Jump to content
Dogomania

DUSIA za Tęczowym Mostem


jofracy

Recommended Posts

[quote name='Isadora7'] złe jezyki, gadki jak to tam nazwać niestety potrafią i robią dużo złego. Jak się w człowieku nazbiera to cięzko się pozbierać. Bożenko cokolwiek się dzieje jak widzisz sa tacy co całym sercem i dusza przy Tobie.[/QUOTE]
nic dodać nic ując niestety ,dołaczam do wsparcia.
Mizianka dla Dusienki i kolezanki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....jestem przytulić Dusienkę (wirusów jakiś nałapałam i komp mi stanął :( ) może ta pogoda też nie sprzyja i w ogóle politycznie -podwyżkowo też nie ciekawie ale jeszcze trochę ....przyjdzie wiosenka ...i będzie dobrze :) Dusienka musi chwycić kogoś za serducho !!!! no przecież wiecie cioteczki -że tak!!!! padaczka ? przecież nie wiadomo czy na pewno ? no i jest medycyna - pigułki ! a sikanie ? to też jest do zdiagnozowania i można z tym żyć ( ja coś wiem na ten temat Jasia na początku dała mi popalić ale przecież jest DOGOMANIA :) kilka dobrych rad - wet-ogromna porcja miłości i musi być dobrze !! a wiemy - jak Jamnisie :) pięknie potrafią podziękować ( oczywiście bez obrazy ! dla wszystkich innych...ras :) a może to te ząbki ...chociaż u Jasi to wyglądało tak ,że bardzo się śliniła ,czasem to mokro było na pół metra :) i jak coś gryzła to zapiszczała ,pewnie jak dotknęła bolącym zębem -lekka narkoza czyszczenie i usunięcie chyba 3zębów (korzenie były czarne brrr) i po sprawie :) no nie musi być tak samo ale i tak rozważasz czyszczenie a przynajmniej sprawdzenie zębów Dusi ....

Link to comment
Share on other sites

Dusia sika coraz mniej, te napady padaczkowe (?) są sporadyczne. W sumie od kiedy jest u mnie miała dwa. Wczoraj pozwoliła się wziąć na łóżko pod kocyk i sobie leżałam z dwiema jamniczkami. Zaczyna fikać z Zuzą jak się ubieram na spacer, to razem biegają od kanapy pod drzwi. Zdarza jej się podchodzić do mnie, żeby ja pomiziać... Na śniegu ostatnio pobrykała sobie, widać było, że jej się podoba :) Jak siedziałam kilka dni temu na podłodze i płakałam, to przyszła do mnie i lizała po ręce. Szukam dla niej domu idealnego, żeby był rekompensatą za kiepskie lata. Mam nadzieję, że się taki trafi...

Link to comment
Share on other sites

Czekam spokojnie na konkretny telefon. Nie ma potrzeby się spieszyć, ale z drugiej strony coraz bardziej się do siebie przywiązujemy, więc im szybciej ktoś odpowiedni zadzwoni, tym lepiej. Nie ukrywam też, że boję się jak ona sobie poradzi w nowym miejscu, z obcymi ludźmi... Czy pozwoli im zapiąć sobie smycz, przykryć się, przytulić. Czy im wystarczy cierpliwości, żeby podołać wymaganiom księżniczki? Ukradła mi serce złodziejka i teraz poprzeczka jest jeszcze wyżej niż zwykle...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co moge tylko powiedziec po sobie ze Milka nie dawala sobie zapiac smyczy ani obrozy, nosila obroze 24h teraz juz nie nosi sama przychodzi i sie wpycha zeby ja pierwsza przed sherry zapiac, ale teraz Tz musi z nimi wychodzic z pewnych wzgledow i juz jest problem, jemu nie da sie przypiac... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']sama widzisz...[/QUOTE]
Tak, ale mysle ze jesli sytuacja by nas zmusila na dluzej to i Tz by zaufala na tyle. Bo ja to samo przechodzilam a teraz pierwsza jest do zakladania obrozki :loveu: kwestia czasu, jeszcze troche milka musi sie nauczyc ale w miesiac juz tez duzo pojela :loveu:

Link to comment
Share on other sites

jestem u Dusi - całuję w sam czubeczek noska małą lukrowaną Królewnę :)
a ja wiem też jak to jest z tym ukradzionym sercem - oj potrafią potrafią nasze królewny :)
w ogóle widzę sporo podobieństw Jasia - Dusia :)

Edited by anica
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']Czekam spokojnie na konkretny telefon. Nie ma potrzeby się spieszyć, ale z drugiej strony coraz bardziej się do siebie przywiązujemy, więc im szybciej ktoś odpowiedni zadzwoni, tym lepiej. Nie ukrywam też, że boję się jak ona sobie poradzi w nowym miejscu, z obcymi ludźmi... Czy pozwoli im zapiąć sobie smycz, przykryć się, przytulić. Czy im wystarczy cierpliwości, żeby podołać wymaganiom księżniczki? Ukradła mi serce złodziejka i teraz poprzeczka jest jeszcze wyżej niż zwykle...[/QUOTE]
Ma Dusia wiele miłości u Jofracy i pewnie poprzeczka będzie bardzo wysoko dla nowego domu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...