Jump to content
Dogomania

Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam za offa , ale tylko o podnoszenie chciałam prosić :
Na Magisia , Kajkę i Tomaszowską skarbonkę , buty markowe i ciuszki bez cen minimalnych
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221804-buty-(martensy-timberland)-i-mn%C3%B3stwo-ciuch%C3%B3w-bez-cen-minimalnych-!do-10.02/page2[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar'][B]Wpłynelo 15 zł od M.I(podaje inicjały) kto sie przyzna ? ;)[/B][/QUOTE]

A.. to ja.. ale ze nicku nie podalam... :crazyeye:
A za bazarkowy prezen na chrzciny tez doszlo ?
bo to dwa oddzielne przelewy byly i jak patrze w konto - to przy bazarkowym przelewie dogo nick podalam. :) Choc tu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']A.. to ja.. ale ze nicku nie podalam... :crazyeye:
A za bazarkowy prezen na chrzciny tez doszlo ?
bo to dwa oddzielne przelewy byly i jak patrze w konto - to przy bazarkowym przelewie dogo nick podalam. :) Choc tu :)[/QUOTE]
Tak z bazarku tez doszlo :) Wpłata odnotowana na bazarku..DZIEKUJEMY !!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

W gdańsku jest vet ( chirurg) któremu po moich doświadczeniach z kotem oddałabym samą siebie. Chyba jutro jadę na kontrole z kotem, który jest po przeszczepie skóry! (zakażenie po skaleczeniu zeżarło mu jakieś 40% skóry na ciele) pokaże mu zdjęcie i zapytam. W razie czego Gdańsk chyba bliżej niż Lublin a dojazd na konsultacje jakos się wymyśli,co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kachus']W gdańsku jest vet ( chirurg) któremu po moich doświadczeniach z kotem oddałabym samą siebie. Chyba jutro jadę na kontrole z kotem, który jest po przeszczepie skóry! (zakażenie po skaleczeniu zeżarło mu jakieś 40% skóry na ciele) pokaże mu zdjęcie i zapytam. W razie czego Gdańsk chyba bliżej niż Lublin a dojazd na konsultacje jakos się wymyśli,co?[/QUOTE]

Zawsze warto spróbować :)

Link to comment
Share on other sites

Obdzwoniłam wszystkie kontakty, ale niestety nie znalazłm bezpłatnego DT ( za zwrot kosztów). Dostałam na PW ofertę płatnego DT za 300 zł + karma. Na takie wydatki nie możemy sobie pozwolić. Tutaj pieniądze przede wszystkim muszą być na leczenie, a nie na hotelowanie i to nie wiadomo jak długo.

Priorytetem jest znalezienie BDT, a następnie w najbliższej okolicy dobrego weta. Jeśli będzie trzeba to myślę, że możemy umieścić sunię na tydzień lub może trochę dłużej w jakiejś klinice, aby nie obciążać DT codziennymi dojazdami. Po tym czasie sunia musi mieć BDT.

Jeśli nie znajdziemy BDT wszystkie wpłaty zostaną zwrócone lub przekazane na wybrane przez darczyńców inne psiaki. Nie podejmę się umieszczenia suni w płatnym DT.

Mam 6 własnych psów + 2 na BDT + 1 w płatnym hotelku. Nikt mi nie płaci za przygarnięte biedy. Ze swego domu zrobiłam schronisko i nie biorę ani grosza za transporty, wizyty PA i akcesoria, które kupuję psom wyciąganym ze schroniska itp. Robię to dla psów, nie dla ludzi i mam nadzieję znaleźć tu osoby, które mogą i chcą pomóc a nie zarobić.

Gdyby BDT był w Grudziądzu to sama zapewniłabym suni nawet codzienne dojazdy do weta lub nawet co jakiś czas gdzieś dalej. Ale ja nikogo tu nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bardzo Was proszę, uruchomcie swoje kontakty, może jakaś fundacja dysponuje swoimi domami tymczasowymi ?
Już są spore pieniądze na weta, uzbieramy więcej jeśli będzie trzeba, także na jej comiesięczne wyżywienie, ale musimy mieć BDT :(.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

To moje tymczasy:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216341-Suczka-zostanie-bestialsko-zamordowana.-DUNIA-już-w-DT[/URL].

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219650-ON-ek-JESTEM-GŁODNY[/URL]-!!!


Muszę zrobić porządek na pierwszych stronach wątków i porobić zdjęcia do ogłoszeń szczególnie ON-kowi, bo już przytył i ładnie się prezentuje. Jutro się za to wezmę.

U mnie nie ma miejsca, bo mam tylko 2 pokoje. W każdym pomieszczeniu mam jakiegoś zwierzaka. W dwóch pokojach mam 6 swoich psów, w kuchni Dunię, bo jakoś Tosia nie może się do niej przekonać i ciągle ją atakuje, a Dunia wtedy kuli się i sika ze strachu. W łazience siedzi kot, który nie lubi psów z wzajemnością. W kojcu siedzi ON- ek, którego nie lubią moje psy. DOM WARIATÓW. Nie mam podwórka, wychodzę z psami na spacery.


Jeszcze Atosek w płatnym hoteliku. Zrobiłam wyjątek, bo Kasia77, która go hoteluje jest wyjatkową osobą i pieniądze za jego utrzymanie przeznacza na swoje przygarnięte starowniki. Z resztą z 360 zł, które płacimy nie za wiele jej pewnie zostaje, bo to jest opłata z karmą, a Atos jest prawie 60 - kg psem.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207058-Atos-eutanazja[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...