Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']U mnie nawet nie ma takiej małej ilości śniegu jak u Ciebie :([/QUOTE]
Hej hej podobno ma być jeszcze zima.. A przynajmniej tak trąbią w wiadomościach..

[quote name='Ludi']Wybieg to już luksus o jakim nie słyszeli w tutejszych stronach x) Podatek za psy i wszelkie takie idą na nowe tabliczki "zakaz wprowadzania psów" ;)
Już w ogóle nie mam siły do swojego miejsca zamieszkania. Przed chwilą wyszliśmy na spacer, żeby wypróbować nowe szelki, spacer skończył się po dziesięciu minutach. Wszędzie, WSZĘDZIE burki puszczone luzem bez właściciela, przyczepiają się, lezą za smyczowymi psami, nie odpuszczą za nic. :angryy: Luna strasznie na te psy reaguje, kładzie się, skacze, no za chińskiego boga nie spojrzy w moją stronę, nie wiem już, jak ją do tego nakłaniać... jak można nauczyć psa ignorowania innych psów, kiedy on nawet nie chce zwrócić uwagi? .___.


Nie dziękuję :3 Raczej prędko to nie będzie, ech... jeśli świat dałby mi wybór co do środka transportu, biorę konia.[/QUOTE]
Muszę przyznać, że u mnie mało latających luzem psów, oczywiście, że są takie burki, ale można je zliczyć na palcach, przynajmniej w takie zimowe dni ich nie widać, ale jak już wiosna przychodzi to inna sprawa..
Ta głupota ludzka nigdy się nie skończy.... :shake:
:evil_lol: Nie boisz się koni? Ja to mogłabym sobie od czasu do czasu pojeździć, ale tak na dłuższą metę nie za bardzo, bałabym się o jakiś wypadek.. Ale przyznaję, że konie lubię. :)

[quote name='Ana :)']u nas to nie ma nawet grama śniegu :([/QUOTE]
Słyszałam, że ma zima w całej Polsce, ale nie wiem na ile to prawda... :hmmmm:

[quote name='Sonka95']U nas w parku jest wybieg dla psów , ale zawsze jest on zajęty przez takie 2 suczki , których moja nie lubi :roll:
Jak ja bym chciała mieć chociaż tyle śniegu :D[/QUOTE]
Ej ma być podobno śnieg niedługo! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Wybieg, a co to? :lol: U nas będzie można sobie o tym pomarzyć. Jedynym plusem jest to, że nikt nie robi ze spuszczonych psów. Można iść z psem przez miasto bez smyczy o ile ten ciągle jest przy nodze właściciela, wychowany i jest małych rozmiarów;-). Nikt się wteyd nie czepia.
O, pocieszające, że nie tylko ja mam śnieg :-P[/QUOTE]
Jak coś to oddaj śnieg nam lub Madzie :grins::evil_lol:

[quote name='rashelek']No my też mamy luz, jeśli chodzi o psa na osiedlu. Jak nie zaczepia innych i się po nim sprząta, to może latać bez smyczy do woli ;-)
Śnieżek :loveu: Ale zostaw go sobie, ja nie chcę :lol:[/QUOTE]
Ja to w ogóle nie widzę, by u nas ktoś sprzątał po psie - toć to nienormalne i po co ja mam sprzątać skoro inni tego nie robią - takie jest u mnie podejście ludzi :roll:
Nie ma sprawy jak coś to go oddawaj :evil_lol:

[quote name='marra'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-DA9fo-N3cOw/UtUcqooWszI/AAAAAAAAKAY/VylQZ5ozkXA/s512/20140114_113525.jpg[/URL] kurcze ale laska ma ciuch ! ;-) świetny :-D

W ogóle fajnie, że macie mróz bo u mnie to przeplatanka wiosny z jesienią :smile:[/QUOTE]
No ba! :grins: Chociaż widać, że to dziewczynka :evil_lol:
U mnie też tak było, może teraz przyszła na dobre zima...

[quote name='Ludi']Od rana pada śnieg! *u* ... fakt, że się od razu topi, ale może temperatura jeszcze spadnie o te trzy stopnie, to zostanie...[/QUOTE]
Nie lubię takiej pogoda, lubie konkret, albo mróz albo na plusie bez śniegu :lol:

[quote name='unikatowydiament']witamy się ciepluko:smile:[/QUOTE]
:loveu:


U nas w noyc znowu spadło więcej śniegu :loveu: Żaba jak debil rano biegała i się cieszyła. Na szczęscie mamy lekki mrozek, więc jest naprawdę przyjemnie. :)

A tak to nareszcie powstała grupa dziewczyny-kibicek White Blue Girls'14 (od bawr mojego klubu) i oczywiście przyłączyłam sie do niej. :) Może w końcu i my zostaniemy zauważone! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropi124']Hej Dziewczęta :D
My wpadamy i się witamy bo nie mamy czasu na pogaduchy ;)[/QUOTE]

Heja :loveu: My tez już zmykamy, nauka czeka....



Tyle nas dzieli od bloku do lasu. :)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NJzZHeJKkwE/UtbRW7dAUKI/AAAAAAAAKAw/ldmv8LONcsI/s640/20140115_103836.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lwFDqf2XybE/UtbRYLw-cpI/AAAAAAAAKA4/5NauPeOz48U/s640/20140115_104240.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0MOQaLCGgbk/UtbRZDzoWiI/AAAAAAAAKBA/NIlz8siY09s/s640/20140115_104305.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BsIc4QaZohk/UtbRaL9UyGI/AAAAAAAAKBI/BkS4MoV6FbM/s640/20140115_104417.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_PupLNocESQ/UtbRa_0XBAI/AAAAAAAAKBQ/iYYcbnVBP9I/s640/20140115_104419.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale zazdroszczę śniegu *u* U nas cały dzień padał, aż skończył, i nie zostało z niego nic... cóż, może jutro się uda. Psina tak maszeruje dzielnie w płaszczu, kochany widok.

[QUOTE]Muszę przyznać, że u mnie mało latających luzem psów, oczywiście, że są takie burki, ale można je zliczyć na palcach, przynajmniej w takie zimowe dni ich nie widać, ale jak już wiosna przychodzi to inna sprawa..
Ta głupota ludzka nigdy się nie skończy.... :shake:
:evil_lol: Nie boisz się koni? Ja to mogłabym sobie od czasu do czasu pojeździć, ale tak na dłuższą metę nie za bardzo, bałabym się o jakiś wypadek.. Ale przyznaję, że konie lubię. :smile:[/QUOTE]
U nas burki nagminne, upierdliwe, czasem i agresywne... ech.
Nie boję się. Trzy z hakiem lata treningów zrobiły swoje, choć już wcześniej konie mnie nie przerażały ;) Straszliwie żałuję, że teraz już nie mogę jeździć no i mam takie marzenie życia - dom, psy i konie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana :)']ahh przestanę odwiedzać chyba większość galerii, same śniegowe zdjęcia widać :shake: a u nas błoto, błoto i więcej błota :-([/QUOTE]

Ja się wczoraj odgrażałam, że odpuszczę sobie dogo na okres zimowy, żeby nie oglądać śniegu na zdjęciach, skoro ja go nie mam :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...