Jump to content
Dogomania

nikt nie chciałby tak zyc, ona rowniez...w cudownym dt u Edytki.Agatka za TM


Aga-ta

Recommended Posts

  • Replies 683
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeśli mogę w kwestii drugiej listwy wypowiedzieć się , to jestem za usunięciem. Drugi zabieg robi się po całkowitym wygojeniu pierwszego, a to mniej więcej 1 - 1,5 miesiąca. I skóry starczy. Ja swojej pierwszej jamnisi usuwałam obydwie listwy i miała wtedy 9 lat a żyła 16.
Obecna Ferka miała robioną sterylkę i usunięte dwa sutki największe gdyż okazało się , że są małe guzki. Teraz też coś tam się kluje przy nastepnych na obu listwach. Najprawdopodobniej jeśli będę usuwać to na pewno obie listwy (oczywiście nie naraz). Jeśli te guzki mają tendencje do złośliwienia to wyrwać z korzeniami (czyli po prostu pełny zabieg).

I proszę Agatkę uściskać ode mnie , miałam nadzieję, że nie będzie to u niej takie be i jak na razie fajnie i tak trzymać :), ogromnie cieszę się. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edytka850']Mam bardzo istotne informacje o Agacie – spędziliśmy dzisiaj ponad trzy godziny w klinice Agatka została poddana licznym badaniom - wymieniam w punktach:


[LIST=1]
[*]USG jamy brzusznej i klatki piersiowej – jama brzuszna bez przerzutów, wszystkie organy ok. /wątroba, jelita, żołądek, trzustka… - czyste./
[*]USG klatki piersiowej – wykazało, że zmiany w płucach uznane pierwotnie za nowotworowe prawdopodobnie nimi nie są – konsylium składające się z trzech lekarzy zakwestionowało tamtą wersję – nie wiadomo co jest w płucach, wygląda na twór wypełniony wodą lecz pewności nie ma. Serce jest powiększone.
[*]Badania krwi bardzo dobre – zrobiliśmy kompleksowa wersję.
[*]Badanie kału w trakcie – po ostatniej biegunce.
[*]Wynik badania histopatologicznego: cyt – Utkanie histologiczne guza wskazuje na gruczolaka, który ogniskowo ulega uzłośliwieniu / guz był pierwotnie niezłośliwy/
[/LIST]

Lekarze orzekli zdecydowana poprawę ogólnego stanu Agaty – skóra, sierść, zachowanie.
W związku z tym koncepcja o zaawansowanej i postępującej chorobie nowotworowej nie przystaje do stanu Agaty. Gdyby guz się rozwijał stan ulegałby pogorszeniu.
Chcę jednak zaznaczyć, że nie jest to oczywiście wersja 100% pewna - jednak według wetów prawdopodobna, zaznaczam, że staram się dokładnie przedstawić ich stanowisko, żeby nie szerzyć nieuzasadnionego optymizmu.
Trzeba jednak przyznać, że taka diagnoza zasadniczo zmienia perspektywę dla Agaty.
Rodzi się zasadnicze pytanie – CZY ROBIC ZABIEG DRUGIEJ LISTWY ????[/QUOTE]

wspaniałe wieści

Link to comment
Share on other sites

ja może opowiem o swojej Kajusi ukochanej,niezapomnianej suni!!!!! -też operowaliśmy jedną listwę w wieku 9-10lat nie pamiętam dokładnie wprawdzie guzy nie były tak ogromne(ale niestety to ma tendencje rozrostowe )no niestety wahaliśmy się jeśli chodzi o drugą listwę...i ..trzeba było operować..jak miała 17lat:shake: ciężko było :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja też się przyznam, że się cieszę, jestem za usunięciem paskudztwa (bo też mam za sobą zabieg u 10-letniej boksi i do dziś sobie nie mogę darować, że czekałam) i życzę, żeby Agata odtąd miała już tylko "życie jak w Madrycie" ;)

Link to comment
Share on other sites

Popieram usuniecie 2 listwy. Więcej plusów niż minusów, a po poprzednim zabiegu widać że jamnisia dzielnie to znosi. Jeśli można zapobiec kolejnym przerzutom to jestem za usunięciem.
I nie martw się Edytko jeśli chodzi o kasę to pomożemy :) Będą bazarki deklaracje, damy radę :) Tylko koniecznie uzupełnijcie posta rozliczeniowego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Popieram usuniecie 2 listwy. Więcej plusów niż minusów, a po poprzednim zabiegu widać że jamnisia dzielnie to znosi. Jeśli można zapobiec kolejnym przerzutom to jestem za usunięciem.
I nie martw się Edytko jeśli chodzi o kasę to pomożemy :) Będą bazarki deklaracje, damy radę :) Tylko koniecznie uzupełnijcie posta rozliczeniowego...[/QUOTE]


Litości jeszcze dajcie mi chwile dzisiaj po połnowy wrzuc epierwsza sciepe do rozliczeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Litości jeszcze dajcie mi chwile dzisiaj po połnowy wrzuc epierwsza sciepe do rozliczeń.[/QUOTE]

Isadora, a kto dzisiaj obchodził ymyniny, bo jakoś cięzko Cie rozczytać:eviltong::diabloti::evil_lol::megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Na szybko przejrzałam watek i pospisywałam ostatnie wpłaty na Agatkę, które były odnotowane na wątku od momentu kiedy cioteczka Isadora napisała
[quote name='Isadora7']
Jeżeli kogoś pominełam to prosże o sygnał, tym bardziej że [COLOR=blue][B]Agatki skarbonka została spustoszona przez operacje, leki i rozpoczętą właśnie chemie. [/B][/COLOR].[/QUOTE]
(jeśli coś zostało z wcześniejszych wpłat to trzeba będzie uzupełnić)

To tak od końca:
Malgoska - 110,50 (do wpłaty)
Carrie i Tequila - 100 zł
marta0731 - 20zł
keakea - 190zł
ASTRA126 - ?
Yoana - 45zł
myjuliette - 10zł
mimblunka - 128zł ( z bazarku, nie wiem czy już wpłacone)
Simena88 - 35zł
czyli razem minimum = 638,50


Wydatki ?
Kolejna operacja ?

Edited by Carrie i Tequila
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Na szybko przejrzałam watek i pospisywałam ostatnie wpłaty na Agatkę, które były odnotowane na wątku od momentu kiedy cioteczka Isadora napisała

(jeśli coś zostało z wcześniejszych wpłat to trzeba będzie uzupełnić)

To tak od końca:
Malgoska - 110,50 (do wpłaty)
Carrie i Tequila - 100 zł
marta0731 - 20zł
keakea - 190zł
ASTRA126 - ?
Yoana ?
myjuliette - 10zł
mimblunka - 128zł ( z bazarku, nie wiem czy już wpłacone)
Simena88 - 35zł
czyli razem minimum = 593,50


Wydatki ?
Kolejna operacja ?[/QUOTE]


chętnie wpłacę tylko komu????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Na szybko przejrzałam watek i pospisywałam ostatnie wpłaty na Agatkę, które były odnotowane na wątku od momentu kiedy cioteczka Isadora napisała

(jeśli coś zostało z wcześniejszych wpłat to trzeba będzie uzupełnić)

To tak od końca:
Malgoska - 110,50 (do wpłaty)
Carrie i Tequila - 100 zł
marta0731 - 20zł
keakea - 190zł
ASTRA126 - ?
Yoana - 45zł
myjuliette - 10zł
mimblunka - 128zł ( z bazarku, nie wiem czy już wpłacone)
Simena88 - 35zł
czyli razem minimum = 638,50


Wydatki ?
Kolejna operacja ?[/QUOTE]

[quote name='Carrie i Tequila']na pewno ok ^^
Próbujemy ogarnąć skarbonkę Agatki żeby wiedzieć ile jest a ile potrzeba na kolejną operacje (jeśli do niej dojdzie). Isadora jak się pojawi powinna uzupełnić wszystkie dane :)[/QUOTE]

Ło matko dzięki, Edytka przesle mi wyszczególnienie i wrzuce, miałam szczerze mówiąc klepac wczoraj post po poście ale wpadła garśc nowych rezydentów SOS (jeszcze nie wszystkie na stronie) i toto nieszczęscie:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/225024-Wystraszony-zrezygnowany-jamnik-b%C5%82aga-o-DT[/URL]

lub fb

[URL]https://www.facebook.com/events/259834890771481/[/URL]

ale nic to jeszcze pare godzin i oczyścimy.
[COLOR=gray][COLOR=silver]Pocieszajacy jest fakt że juz niedługo (w przyszłym tygodniu będe znała bliżej termin) będzie jedno konto jamnicze oficjalne i prowadzone przez ksiegową :)[/COLOR].

[COLOR=black][B]podałam na privy konto do wpłat dla Agaty[/B][/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=gray][COLOR=dimgray]Pocieszajacy jest fakt że juz niedługo (w przyszłym tygodniu będe znała bliżej termin) będzie jedno konto jamnicze oficjalne i prowadzone przez ksiegową :smile:.
[COLOR=black]
a 1% podatku można wpłacić na to konto?[/COLOR]
[/COLOR] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamakasi'][COLOR=gray][COLOR=dimgray]Pocieszajacy jest fakt że juz niedługo (w przyszłym tygodniu będe znała bliżej termin) będzie jedno konto jamnicze oficjalne i prowadzone przez ksiegową :smile:.
[COLOR=black]
a 1% podatku można wpłacić na to konto?[/COLOR]
[/COLOR] [/COLOR][/QUOTE]

Niestety jak już to konto będzie to i tak trzeba czekać 2 lata na to by można zbierac 1%. Takie sa teraz przepisy (juz od ponad roku)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...