Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

[quote name='agutka']ciasto 1 dzień później? u mnie to godziny żadne nie ustoi ;)[/QUOTE]
Jakbym czytała o sobie :evil_lol:

[quote name='Sonka95']Ciasto wygląda przepysznie :cool3: aż by się chciało zjeść :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-XXME0YiSrCg/UvIC9oYVVtI/AAAAAAAAKUg/-QJI2kuwqGA/s640/20140205_100916.jpg[/URL][/QUOTE]
[quote name='Ty$ka']Tiramisu, smaczności :loveu:[/QUOTE]
Zapraszam zostały jeszcze...... aż 2 kawałki :evil_lol:



Oglądałyście wczoraj Uwagę?? :(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ja nie oglądałam... w sumie mało co oglądam :P Tylko Express.[/QUOTE]
Ja na oglądanie TV muszę mieć naprawdę ochotę.

[quote name='magdabroy']Ja oglądałam :roll:[/QUOTE]
[quote name='Lili8522']Ja też Uwagę oglądałam... i nawet nie wiem jak to skomentować :roll::-([/QUOTE]
Ja przerwałam oglądanie w końcu i tylko słuchałam, nie dałam rady oglądać jak ta idiotka bije grabiami czy czymś te psiaki. Słuchać w sumie ciężko mi było, wypowiedzi pt " nie widać by ta pani biła psy" no ku............................. :angryy: Ja to takim normalnie życzę to samo, by przeszli przez to samo co te psiaki, które niczemu nie są winne.
A ta baba na końcu - ta blondynka, ją już w ogóle pizdnęłabym garnkiem w łeb by coś w tej głowie drgnęło, jakieś myślenie. Nie mogę, naprawdę nie mogę słuchać takich bzdur. Ten facet z TOZu dobrze mówi, często widziałam go "w akcji", oczywiście nie na żywo, ale tak to widać, że zna się na tym i wie co robić.

[quote name='rashelek']A jak tam z pogodą, macie już wiosnę? :D[/QUOTE]
My wiosny jeszcze nie chcemy :eviltong: Jakoś nie tęsknimy za nią.
Na razie mamy zimę, -2 za oknem, słońce i tak jest pięęęęknie! Naprawdę miło na dworze jest, aż chce się stać i wdychać te powietrze i widok. :)
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JFu2MPmk_Gk/UvNygidbnKI/AAAAAAAAKUw/ta8lQLPEVzg/s640/20140206_095140.jpg[/IMG]

Nawet ślizgawkę mamy :diabloti:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-70vspb60kvQ/UvNyhtsHW3I/AAAAAAAAKU4/zpVFfMUh4vI/s640/20140206_095447.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']A mnie rozbroił tekst o tym że "to, że psy się zagryzają to o niczym nie świadczy" :angryy:

Piękna u Was zima! U Nas wiosna... aż się wierzyć nie chce że gdzieś leży śnieg jak u Nas w górach czarno ;)[/QUOTE]
Tego nawet skomentować się nie da,,,,, :angryy::shake:
Nie narzekamy. :) Chociaż dodatnia temp. już jest. :( W ogóle tegoroczna zima jest dziwna...

[quote name='Molowe']Miło jest tak od czasu do czasu dostać taką niespodziankę,śliczna różyczka :loveu:

[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-70vspb60kvQ/UvNyhtsHW3I/AAAAAAAAKU4/zpVFfMUh4vI/s640/20140206_095447.jpg[/URL] ale u Was zimowo :lol:[/QUOTE]
Nie zaprzeczę :oops:
:grins:

[quote name='rashelek']Nie wiem, jak możesz się cieszyć z zimy :P Ja to mam nadzieję, że śnieg już nie spadnie i jeszcze się ociepli :lol:
Jak Ci idzie sesja? Ja już skonczyłam najpewniej, czekam na wyniki jeszcze jednego egzaminu :)[/QUOTE]
Zostały mi 2 egzaminy, w niedzielą na 13 i we wtorek rano. Ale szczerze to już mi się uczyć nie chce :roll:
Mam już nowy plan, jest beznadziejny :mad:

[quote name='Błyskotka']W sumie trochę zazdroszczę tej zimy bo u nas wiosna i obawiam się że jak zima przyjdzie to będzie do maja :([/QUOTE]
Jak rok temu w Wielkanoc była śnieżyca :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']niezły lód macie ;-)
z resztą u nas na dróżkach jest tak samo :/[/QUOTE]
Żaba nawet jak sika to się ślizga :diabloti:
Ten piasek dobrze, że sypią, ale czasami to mam wrażenie, że piaskownicę robią. :roll:

[quote name='Sonka95']No taka pogoda jest najlepsza nie za zimno i słoneczko :cool3: mi tam śnieg się jeszcze nie znudził i może sobie leżeć :-D[/QUOTE]
Oj tak. :) Pjona. :grins:

[quote name='magdabroy']Mi też się śnieg nie znudził, bo jeszcze go u mnie nie było :evil_lol:[/QUOTE]
Prawidłowo. :cool2:

[quote name='marra']No i po co ja tu weszłam ? po co ! PO CO ?!!!! [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-XXME0YiSrCg/UvIC9oYVVtI/AAAAAAAAKUg/-QJI2kuwqGA/s640/20140205_100916.jpg[/URL] CHCĘ! TERAZ, NATYCHMIAST JUŻ :-([/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='magdabroy']A ja kupiłam dziś ser i jutro robię tiramisu :loveu:[/QUOTE]
łoooooo :) Moja mama chciała zrobić ciasto w których były herbatniki, jak na złość tych ciastek w żadnym sklepie nie ma :diabloti::shake:

[quote name='kropi124']Witajcie Kochane :smile:
Tylko wpadamy na chwile bo nie mamy ładowarki do lapka ;(
Zły pies popsuł[/QUOTE]
hej :loveu:
A to nie dobry pies :mad::evil_lol:



A my dzisiaj byłyśmy sobie nad jeziorkiem. Tato z kolegą łowia rybki, my wrócłismy do domu. Żabol zadowolona:loveu: Bez przerwy lizała lód, jakby w domu wody nie miała. Zaraz pomniejsze szybko fotki i wstawię, troszkę ich za dużo. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Ekhm... my tu pierwszy raz ale...
Śmię zapytać :P Czy ty myślisz że ciotki tu przychodzą Ciebie oglądać czy psy? :P
Żarcik taki... ja z twoją urodą nie przejmowała bym się brakiem makeupu :P[/QUOTE]

Witamy i zapraszamy w nasze skromne progi. :)
Niech widzą z kim mają do czynienia :evil_lol:
Dzięki wielkie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...