Jump to content
Dogomania

szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !


diana79

Recommended Posts

  • Replies 988
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='juli88']no pewnie że zrobie :) Tylko proszę o cierpliwość!!! Dziś wieczorem najpóźniej jutro powalczę :)

To ma być do rozwieszania na słupach/lecznicach tak? Czyli druk na drukarkach - czyli czarno-białe? Czy kolorowe może być?[/QUOTE]
Super - dzięki. Ma być do rozwieszania i poproszę kolorowe. :)

Link to comment
Share on other sites

Yolanowi-za nastepna wizyte u weta i za szczepienie Farcika wyslij faktury do Fundacji,bo ja z Fundacja rozliczams ie fakturami.
Moze Fundacia zrobi przelew dla weta?Nie wiem jak bedzie lepiej?
Jak bede miala rozliczenia z Vivy zaraz wysle,skoro nie ma tych rozliczen,tzn.ze ja jeszcze nie dostalam z Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Yolanowi-za nastepna wizyte u weta i za szczepienie Farcika wyslij faktury do Fundacji,bo ja z Fundacja rozliczams ie fakturami.
Moze Fundacia zrobi przelew dla weta?Nie wiem jak bedzie lepiej?
Jak bede miala rozliczenia z Vivy zaraz wysle,skoro nie ma tych rozliczen,tzn.ze ja jeszcze nie dostalam z Fundacji.[/QUOTE]
Czyli faktury mają być na Fundację? Nie wiem czy wet zgodzi sie na przelew. Jeśli nie to zapłacę, wyśle fakture do Fundacji i potem się rozliczymy. Tak może byc?

Link to comment
Share on other sites

Przekleje tylko ostrzezenie Jaszki z innego watku:

[I]Uważajcie na ludzi z Siemianowic z Brzozowej.[/I]
[I]Byłam tam na wizycie i zabrałam szczeniaka przywiąznego do ściany.[/I]


Fajne foty Farcika. Moglby sie tez nazywac Francik, pasuje do niego ;)
Nie rozrabiaj zanadto i szukaj domu, rezolutny chlopaczku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Czyli faktury mają być na Fundację? Nie wiem czy wet zgodzi sie na przelew. Jeśli nie to zapłacę, wyśle fakture do Fundacji i potem się rozliczymy. Tak może byc?[/QUOTE]
Moze byc,za kolejna wizyte i szczepienia chcialabym wyslac razem.
Jak bedziesz na wizycie zapytaj ile beda kosztowaly szczepienia

Link to comment
Share on other sites

Plakacik:
[IMG]http://i44.tinypic.com/16a8n15.jpg[/IMG]


Gdyby były potrzebne korekty piszcie śmiało!!!
Wydrukowałam to na swojej drukarce i chyba jest ok - no może lepsza jakość zdjęcia byłaby tu odpowiedniejsza.
Podaj mi proszę [B]yolanovi [/B]maila to wyślę Ci plik dobrej jakości (ten co tu wstawiłam jest przetworzony)

No i zrobiłam Wam dodatkowej roboty trochę :( Te numery trzeba porozcinać.

Link to comment
Share on other sites

[B]rozliczenie wpłat na pierwszej stronie

wpłaty na konto fundacji VIVA:[/B]
28 JAKUB LECH ŁAGIEWSKI
30 ANNA OLSZEWSKA PARKOWA
30 MARLENA SOSZYŃSKA
50 KLIMKIEWICZ KAROLINA
50 BAŁDYS ELŻBIETA
15 EDYTA BUBEL
20 MAJEWSKI JACEK
10zl Gosia Rucz
30zl karolkamadry
[B]razem [COLOR=red]263zł [/COLOR]na koncie fiundacji VIVA [/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.e-gify.com/gify/1995.gif[/IMG]:iloveyou::iloveyou::modla::modla:witajcie ciotenki , witam sie u Far[IMG]http://www.e-gify.com/gify/1995.gif[/IMG]tunia , cudnego serdunka mlunkiego , ktory tyle juz w swym zyciu przeszedl , ale to juz za nim , za maluczkim , teraz bedzie lepiej tylko:loveu:jakie serce cudneeeeee, jakem jego usciskuniala , rozrabia uroczo jak to dzidziuniek maluci:multi: chcialoby sie Fartunia na raczkach caluni czas nosic, ciesze sie ogromnie ze bylam u Mamci yoluniowej:loveu:ze Fartunia poznalam , mam ja dla niego takie malizne ubranecko , ukombinowalam ze sweterka starego , musze jechac zawiezs i zmierzyc temu slicznosci dzidziuniowi:loveu:na spacerenku szedl razno i caluni czas krocienki sie smial kochaniutek:loveu: i jak szedl duzy chop jakis kolo nas , to Fartnio zaszczekal groznieeeee:crazyeye::loveu::evil_lol:serdunko kofaneeeeeeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...