Jump to content
Dogomania

DUSIA za Tęczowym Mostem


jofracy

Recommended Posts

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

czytam...łzy same .....ehhh lepiej tego nie komentować ...mi teraz....ale myślę że znajdą się Domki dla Dusi i Sopelka!!! jak będziemy szukać to się znajdą !!! ja już się tak nauczyłam -że nie wolno się poddawać !!! i ja tu u nas rozpytuję porządnych ,dobrych ludzi :) wydaje mi się że ludzie z niewiedzy obawiają się troszkę no nazwijmy...starszych psiaków u nas też tak było-jak znalazłam apel o adopcję Jasi to TZ zaraz przyleciał z całą ofertą szczeniaczków rodowodowych i bez !!! dopiero moje stanowcze TA !!! albo żadna !!!! cała narada rodzinna....a teraz ......teraz to Jasia najważniejsza !!!!!! a ja próbuję szukać tutaj opiekunów i naprawdę !!!! każdy kto pozna Jasieńkę to widzi jaka jest mądra ,wszystko rozumie,potrafi zająć się sobą ,jest czas na zabawę i czas dla siebie , ciągle słyszę -Ojej jak ona na ciebie patrzy !!! O rety jaka ona w ciebie zapatrzona !!! itd . Pewnie że tak są ludzie którzy wolą pieska od małego i są tacy którzy wolą już dorosłego przyjaciela !!! my musimy dotrzeć do tych drugich !!!! ja też się bałam -na początku....dzwoniłam ...rozmawiałam z Panią Małgosią mamy kontakt do teraz i jestem jej bardzo ale to bardzo wdzięczna że mnie przekonała do tej adopcji :)
przecież na początku jak taki domek potrzebuje pomocy( każda rada była dla mnie cenna Jasia była z chorym serduchem więc czułam się pewniej jak mogłam zadzwonić coś dopytać a nawet ile razy je ,wychodzi -żeby nie było za dużo zmian)
kiedyś usłyszałam - PIES TO JEDYNE STWORZENIE ,KTÓRE BARDZIEJ KOCHA CIEBIE JAK SIEBIE !!!! i to jest prawda !!!!! dlatego kochane ciocie Jofracy i Celinko 12 to WSPANIALE ŻE JESTEŚCIE !!! i proszę wybaczcie jak czasem ktoś się zagalopuje ze swoimi marzeniami jak zobaczy te szczęśliwe Dusie i Sopelki u Was bo to są piękne chwile :) ale to Wy kochane ciocie wiecie co macie robić i bardzo bardzo DZIĘKUJEMY :)

Link to comment
Share on other sites

nie proszę....robicie kawał wspaniałej roboty....ehhhh słowa....ja...podziwiam Was kochane ciocie...uczę się ...i mam nadzieję że uda mi się chociaż troszeczkę pomóc...zrobić coś dla naszych Małych Braci ...uratować ...no być podobną do Was...być z Wami!!! Zawsze od dziecka kochałam zwierzęta -znosiłam do domu...psy ,koty , jeże, gołębie i wszystko co udało mi się złapać, dostać ...tylko kiedyś ...nie miałam pojęcia???? jak my ludzie ??? potrafimy być okrutni ,źli ...ah lepiej to zostawić !!! lepiej skupić się na tym .- co ja mogę zrobić ? ile mogę pomóc ?

Edited by anica
dopisek
Link to comment
Share on other sites

Z relacji pani Iwony - Dusia trochę chodziła i szukała. Może nas, a może nowe miejsce zwiedzała. Były na spacerku. Duśka załatwiła się w domu wcześniej i ma biegunkę - moja wina dałam im mleko rano jeszcze u mnie :oops: Czekam na dalsze relacje z domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']no widzisz,jest dobrze a nawed lepiej niz sie pewnie spodziewałaś.[/QUOTE]:multi::multi::multi::multi::multi:Jaka wspaniała wiadomość :multi::multi::multi::multi::multi:Jofracy kochana - wiedziałayśmy przecież że Dusia będzie miała wspaniały domek:multi::multi::multi:i pewnie że tak zaproś Panią na wątek - Wiesz jakie emocje były jak ja czytałam o Jasi ...tak od początku...jak o nią walczyli...
ale kciuki jednak trzymałyśmy dobrze :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']Wiem :) Domek jest naprawdę rewelacyjny. Ale głowa jedno, a serce drugie... Myślicie, żeby zaprosić panią Iwonę na wątek?[/QUOTE]

[quote name='jofracy']dostałam teraz sms, że Dusia przespała spokojnie noc, nie piszczała :) Rano pokazała, że chce na spacer, a jak wracały pozwoliła się wziąć na ręce :crazyeye:[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, a fakt ze tak szybko dała się wziąć na rączki jest bardzo budujący.

Dusia krótko była u Ciebie na tymczasie, porównuję do Gangi - dzisiaj mija dokładnie 2 (dwa) lata jak jest u mnie na TYMCZASIE:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...