Jump to content
Dogomania

Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).


toyota

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Może i masz rację, ale w mieleckim schronie jak ktoś już z wolontariuszy zgłosił problem z psem, wet. zajmowała się nim najlepiej jak umiał! Tak, ale to było za starego kierowika, który sam nawet psy woził po klinikach![/QUOTE]



Nie ma wolontariatu w tym schronisku, nie ma też sterylek, bo nie ma zaplecza pozabiegowego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do naszego miasta przyjeżdżała na zabiegi wetka z Olsztyna i ona miała psa z podobnie wyglądającą łapką,powiedziała mi,że taki się urodził w schronisku,oczywiście nikt go nie chciał,psiak nauczył się żyć z tą łapka i dobrze radzić,więc nie amputowała mu tej łapki.

Tu mogło być inaczej i najlepiej gdyby sunię przebadał wet,oby ją ta łapka nie bolała.

Link to comment
Share on other sites

Przypuszczam, że ten drugi dopiero przyjechał i jeszcze nie jest do adopcji, ale mogę się mylić.

Wyroku nikt na nią nie wydał, ale takie są fakty, że u nas głównie przychodzą po szczeniaki i dużo psów idzie na wieś. Grudziądz to biedne miasto, więc nikt nie weźmie psa, za którym od razu idą koszty. W ogóle to nikt nawet nie chce suk adoptować.

Tam gdzie jest przynajmniej ma cieplej niż w budzie i nie ma wielu psów w jednym boksie.

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję i tez porozsyłam. moze ktoś by banerek zrobił ? Toyota jak czesto jeździsz do tego schronu ? Czy jest szansa na lepsze zdjęcia ? Czy w ogóle można tam psiaka wyjąc z kojca i wziąsc na spacer np ? Wtedy można by było o niej coś więcej powiedzieć ale tak czy siak szukamy DT lub hoteliku. [B]Kto się deklaruje na księgowego ??[/B] :) Mamy już 30 zł deklaracji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Zapisuję i tez porozsyłam. moze ktoś by banerek zrobił ? Toyota jak czesto jeździsz do tego schronu ? Czy jest szansa na lepsze zdjęcia ? Czy w ogóle można tam psiaka wyjąc z kojca i wziąsc na spacer np ? Wtedy można by było o niej coś więcej powiedzieć ale tak czy siak szukamy DT lub hoteliku. [B]Kto się deklaruje na księgowego ??[/B] :) Mamy już 30 zł deklaracji :)[/QUOTE]

Owieczko o ile dobrze rachuję, to mamy już 40zł. Evita zadeklarowała 30zł. i ja 10zł. ;)
Kto się jeszcze dorzuci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']w górę malutka. Ja walczę aby maleństwo z mojego podpisu nie spotkał taki los.[/QUOTE]

Wklejam specjalnie dla Ciebie wątek Morgana. Przypadek chyba podobny a zakończenie szczęśliwe. Morgan ma wspaniały dom i cudowwnych ludzi wokół siebie.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204073-Morgan(Pysio)-w-PDT-już-po-operacji-Nowy-Rok-spędzi-w-swoim-nowym-DS[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Zapisuję , mam nadzieję , że łapka jest do naprawienia , gdzie sunia jest (przepraszam jeśli nie doczytałam ) , znam świetnego ortopedę który naprawił nam już parę psów na których inni weci stawiali krzyżyk .[/QUOTE]

[quote name='daga31081980']jestem na zaproszenie cioteczki kkasiiiar i patrze o oczom nie wierzę.Może zrobię jej wydarzenie na fb?Porozsyłam wątek.Zadeklarować stałej nie mogę ale postaram się coś przesłać[/QUOTE]


Dziekuje za pojawienie sie na watku :) Toyota nie ma za dobrych skojarzen z fb ;) wiec niech Toyota decyduje.
Dziekuje za pomoc ! :)

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

A może dałoby się ją pokazać w Grudziądzu u Mederskiego, on dobrym ortopedą jest ,
właściwą diagnozę postawi... Nawet gdyby pojechała gdzieś dalej do dt/hoteliku i dopiero tam miała być leczona,
to wiadomo byłoby co i jak.
Przypuszczam, że gdybym miała blisko dobrego specjalistę, moja trójłapka nie byłaby trójłapką , ale czasem najprosciej powiedzieć,
ze "stara sprawa i sie nic nie da zrobić"...

Edited by Kasia77
Link to comment
Share on other sites

jestem i ja, ale nie mam ani kasy ani pomysłu - wydaje mi się, że tu tylko bezpłatny DT wchodzi w rachubę plus diagnostyka i ewentualne leczenie... Tylko skąd wziąć BDT? Bo jak widzę dobry początek na diagnostykę dają Ukryty Smok i agusiazet - a Maja602, Evita i Drzachoda zapoczątkowały utrzymanie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...