Jump to content
Dogomania

3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU


AMIGA

Recommended Posts

[quote name='AMIGA']Przywiozła mi wczoraj Agamika jakieś tabletki od wetek na te jego siuśki i wyniki.Nie za bardzo moge odczytac nazwe tego leku - jakieś urotine, czy coś w tym rodzaju. Zobaczymy. Za jakieś 2 tygodnie mam mu powtórnie złapać siuśki i dać do zbadania.[/QUOTE]

Da Ci popalić ten siurek Franio, oj da! Ale ponoć problematyczne dzieci... kocha się najbardziej!:razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']Przywiozła mi wczoraj Agamika jakieś tabletki od wetek na te jego siuśki i wyniki.Nie za bardzo moge odczytac nazwe tego leku - jakieś urotine, czy coś w tym rodzaju. Zobaczymy. Za jakieś 2 tygodnie mam mu powtórnie złapać siuśki i dać do zbadania.[/QUOTE]

[I]UroTine[/I] to preparat ułatwiający utrzymanie zdrowia układu moczowego przeznaczony dla psów z przewlekłymi lub nawracającymi chorobami [B]...

Kciuki nadal na wszelki wypadek , trzymam.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witamy z rana.
Musze się pochwalić, a właściwie pochwalić Franiola - pięknie się załatwiamy na trawniczku. Wprawdzie nie przeszkadza mu to równie pięknie załatwiać się w mieszkaniu, ale zaraz po wyjściu na trawniczek dupencja przysiada i siurka. A wygląda to prześmiesznie, bo mały siusia a cały się aż skręca żeby poniuchać to co z niego leci :lol:
No i nie mamy już dolnych mlecznych kiełków. Na górze jeszcze siedzą, ale obok nich rosną juz stałe :multi:

Link to comment
Share on other sites

hmmmm to ja sie zastanowie, te podwójne straszne kły!!!:crazyeye: ale chyba nie dam się zastraszyć:eviltong: i podrzucę gazetki do "czytania" . No i włąściwie to powinien nam sie z Franiem należeć prezent od wróżki Zębuszki. Ja wczoraj straciłam pierwszego stałego zęba:cool3: Tak, że Oluś bedzie co oblewać. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No i tu caly szkopuł. Ludzie rozczulają się na widok małych, radosnych kulek, a Franiolo już jest młodziankiem. Z dziwnymi proporcjami. No ale wciąz mam nadzieję na jakikolwiek telefon w jego sprawie.
Musze tu donieść, że CoPi nie odwazyła się jednak na kontakt z podwójnymi kiełkami łobuza i przysłała do nas Swojego Syna. Dostarczył nam góóóóóóórę gazet "do czytania". DoPi - i Łukaszu - wieeeelkie dzięki :-) A tak bez żartów - biedna DoPi bardzo się źle wczoraj czuła po wizycie i przezyciach u dentysty. Dlatego tym bardziej Franiolo jest jej wdzięczny za pomoc i że o nim nie zapomniała.
Franiolo dziekuje tez weszce, która nam wydrukowała trochę plakacików. Łukasz wczoraj zabrał kilka, żeby rozwiesić koło swojej uczelni, a ja chcę je zanieśc do kilku sklepów zoologicznych i do pobliskich lecznic. A nuż.....

Link to comment
Share on other sites

Nie została, nie została, bo nadal tam nie ma wody. Ale jestem kompletnie zdołowana brakiem telefonów o wyrostka. On coraz bardziej zakochany we mnie, coraz bardziej w synu, syn w nim też, już nie mówiąc o mnie :-( Żebyscie widziały jak on się cudownie przytula do mnie w nocy, a jak się super wykłada na moim ramieniu. Jest przekochany. Choc nadal Amidze nie daje spokoju. Ona biedaczka już schudła z 15,5 kg do 14 kg. Sama z własnej woli chowa się w łaziwnce jak ma już go serdecznie dość. Ale tez i częściej już podejmuje z nim zabawę.
LUDZIEEEEEEE nikt nie chce takiego skarbeczka?????

Link to comment
Share on other sites

Franek !! co Ty robisz z babcią Amigą. Daj jej spokój! sam sie podgryzaj! Olka dawa foty Franiola. Będziem podpędzać w mediach. Ile on waży , a ile ma miesiączków na okona dzisiejszy dzień, bo już nie pamiętam. Jak tam zdrówko jego? no dobra : a jak tam Twoje zdrówko Olu hehe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...