Jump to content
Dogomania

DUSIA za Tęczowym Mostem


jofracy

Recommended Posts

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Troszkę przybrała, ale i tak jej żebra sterczą :( odrobaczyłam je w piątek. Mam nadzieję, że jej się sierść poprawi i że się zaokrągli troszkę :) Zuza też jest szczuplutka, ale nie sterczą jej kości na bioderkach. Może to kwestia mięśni? Duśka dostaje też teraz codziennie rano acidolac. To znaczy dostają kilka łyżek mleka, każda w swojej miseczce, a Dusia z dodatkiem acidolacu.

Link to comment
Share on other sites

jak słodko :)
no i dobrze powiedziane laski - figurki mają idealne:loveu: no to my z Jasieńką musimy pomyśleć o jakimś wiosennym odchudzaniu ;)
a te pomidorki na balkonie -to super pomysł !!! ja też chcę:eviltong:;)
czy to się kupuje nasiona ?

Link to comment
Share on other sites

Z tym siemieniem lnianym pomyślę i wiesiołkiem.
[quote name='anica']jak słodko :)
a te pomidorki na balkonie -to super pomysł !!! ja też chcę:eviltong:;)
czy to się kupuje nasiona ?[/QUOTE]
ja kupiłam w zeszłym roku w tesco i lidlu, ale sama nie wiem które ładniejsze. Wysiałam jak durna 3 skrzynki i potem rodzinę obdarowywałam sadzonkami. Wszyscy mieli owoce, tylko tata posadził w ogródku i nie miał, ale uprawa balkonowa w 100% skuteczna :) Polecam, bo to fajna zabawa i smaczne i wiemy co w nich siedzi (bez nawozów) :)

Link to comment
Share on other sites

hihihi oglądałam filmik i Jasia jak usłyszała " Zuza na spacerek zerwała się truchtem do drzwi ":evil_lol: :lol: jak patrzę na Zuzę i Dusię to...jamnicza arystokracja..no tak mi się kojarzy:p a Dusia - staruszka??:mad:wystarczy obejrzeć film i wszystko jasne!!!
(nie jeden po przejściach posiwiał-miałam koleżankę 20kilka lat i też włoski miała srebrzyste) fajnie się dziewczyny dogadują :lol:
a pomidorki mają być w sadzonkach- też kupię :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']
a pomidorki mają być w sadzonkach- też kupię :lol:[/QUOTE]
tak jest szybciej i łatwiej, ale ja lubię oglądać od pierwszej chwili ponad ziemią roślinki. Wiem, że jestem stuknięta :) dzisiaj K. obudziłam rano, bo się w drugiej doniczce poprzebijało mnóstwo nowych :)

Link to comment
Share on other sites

No i se narobiłam-cała Czwórca moja spała-puściłam se filmik-Zuza na spacerek...ło matko jak usłyszeli Twoje gwizdanie i słowo spacerek....:evil_lol::evil_lol:

To tak samo jak Sopelek-Dusia ma niezłe przyspieszenie-nie pasują mi te Staruszki....dobrzy aktorzy z nich...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']No i se narobiłam-cała Czwórca moja spała-puściłam se filmik-Zuza na spacerek...ło matko jak usłyszeli Twoje gwizdanie i słowo spacerek....:evil_lol::evil_lol:

To tak samo jak Sopelek-Dusia ma niezłe przyspieszenie-nie pasują mi te Staruszki....dobrzy aktorzy z nich...:diabloti:[/QUOTE]

mogę zadzwonić do Ciebie w chwili gdy ja puszczam "zuze spacerkowa" to posłuchz co sie dzieje, bo mnie napewno nie usłyszysz :grin::grin::grin::grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...