Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to siadam i pisalnikujem do WAS Ciocie!:loveu::loveu:

Tak minął już tydzień mojego pobytu u Selin i jej rodzinki.Strazliwie się bałem jak wsadzili mnie do auta i jechałem...jechałem.....dojechałem.Już ciemno było jak auto się zatrzymało-podeszla jakaś duża-zaczęła słodko mówić i ...sam sie temu dziwie-pozwoliłem wziąć się jej na ręce :crazyeye:.Zaniosła mnie do domu-a tu 3 inne-podobne do mnie z długości psiaki i facio do którego Selin mówi-Krzysiu.Wujek Jubu troszkę odpoczął i odjechał do swego domku-fajny jest.A ja nie wiedziałem co mam robić...zwiedzać tą wielgachną budę?A w brzuszku mi się przewalało,bolało więc przysiadłem i..poczułem troszkę ulgi.Selin zaczęła coś mówić o jakimś śluzie z krwią....ale cały czas cichutko do mnie coś mówiła-że nie mam się bać już,że pomoże mi a reszta psiaków trzymała się z daleka-mnie też jeszcze nie obchodzili.Dostałem kurczaka gotowanego z ryżem...o mniaaaaaaaaaam ale mało :shake:.Poszedłem spać-spodobał mi się jeden fotel i zostałem okryty czymś mieciutkim i zasnąłem..jednak ból brzuszka dokuczał mi całą noc a Selin co chwilkę wychodziłą ze mną na dwór.

Rano znów wpakowali mnie do auta-o mateńko-gdzie znowu,po co...ja już nie chcę nigdzie jechać....była tam pani w białym czymś tam-no i dałem popis-nie dotykać mnie...nie zaglądać nigdzie-mam zęby-nie ważne w jakim stanie-i nie zawaham się ich użyć-ale jakoś tak dziwnie mnie Selin trzymała,że nijak nie mogłem dostać się chociażby do paluszka wetki.Selin zapakowała jakieś słoiki,worki,pastylki i wróciliśmy tam gdzie stoi mój fotel.Dostałem papu-o jejciu jaka pychotka....brzuszek mniej boli już.....

Potem przeżyłem koszmar-Ciocie czy mnie się już w schronie pomieszało? CZy to już Śmigus-Dyngus? Po co mnie lali wodą?:angryy::mad:-ale wrzeszczałem aż mnie uszy bolały-tak głośno byłem.Ale potem fajnie-mogłem spokojnie spać w ciepłym ręczniczku i kocach.Znów dostałem papu-chciałem zjeść ze wszystkich misek-bo jak mi zabraknie?JAk już nic nie dostanę-chciałem zrobić sobie zapas na zaś...

otem przyjechali goście-fajni-mogłem sobie leżeć gdzie chciałem-nikt nie przeganiał,nikt nie krzyczał....fajna jest ta buda i jej mieszkańcy.

Ciocie mnie już nie boli brzuszek wcale-Selin mówi,że To dzięki Cioteczkom mogłem tu przyjechać,mieć papuuuuuuu-pychotka,leki....mogę leżeć wszędzie-no i zrobiłem w niedzielę przyjemność Selin-wlazłem Jej do łóżka-niech się troszkę ucieszy-ja jednak wolę fotel z podusią,którą dał mi Krzysio.:loveu::loveu:We wtorek spałem i z NIM-fajni są więc muszę dać też coś od siebie-poszedłem GO ogrzać.

Wiecie lubię jak mnie Selin delikatnie gładzi po główce-wtedy uciekają koszmary-zimno,głód,strach.....nie trzęsę się już....no i chcę być głaskany taką szczotką po grzbieciku-Selin mówi po szkieleciku-,że niby strasznie chudy jestem.Od czasu do czasu powarczę- a co niech wiedzą,że jestem GOŚCIU.

Ciocie-rozpisałem się a i tak nie napisałem wszystkiego co czuję....nie chcę zapeszać...muszę leciec do kuchni-Selin coś tam gotuje-muszę popilnować czy aby dobrze to robi...

Dziękuję WAM za pomoc....za bazarki...za dary....za kaskę.....za to,że odwiedzacie mój wątek.....


KOCHAJĄCY SOPELEK

Link to comment
Share on other sites

Oj Sopelku nasz Kochany - tak pięknie nam wszystko opowiedziałeś!!!!
Dokładnie, jak u Yun po przeczytaniu zaszklone oczy i gula w gardle....ech, e szczęścia oczywiście!!!!
Niech Ci się Sopelku dobrze żyje z Selin, Krzysiem i trójką Twoich Przyjaciół - my tu wszystkie cioteczki bardzo Cię kochamy i zrobimy wszystko, żebyś juz zawsze był bezpieczny i szczęśliwy i otoczony miłością, już nic złego Cie nigdy nie spotka!!! Nigdy!!!

Celinko - dziękujemy, że odmieniłaś świat Sopelka!!!

Link to comment
Share on other sites

Sopelku kochany pięknie to opowiedziałeś - jakbym tam była:lol:
nie wyłamię się z klubu wzruszonych ciotek , bo gula w gardle ogromna i łzy same lecą ale to z radości kruszynko kochana bo ciocia Selin wie co mówi i już nikt nigdy ciebie nie skrzywdzi !!!! tak jak ci to obiecała :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']FOKUS przesyła uśmiech Cioteczkom...które odwiedzają Sopelka

[IMG]http://images10.fotosik.pl/952/24ac05fd94170ff6med.jpg[/IMG][/QUOTE] jaki piękny uśmiech - całuję Fokusa w sam czubeczek noska :)
piękną ma sierściuchę wygląda jak aksamit -kochany :)

Link to comment
Share on other sites

Ruch na wątku musi być...więc pokaże WAM Cioteczki jak to dziś Sopelek ze mną gotował...

[IMG]http://images10.fotosik.pl/954/bd20fc793ac3b9d6med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/954/e24a6342339076e6med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/954/76f9b61bde91fa4fmed.jpg[/IMG]

Selin-więcej mięska

[IMG]http://images10.fotosik.pl/954/3278677f00478117med.jpg[/IMG]

teraz poproszę nałożyć dla mnie-sprawdzę czy dobrze doprawione

[IMG]http://images10.fotosik.pl/954/594b7f9a352afd84med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Toyota-tak naprawdę to Ty dałaś Mu nowe życie...to TY o NIM zameldowałaś i prosiłaś o pomoc...stałaś jak Anioł Stróż....:loveu::loveu:...Sopelek jak się wtśpi...to jutro pewnie znowu mnie wywali i będzie...pisalnikował....

Aniu Dumcia spała w 'kuckim locu"...ale trafne pytanie-bo Ciocie nie wiedzą ,że ten stary fotel w kuchni jest Dumeczki...przeszkadza nam ale siła wyższa jak się ma..jamniki:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest aniapiotrek

powoli szykujemy się do bazarku dla Sopelka, Nikola zaproponowała zrobienie korali, Nikuś chce oddać swą kolekcję kart piłkarskich z Ronaldo na czele ( to jego idol), mamy nadzieję, że uda się to wszystko zorganizować i Sopelek jeszcze szybciej wróci do zdrowia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...