Jump to content
Dogomania

DUSIA za Tęczowym Mostem


jofracy

Recommended Posts

chciałam pokazać od początku -pomidorki koktailowe -coś duża fota :crazyeye:
spróbuję znaleźć taki sam tran z olejem z wiesiołka -dziękuję :) i najważniejsze !!!!!!!!!
Dusia ...albo masz rację..ani słowa...
Ma być dobrze !!!
ja chyba zrozumiałam..może mi się wydaje,że zrozumiałam..?
później powiem...
Dusieńka...kochana nasza.. delikatna... srebrzysta Damo..będzie dobrze Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Nutusia']Moja Kresia ostatnio wpadła na racjonalizatorski pomysł: ponieważ tymczasowe Insekty okropnie się wpychają i chcą być możliwie najbliżej mnie, Krechulec włazi na oparcie kanapy i przytula się do mnie "od góry", przykładając łepetynkę do mojej twarzy. Jak to mówią "jamnik potrafi"! :)[/QUOTE]
no i nie chcą wierzyć że ....JAMNIK TO MYŚLĄCY PIES !!!!!
chyba to wydrukuję...

Link to comment
Share on other sites

Bo byliśmy umówieni na 17-18, a sms dostałam o 15:00. Myślę, że jak mówiłam, że piątek nie jest najlepszym dniem, ale skoro samochód mogą zorganizować tylko na piątek, to zmienię plany, to wypadałoby wcześniej dać znać, nie?

Zapraszam na bazarek z karmami, z którego dochód przeznaczony jest na psiaki z Katowic :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224442-Szwedzki-st%C3%B3%C5%82-bazarek-na-wybieg-dla-ps%C3%B3w-ze-schroniska-w-Katowicach-do-1.04.2012-r[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']dostałam sms od gości, że muszą się jeszcze zastanowić. [COLOR=purple][B]Ja już nie muszę :([/B][/COLOR][/QUOTE]
Ja też - moja decyzja byłaby dokładnie taka sama, jak Twoja Jofracy!!!
Oni sami zdecydowali..... za Ciebie..... Lepiej, że Dusia nawet Ich nie poznała.....
Dlatego ja, zanim adoptowałam moje Skarby - wcześniej dobrze to przemyślałam..... spokojnie i bez pierwszych emocji.....
Te pierwsze chwile były przerabiane w gronie najbliższych, a dopiero potem telefony, adopcja itd....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']dostałam sms od gości, że muszą się jeszcze zastanowić. Ja już nie muszę :([/QUOTE]

[quote name='jofracy']Bo byliśmy umówieni na 17-18, a sms dostałam o 15:00. Myślę, że jak mówiłam, że piątek nie jest najlepszym dniem, ale skoro samochód mogą zorganizować tylko na piątek, to zmienię plany, to wypadałoby wcześniej dać znać, nie?

Zapraszam na bazarek z karmami, z którego dochód przeznaczony jest na psiaki z Katowic :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224442-Szwedzki-st%C3%B3%C5%82-bazarek-na-wybieg-dla-ps%C3%B3w-ze-schroniska-w-Katowicach-do-1.04.2012-r[/URL].[/QUOTE]

[quote name='Sarunia-Niunia']Ja też - moja decyzja byłaby dokładnie taka sama, jak Twoja Jofracy!!!
Oni sami zdecydowali..... za Ciebie..... Lepiej, że Dusia nawet Ich nie poznała.....
Dlatego ja, zanim adoptowałam moje Skarby - wcześniej dobrze to przemyślałam..... spokojnie i bez pierwszych emocji.....
Te pierwsze chwile były przerabiane w gronie najbliższych, a dopiero potem telefony, adopcja itd....[/QUOTE]


Absolutnie się nie dziwię jofracy dokładnie tak też uważam (aczkolwiek kciuków też bym nie trzymała)

Link to comment
Share on other sites

I ja również jestem tego samego zdanie:shake:
raczej staram się unikać ludzi nie szanujących innych..cudzego czasu...bo prędzej czy później wiadomo że zawiadą ..tylko po co się umawiają?.zabierają czas..robią złudne nadzieje :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Zuzanka jest już w domku. Wybudziła się elegancko i bez żadnych problemów. Zabieg przebiegł bez komplikacji, jedynie na jajnikach były cysty, więc zrobienie zabiegu zyskało jeszcze jeden argument na tak. Bez wycięcia mogłoby się zacząć dziać coś niedobrego. Malutka ma szew długości niecałych dwóch centymetrów i założone wewnętrzne szwy, które same się rozpuszczą. w poniedziałek jedziemy na kontrolę i antybiotyk. UFFF!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...