Jump to content
Dogomania

Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).


toyota

Recommended Posts

[quote name='Basia1968']\pobyt w klinice po zabiegu byłby jak najbardziej trafną decyzją - ale to moje zdanie - zawsze lepiej jest trze kilka dni po tak poważnej operacji byc pod okiem specjalisty. Propozycja osoby z Torunia jest naprawdę rewelacyjna, a może właśnie sunieczka znajdzie domek migiem w Toruniu?? wtedy my przyjmiemy inną biedulkę na DT.[/QUOTE]


Bardzo się cieszę, że mogę choć trochę pomóc Małej Królewnie! Pewnie spać nie będę tylko głaskać... i wozić na kontrole :) czekam na decyzje!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dr Rykaczewski przesunął termin zabiegu na poniedziałek godz. 10.
Po operacji sunia musi zostać kilka dni w lecznicy. Jak tylko będzie to możliwe umieścimy ją u prosiaczkowej, żeby ograniczyć koszty pobytu w lecznicy do minimum.
Rozmawałam dzisiaj z dr przez telefon, nie umiał określić ceny zabiegu nie widząc psa. Dr ma bardzo przychylne podejście jako, że sunia jest psem bezdomnym.

Wyniki krwi wyszły o'k. Wkleję je wieczorem.

Zapłaciłam aż 70 zł, bo po pierwsze sunia miała biegunkę (dostała antybiotyk- Betamox), a po drugie była mocno zapchlona. W schronisku mają środki do odpchlenia, ale pani dr chyba nie bardzo wierzyła, że zostaną użyte i wolała sama zaaplikować, bo nie może tak być, żeby pchły skakały po stole operacyjnym.

W drodze powrotnej okazało się, że sunia ma robaki o czym poinformowałam w schronisku i mam nadzieję, że ją odrobaczą. Możliwe, że ta biegunka to od robali i niepotrzebnie dostała ten antybiotyk :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita2000'][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg811/scaled.php?server=811&filename=farcia7.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE]


czy to nasz Farciulek z epoki dino?? Po zdjęciach wydaje mi się, że bardziej skomplikowana będzie operacja dolnej części łapki. Czy to będzie jedna operacja? Czy dwie?

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia rtg zostały przesłane do dr Rykaczewskiego, także wysłałam takie zwykłe zdjęcia, ale dr nie widział jeszcze Farci, więc tak na 100 % to będę wiedzieć w poniedziałek przed operacją, jakie będzie leczenie.
Na razie jest mowa o jednej operacji, ale dr sprawdzi jeszcze stan łapki i oceni czy jest szansa, że łapka się zregeneruje i będzie w miarę sprawna.

Tak jak pisałam, poproszę o skalkulowanie kosztów przed operacją, żeby kwota była do udźwignięcia. Jeśli będą zbyt wysokie, to będę musiała się wycofać. Myślę, że 600 - 700 zł to jest do przyjęcia...

Dół łapki chyba jest w porządku ? Tylko staw jest zwichnięty z tego co zrozumiałam...




Zapomniałam napisać, że wetka dała dla Farci kilka próbek z karmą Hills. Wszystkie te próbki zostawiłam w schronisku i poprosiłam kierowniczkę, żeby jej podawała.
Muszę jutro koniecznie zadzwonić do schronu, żeby nie kontynuowali antybiotyku, bo ta biegunka to pewnie przez robaki :roll:.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Farcia jest bardzo milutka, cały czas macha ogonkiem, nieważne, że krew pobierają czy robią zastrzyk, ważne, że człowiek jest obok. Bez protestów wszystko znosi.

Zawsze te najgorsze bidy mają takie dobre charaktery.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Farcia jest bardzo milutka, cały czas macha ogonkiem, nieważne, że krew pobierają czy robią zastrzyk, ważne , że człowiek jest obok. Bez protestów wszystko znosi.

Zawsze te najgorsze bidy mają takie dobre charaktery.[/QUOTE]

Aż się płakać się, kto ją tak urządził. Dobrze, że ją dostrzegłaś. Musimy jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Farcia jest bardzo milutka, cały czas macha ogonkiem, nieważne, że krew pobierają czy robią zastrzyk, ważne , że człowiek jest obok. Bez protestów wszystko znosi.

Zawsze te najgorsze bidy mają takie dobre charaktery.[/QUOTE]

Niesamowita jest :)

Ta łapcia w sawie jest wykręcona tak?

Link to comment
Share on other sites

Buuu, jaka szkoda, że w poniedziałek. Chciałam posiedzieć z nią cały weekend... w każdym razie czekam z niecierpliwością!!!!A wiadomo ile dni orientacyjnie musi zostać w klinice? Przecież mogę ją tam dowozić. W domu lepiej będzie się goić, a tak - w nowym otoczeniu, obolała, w klatce - ogromny stres!!!

Link to comment
Share on other sites

Przelew na kwotę 77,50 zł. poszedł na podane konto.
Jak dojdą, proszę o potwierdzenie również na wątku bazarkowym.

Bardzo się cieszę, że wszystko układa się tak dobrze dla kochanej Farci.
A kochający domek na pewno odnajdzie Farcię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prosiaczkowo']Udostępniam Farcię na fb i w następstwie tego jeszcze Kinga P. ma coś wpłacić, ponawiam apele o złotówki i mam nadzieję, że mogę podawać nr konta (oczywiście ten który sama dostałam do wpłat :) ?[/QUOTE]
Oczywiscie tylko prosze zeby przelewy byly z dopiskiem " dla Farci" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...