Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

[quote name='Lili8522']Żabka pięknie pozuje :)

Aga zdam niedyskretne pytanie :eviltong: Ile masz lat?
Wyglądasz strrraaaaaaaaaasznie młodo (to komplement :evil_lol:)[/QUOTE]
O dziwo dziewcze moje ladnie stalo i nie probowalo sie odwracac takze pare zdjec wyszlo nawet, nawet :)
Mam 20 lat, wlasciwie 21.01. Bede miala 20,5 :evil_lol: bo akurat sie zlozylo , ze w Dzien Babci mam imieniny. :) a w lipcu bede miala oczko. Wiem, wygladam jak dziecko. Duzo osob mi mowi ze wygladam mlodo, ale od razu sie tlumacza "ale to dobrze dobrze" :evil_lol: nawet ostatnio ksiadz na koledzie tez o tym wspomnial, ale wtedy jeszcze na dodatek bylam bez makijazu. Moze i przez to czuje sie nie atrakcyjna, ale trudno, tez uwazam, ze jak bede "stara" to bede piekna i wtedy odejmowanie mi lat bedzie mile. :)

Link to comment
Share on other sites

Ciesz się naprawdę ciesz! :D Znam i widziałam znacznie "brzydsze" dziewczyny w twoim wieku, które mają już tak wyniszczoną twarz od tych wszystkich tapet że nie ma co zazdrościć.Nie wierze w to że jakbyś się przypadkowego chłopaka zapytała czy jesteś atrakcyjna on odpowiedziałby że NIE.Kurna troszkę się tym wkurzyłam że tak mówisz....

Link to comment
Share on other sites

20?? dałabym duuużo mniej ;) ja też miałam wygląd "gówniary" jak miałam 26 lat to nie wpuścili na imprezę i musiałam wracać po dowód bo po co mieć przy sobie ;) Ja się bardzo żadko malowałam ale w to miejsce solaryzowałam się , gdy nadszedł wiek 28 zaczęłam widzieć pierwsze oznaki "starości" a teraz idzie raz dwa :/

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry :) siedze na tefonie wiec niestety nie zacytuje.. Ale naprawde dzieki dziewczyny za te mile komentarze i obiecuje postaram sie je wziac do siebie. ;)
U nas nic nowego, jedynie caly czas leje i leje. Po prostu wali ten deszcz jak cholera..
O 20:30 ide na mecz siatkowki, moj kochany AZS gra ze Skra!! :loveu: jak bedzie Mariusz Wlazly to chyba na zawal padne. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Phase, fajna dyskusja się tu toczy :) odnośnie wieku. Mam dokładnie ten sam problem, nawet przytoczę moją przedświąteczną historię z pewnego marketu :) Otóż podjechałam na szybko autem po małe zakupy + czteropak piwka dla braci :) torbę zostawiłam w aucie, wzięłam tylko kasę do kieszeni i szybko obleciałam sklep. W czasie stania w kolejce do kasy przeszły mnie czarne myśli..."na bank zapyta mnie o dowód bo nie mam torby..." przecież zawsze tak jest, że jak się czegoś nie ma to właśnie ktoś tego od Ciebie chce ;) ale zaraz się pocieszyłam myślami, że przecież od lat nikt mnie o to nie pytał więc dlaczego by teraz ? No właśnie, dlaczego ? :D Przyszła moja kolej i oczywiście "a mogę poprosić dowód" - mój "musk" roześmiał się na całego w głowie, myśląc, że to przecież niemożliwe :D mówię to Pani, że chyba sobie żartuje, przed sekundą wyobrażałam sobie tą sytuację i rzeczywiście się zdarzyła...uśmiałyśmy się razem, udało mi się na szczęście Panią udobruchać i mi skasowała alkohol z duszą na ramieniu. Mówiła, że kary mają niewyobrażalne za takie coś, ale zapewniłam ją że może być absolutnie spokojna i nic nie musi się martwić :) To taka historia na przekór :D

Link to comment
Share on other sites

To jest kompletnie piękny kremowy nosek :loveu: Macie las gdzieś blisko? Zawsze bardzo zazdroszczę, kiedy ktoś ma...
Faktycznie wyglądasz bardzo młodo, a jesteśmy w jednym wieku :) Ale też zdarzają mi się problemy z zakupem "soku" w sklepie, czasami nawet pani z osiedlowego tuż pod domem pyta mnie o dowód, i robi zdziwioną minę na fakt, że nie kłamię odpowiadając na pytanie "a 18 jest?" .. od trzech lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Porób jakieś fotki na meczu! :D[/QUOTE]
Mądra ja cały czas mówiła aparat, aparat, nie zapomnij tylko aparatu, aparat i co?? Zapomniałam :roll: Nie wiem gdzie ten mózg mam, ale chyba się przegrzał...A Mariusz Wlazły był tak blisko!!! :placz: A w telefonie zooma nie mam..

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GYINNR15b08/Us_jaKFmOKI/AAAAAAAAJ5k/Sp5aRDm9fcQ/s640/20140108_211456.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2fwNb1h7Ae0/Us_jbE-4xhI/AAAAAAAAJ5s/SXzSpjjRItU/s640/20140108_210811.jpg[/IMG]

[quote name='Molowe'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-rnhO_RI4R1Q/UsqyOQkscCI/AAAAAAAAJz0/nK5VixKjN3g/s640/DSCF3832.JPG[/URL] kochany pysiaczek :loveu:

a te Wasze wcześniejsze wspólne fotki takie cudowne <3[/QUOTE]
ślicznie dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='agutka']zapowiadają opady śniegu niedługo i zaczną się w końcu śnieżne wygibasy:cool3:[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Jak na razie to od kilku dni u nas leje, dzisiaj jeszcze ten wiatr taki silny i z deszczem :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Witaj Phase, fajna dyskusja się tu toczy :smile: odnośnie wieku. Mam dokładnie ten sam problem, nawet przytoczę moją przedświąteczną historię z pewnego marketu :smile: Otóż podjechałam na szybko autem po małe zakupy + czteropak [B]piwka dla braci [/B]:smile: torbę zostawiłam w aucie, wzięłam tylko kasę do kieszeni i szybko obleciałam sklep. W czasie stania w kolejce do kasy przeszły mnie czarne myśli..."na bank zapyta mnie o dowód bo nie mam torby..." przecież zawsze tak jest, że jak się czegoś nie ma to właśnie ktoś tego od Ciebie chce ;-) ale zaraz się pocieszyłam myślami, że przecież od lat nikt mnie o to nie pytał więc dlaczego by teraz ? No właśnie, dlaczego ? :-D Przyszła moja kolej i oczywiście "a mogę poprosić dowód" - mój "musk" roześmiał się na całego w głowie, myśląc, że to przecież niemożliwe :-D mówię to Pani, że chyba sobie żartuje, przed sekundą wyobrażałam sobie tą sytuację i rzeczywiście się zdarzyła...uśmiałyśmy się razem, udało mi się na szczęście Panią udobruchać i mi skasowała alkohol z duszą na ramieniu. Mówiła, że kary mają niewyobrażalne za takie coś, ale zapewniłam ją że może być absolutnie spokojna i nic nie musi się martwić :smile: To taka historia na przekór :-D[/QUOTE]
Tak tak dla braci :evil_lol: Nieźle, ale chociaż dobrze, że uwierzyła babeczka, mnie nawet w Biedronce zapytają o dowód. No niby fajnie, że się wygląda młodo, ale czasem tak głupi, bo czuję się jak dzieciak :roll: A może i tak wyglądam, ale w głowie i w rozmowie już te 20 lat jest. :)

[quote name='Ludi']To jest kompletnie piękny kremowy nosek :loveu: Macie las gdzieś blisko? Zawsze bardzo zazdroszczę, kiedy ktoś ma...
Faktycznie wyglądasz bardzo młodo, a jesteśmy w jednym wieku :smile: Ale też zdarzają mi się problemy z zakupem "soku" w sklepie, czasami nawet pani z osiedlowego tuż pod domem pyta mnie o dowód, i robi zdziwioną minę na fakt, że nie kłamię odpowiadając na pytanie "a 18 jest?" .. [B]od trzech lat[/B].[/QUOTE]
hihi :loveu: Las mamy jakieś 100m jak nie mniej od bloku. :) Także mamy dobrze bo i park dosyć blisko a las piękny. :) Oooo a imię mogę poznać? Zawsze to lepiej się zwracać. :)
U mnie na osiedlu w sklepiku Panie niektóre mnie znają od dzieciaka to nie ma problemu, ale jak młodzi są to zdarza się, że pytają a jak nie mam przy sobie wtedy dowodu to proszę o inna ekspedientkę, która mnie zna i potwierdza mój wiek. :lol:
:roflt:

[quote name='Sonka95']No wczoraj to okropna była pogoda a dzisiaj na szczęście nie pada :-D
I kto wygrał mecz w siatkę ? :smile:[/QUOTE]
U nas cały czas, nieprzerwanie pada, jeszcze wiatr te cholerny mocny... :(
Jasne że SKRA w końcu to wielokrotny mistrz Polski, wiedziałam, że mój AZS przegra, ale w takim żenujący stylu :shake:

[quote name='Błyskotka']U mnie lało :-([/QUOTE]
U mnie leje i leje, więc nie jesteś kochana sama, gdzie ta zima??



Dzisiaj miałam pierwszy egzamin z wykładów i poszedł rewelacyjnie. Poszłam wyjaśnić sytuację z zaginionym kolokwium i doktorek przeprosił i w miejsce braku oceny wpisał 4,0 nawet nie szukając mojej pracy :evil_lol: Tak to ja mogę. :D

Beznadziejna u nas pogoda.... Nic tylko spać lub grac w fifę.

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZdFu2pqqeKo/Us_jQRdlqHI/AAAAAAAAJ48/ultNyTeTKhY/s512/20140108_123916.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oNA83mMxB-s/Us_jSjprXlI/AAAAAAAAJ5M/r8Xa4xIH4I0/s512/20140108_123928.jpg[/IMG]

No weź podziel się posiłkiem.....
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iJPzwfoP6TQ/Us_jSOGfLaI/AAAAAAAAJ5I/N512w_Wu6Nk/s512/20140109_101802.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Brzucholinek.
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-M2qfiOcgcS0/Us_jT5077aI/AAAAAAAAJ5Y/rjVDtHWk1oQ/s640/20140109_102446.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iaxj-o4Wb8Y/Us_jUEGmjmI/AAAAAAAAJ5c/q7lKr5U2E48/s640/20140109_102451.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...