Jump to content
Dogomania

Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(


stonka1125

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stonka, trafiłam na wątek starego Pikusia na zaproszenie Akrum, podobno ma zamieszkać u Ciebie? na domowym?
a Aparacika nie dałoby się gdzieś upchnąć? nie myślałaś o tym? nie mówię o domu, tylko na zewnątrz:)
edit: teraz zerknęłam, że kojce masz wolne...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem w stanie przyjac kolejnego psa na bdt po prostu :/ Widziałaś ile mam psów juz na bdt, do tego kotka na bdt, czeka nas sterylka, nie wyrobie finansowo a troszke nieswojo zbierać kase na psa w swoim hoteliku. Jakoś tak mi to nie gra. Jeden kojec mam wolny i nie wyobrażam sobie w nim tego malucha, on by chyba przez pety przelazł, to naprawdę kurdupel jest, na zdjęciach wygląda na większego. Z ogłoszeń cisza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Ja nie jestem w stanie przyjac kolejnego psa na bdt po prostu :/ Widziałaś ile mam psów juz na bdt, do tego kotka na bdt, czeka nas sterylka, nie wyrobie finansowo a troszke nieswojo zbierać kase na psa w swoim hoteliku. Jakoś tak mi to nie gra. Jeden kojec mam wolny i nie wyobrażam sobie w nim tego malucha, on by chyba przez pety przelazł, to naprawdę kurdupel jest, na zdjęciach wygląda na większego. Z ogłoszeń cisza...[/QUOTE]
rozumiem, jasne, więc zapytam konkretnie - jakby były deklaracje to byłaby możliwość?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Ale durnowata sytuacja :) Tak byłaby możliwość, on sie zgadza z innymi psami a umnie tez towarzystwo raczej zgodne, łobuzy sa odizolowane :)[/QUOTE]
dlaczego durnowata? daj spokój:) ile kosztowałoby jego utrzymanie? jest ktoś chętny na księgowego? bo ja mogę się zadeklarować z kasą, ale na tę funkcję się nie piszę;) Dziewczyny, szybka akcja!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Jezeli chodzi o dt to nie jest potrzebny, naprawdę, byłam, widziałam, Aparacik jest bezpieczny, nie siedzi zamknięty w klatce całymi dniami, chodzi na spacerki, tam są wolontariusze a Aparacik jest takim słodziakiem że nikt mu się oprzeć nie potrafi:) Mógłby jechać do dt ale nie ma sensu transportować go tak daleko, Magda ze schroniska koordynuje adopcje i z setka psów na głowie łatwiej jest jej wszystko ogarniać na miejscu. Jazda tak daleko to sprawdzenie dt, transport, pokrycie ewentualnych kosztów leczenia, które w Wa-wie sa dużo wyższe. Jemu naprawdę nic nie grozi, szukamy ds. Zainteresowała sie nim też Pani która adoptowała Miśkę krotoszyńską do Holandii, zobaczymy co będzie dalej.
Dzięki za ogłoszenia dla skrzata! :)[/QUOTE]

[quote name='ang']stonka, trafiłam na wątek starego Pikusia na zaproszenie Akrum, podobno ma zamieszkać u Ciebie? na domowym?
a Aparacika nie dałoby się gdzieś upchnąć? nie myślałaś o tym? nie mówię o domu, tylko na zewnątrz:)
edit: teraz zerknęłam, że kojce masz wolne...[/QUOTE]

Przepraszam że się wtrącę , skoro Aparacik jest bezpieczny w schronie, w pomieszczeniu to jaki jest sens zabierać go do płatnego kojca .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Północ']My się zgłosiliśmy jako DT :) Czekam na odpowiedź.[/QUOTE]

[quote name='stonka1125']Dzwoniłam ale tak północ pisała ciężko z zasięgiem i nam przerwało, w każdym razie północ jest zdecydowana a mamy jeszcze chętne dt w warszawie i w jarocinie. Jednak najbardziej odpowiadałby mi dt u północ. wszystkie dt oczywiscie do sprawdzenia, może uda sie w nich umieścić inne psiaki. dzisiaj do schroniska trafiła 12 letnia sunia, guzy na listwach mlecznych, ropomacicze, gruba jak wieprzek, znudziła się i tyle, siedzi w klatce i wyje i tęskni za tymi gnojami, rozpacz w czystej formie. Baba wypindaczona jak na odpust i ta biedna, chora suka na którą rzuciły sie psy juz na wejściu a ta krowa w czerwonych lateksowych porach stała i sie gapiła. Ja bym ja chyba tam ubiła![/QUOTE]

[quote name='stonka1125']Północ pisała, że skontaktuje się ze mną jak będzie mogła mówić, albo nadal nie mówi albo sie rozmyśliła. Ja nie mam w zwyczaju wciskać psów na siłę, chcesz sie zaopiekowac to dajesz znac że jesteś gotowa, nie chcesz to nie ale też można smsa napisać. [/QUOTE]

stonka, czy możesz napisać na wątku otwartym tekstem, dlaczego Aparacik nie trafił do dt u Północ? czy Północ się rozmyśliła czy co?

Link to comment
Share on other sites

Święty Józefie nie wyjde stąd dzisiaj :)

Pisałam wyżej o kojcu.

Północ miała zapalenie gardła czy coś, nie mogła mówić, napisała ze skontaktuje się ze mna jak juz będzie mogła mówić, nie skontaktowała się a ja tez nie próbowałam. Dt w Jarocinie sie tez nie odezwał a Warszawa odpadła po rozmowach ze schronem, Pani miała dość zaborcza suczkę, nawet gyby apararacik pojechał to nie bardzo byłby ktos na miejscu zeby ratowac sytuacje w razie gdyby psiaki sie nie pogodziły, za daleko. Nie wiem czy północ sie rozmyśliła, czy zapomniała, jej prawo. Wrocław i Jarocin to były jedyne brane pod uwagę opcje, obie odpadły.

edit: sprawdziłam pw, to był ropień na zębie

Edited by stonka1125
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie było mnie cały dzień a tu tyle nowości.
Niestety, księgową Aparacika być nie mogę, bo raz jestem to znów mnie nie ma na dogo, i mogą to być przerwy kilkudniowe.
Uważam, że osoba zajmująca się finansami musi być dyspozycyjna.
Kaska dla Aparacika leży u mnie i czeka na dyspozycję.
Mnie tez się marzy ds dla psiaczka a skoro jest bezpieczny w schronie, z tego co pisała stonka mieszka w pomieszczeniu biurowym i wychodzi na spacery, to należałoby się skupić na promocji bo taka malizna nie powinna długo czekać.
Ale to jest tylko moje zdanie. Jak ktoś ma inne pomysły, lepsze dla Aparcika, to jestem za.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Wczoraj nie było mnie cały dzień a tu tyle nowości.
Niestety, księgową Aparacika być nie mogę, bo raz jestem to znów mnie nie ma na dogo, i mogą to być przerwy kilkudniowe.
Uważam, że osoba zajmująca się finansami musi być dyspozycyjna.
Kaska dla Aparacika leży u mnie i czeka na dyspozycję.
[B]Mnie tez się marzy ds dla psiaczka a skoro jest bezpieczny w schronie, z tego co pisała stonka mieszka w pomieszczeniu biurowym i wychodzi na spacery, to należałoby się skupić na promocji bo taka malizna nie powinna długo czekać.
Ale to jest tylko moje zdanie. Jak ktoś ma inne pomysły, lepsze dla Aparcika, to jestem za.[/B][/QUOTE]

Też mi się wydaje ...trzeba by go rozreklamować .

Link to comment
Share on other sites

Czy są jakieś wieści o Aparaciku?
Pyta ktoś z ogłoszeń?
Cisza się zrobiła na wątku, nikt do psiaczka nie zagląda :(
Aparacik jest w tym przytulisku, co te trzy jamnikowate psiaczki?
Gdzie i jak on spędza noc?

Edited by terra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...