Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Również dostałam potwierdzenie i numerek 1751 :multi:.
Na potwierdzeniu pisze [B]należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie oraz aktualne świadectwo zdrowia psa[/B]. Wystarczy tylko książeczka zdrowia psa i wpis o szczepieniu czy muszę jechać z psem do weterynarza aby go zbadał i wypisał zaświadczenie że pies w dniu badania jest zdrowy ?
Jadę pierwszy raz do Krakowa od strony Pszczyny na Oświęcim i na Kraków.Przecinam A4 i jestem na Zakopiańskiej. Po prawej stronie mam skręcić na Ks.Tischnera i prosto na Al. Powst. Śląskich, prosto na Al. Powst. Wielkopol. i na Nowohudzką ? Wystawa jest po lewej stronie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Również dostałam potwierdzenie i numerek 1751 :multi:.
Na potwierdzeniu pisze [B]należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie oraz aktualne świadectwo zdrowia psa[/B]. [/quote]
hę???że jak? potrzeba takiego wypisanego przez weta?? super, że mam kiedy pojechać po taki świstek:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Na potwierdzeniu pisze [B]należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie oraz aktualne świadectwo zdrowia psa[/B]. Wystarczy tylko książeczka zdrowia psa i wpis o szczepieniu czy muszę jechać z psem do weterynarza aby go zbadał i wypisał zaświadczenie że pies w dniu badania jest zdrowy ?[/quote]

Wystarczy ci książeczka z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie ;)

[quote name='Błyskotka']Jadę pierwszy raz do Krakowa od strony Pszczyny na Oświęcim i na Kraków.Przecinam A4 i jestem na Zakopiańskiej. Po prawej stronie mam skręcić na Ks.Tischnera i prosto na Al. Powst. Śląskich, prosto na Al. Powst. Wielkopol. i na Nowohudzką ? Wystawa jest po lewej stronie ?[/quote]

Tak. Tylko weź sobie większy zapas czasowy bo teraz przez budowę ronda Mogilskiego duża część ruchu jest skierowana na ul. Nowohudzką ;)

Link to comment
Share on other sites

Nio nie wiem z dworca głównego jest 8 km z kilkoma mertami :) jechalam tamtedy na rowerze i zmierzylam (jest to trasa jak można isc na nogach z psem, czyli najkrotsza)

My dostalismy potwierdzenia z numerkiem dzisiaj :) a wysłam było w piątek:)

P.S. to aktualne świadectwo zdrowia to wystarczy książeczka zdroawia psa ??

Link to comment
Share on other sites

Witam, chcialabym zapytać czy jest jakakolwiek możliwość skontaktowania się z kimś z oddziału Kraków i sprawdzenia czy doszło zgłoszenie? Chodzi o zgloszenia do konkursu mlody prezenter, a wiec potwierdzenia nie ma (zazwyczaj ;)), zglaszalam pare osób, mailem, na ktory odpowiedzi nie uzyskalam. Było tez troszke po terminie, a więc nie zdziwilabym sie gdyby te zgloszenia nie dotarly - z drugiej strony zglaszaam tez osobym, ktore przyjechalby na wystawe jedynie na MP - wiec musze sie jakos dowiedziec czy sa czy nie w katalogu! Dzwonilam wlasnie do zk i dowiedzialam sie ze z powodu wystawy oddzial nieczynny caly tydzien (moim zdaniem paranoja...). Czy ktos moze mi jakos pomoc..?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam potwierdzenia, ale zamiast 3 psów mam przyjęte tylko 2! Ciekawe... Kaska poszla w terminie i to na 3 psy. A na potwierdzeniu mam, że zapłąciłam tylko za 2. Jeszcze ciekawiej...

Dodzwonić się nie sposób. Obecnie siedzę przy automatycznej sekretarce i cały czas zajęte. Tylko raz miałam "wolny numer", ale z kolei nikt nie odbierał. Oddział ma wolne... To dopiero ciekawostka... O, przed chwilą odebrała automatyczna sekretarka, która poinformowała mnie, że w związku z wystawą... i tu się połączenie urwało... Super! Może chociaz maile czytają, co?

Kiedy mam to wyjasniać?! I czy dokumentacja finansowa będzie na wystawie?!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Cha, cha, cha... :evil_lol:
A ja pójdę na całość i powiem że jestem na ringu 23... :evil_lol:
O 10... Ale pewnie będziemy czekać 3 godziny aż [B]psy[/B] wszystkie się zaprezentują... No bo [B]suki[/B] są później....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Witam, chcialabym zapytać czy jest jakakolwiek możliwość skontaktowania się z kimś z oddziału Kraków i sprawdzenia czy doszło zgłoszenie? Chodzi o zgloszenia do konkursu mlody prezenter, a wiec potwierdzenia nie ma (zazwyczaj ;)), zglaszalam pare osób, mailem, na ktory odpowiedzi nie uzyskalam. Było tez troszke po terminie, a więc nie zdziwilabym sie gdyby te zgloszenia nie dotarly - z drugiej strony zglaszaam tez osobym, ktore przyjechalby na wystawe jedynie na MP - wiec musze sie jakos dowiedziec czy sa czy nie w katalogu! Dzwonilam wlasnie do zk i dowiedzialam sie ze z powodu wystawy oddzial nieczynny caly tydzien (moim zdaniem paranoja...). Czy ktos moze mi jakos pomoc..?[/quote]

Oddział jest przeważnie nieczynny dla "petentów" tydzień przed wystawą ze względów organizacyjnych. Ale w oddziale zawsze w godz. pracy można dzwonić. jak przypuszczach takich dzwoniacych jest mnóstwo więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Na stronie [URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_krakow[/URL] jest spis wystawców wiec możesz sprawdzić czy pies został przyjęty.

A jest przewidziany MP??? Bo na stronie jest napisane:
[FONT=Tahoma][B][COLOR=#ff0000]UWAGA !
[/COLOR][/B]W czasie Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Krakowie odbędą się wyłącznie następujące imprezy towarzyszące:[/FONT][B]
[FONT=Tahoma]sobota - Zawody Obedience w klasie 0, 1 i 2 oraz ok. godz. 12.00 Pokaz Szkolenia Psów
niedziela - Zawody PT.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']A ja myślałam że jesteśmy na tym samym ringu czyli 13 :cool3:.[/quote]
O, rany! Masz rację!!! A ja wszystkim pisałam, że na ringu 10. Co też mi przyszło do glówy...?!?!?!

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red][B]BASENJI - RING 13.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Cha, cha, cha... :evil_lol:
A ja pójdę na całość i powiem że jestem na ringu 23... :evil_lol:
O 10... Ale pewnie będziemy czekać 3 godziny aż [B]psy[/B] wszystkie się zaprezentują... No bo [B]suki[/B] są później....[/quote]
[B]Goldek[/B] a Wy w jakiej klasie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Cha, cha, cha... :evil_lol:
A ja pójdę na całość i powiem że jestem na ringu 23... :evil_lol:
O 10... Ale pewnie będziemy czekać 3 godziny aż [B]psy[/B] wszystkie się zaprezentują... No bo [B]suki[/B] są później....[/quote]
To może nas pooglądasz?:evil_lol:
Ja napewno zabieram chustę dogomaniacką:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Oddział jest przeważnie nieczynny dla "petentów" tydzień przed wystawą ze względów organizacyjnych. Ale w oddziale zawsze w godz. pracy można dzwonić. jak przypuszczach takich dzwoniacych jest mnóstwo więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Na stronie [URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_krakow[/URL] jest spis wystawców wiec możesz sprawdzić czy pies został przyjęty.

A jest przewidziany MP??? Bo na stronie jest napisane:
[FONT=Tahoma][B][COLOR=#ff0000]UWAGA ![/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]W czasie Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Krakowie odbędą się wyłącznie następujące imprezy towarzyszące:[/FONT]
[B][FONT=Tahoma]sobota - Zawody Obedience w klasie 0, 1 i 2 oraz ok. godz. 12.00 Pokaz Szkolenia Psów[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]niedziela - Zawody PT.[/FONT][/B][/quote]

Nikt nie odbieral w godzinach pracy, byla tylko "sekretarka" ze nieczynne prez ten tydzien...

Ale w takim razie czekam na potwirtdzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...