Jump to content
Dogomania

3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU


AMIGA

Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A popiszę sobie sama do siebie, a csssoooooooo ;)
Potrzebne kciukiiiii. Wybieramy się własnie do wetek do schroniska. Mamy miec test na lamblie, a jak się okaże, że Franuś już nie wozi pasażerów na gapę, to bedziemy się dzisiaj szczepić.
No i kciuki jeszcze potrzebne po to, żeby Franiolo mi znowu nie zanieczyścił całego samochodu :mad:

Link to comment
Share on other sites

Za kciukasy dziękujemy. Franiolo nie pochwalił się dalej goścmi. test wyszedł ujemny. Dzięki temu zoata l aszczepiony p-ko wirusówkom. Za 7 - 10 dni będziemy mogli zacząć wychodzić na pierwsze spacerki. Dostałem jeszcze jeden testerek do domu, zeby za jakis czas mu znowu sprawdzić koopencję, bo te badziewia nie zawsze się ujawniają.
Ale te kciuki niestety nie wystarczyły na wszystko. Biedny mały w samochodzie bardzo cierpi, wymiotuje już po paru metrach. Minę ma taką, że aż szkoda mi na niego patrzeć. jakby mówił - no mamo, co mi robisz, po co mnie tak huśtasz, ja wolę na nogach, a nie na kółkach się przemieszczać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']

super, że pasażerowie gapowicze poszli precz!!! :klacz: dobrze wiedzieć, że panacur działa też i na to :lol: na zaś![/QUOTE]

Ja się będę cieszyła dopiero jak za jakiś czas mi się w teście potwierdzi, że poszli precz. Bo podobno te badziejstwa się nie za łatwo wykrywa. Jak się daje koopencje do zbadania, to nieraz nawet w 3 koo się tego nie wykrywa. Bo widoczne sa jakieś oo-coś tam a nie same osobniki. A one mają podobno jakiś okresowy wysyp.
Ten test wykrywa jakiś enzym, który to badziejstwo wydziela. Bede to musiala za jakies kilka dni powtórzyć. Na szczęście nie muszę robić tego tak jak to robiła wetka - ona mu wsadziła końcówkę do dupencji i fedrowała jak gółrnik przodowy. Mnie pozwoliła pogrzebac tym dziobem w kupencji :roll::ekmm:

Edited by AMIGA
Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie sądziłam, ze tematem rozmów moich z mężem będzie kiedyś ilość, konsystencja, barwa i ogólna analiza psiego kału...moja mama mówi, że przy dzieciach czeka nas powtórka z rozrywki. Mój Puppy jak był mały tez po kilku metrach w aucie rzygał:( ale wyrósł z tego. Malwina też haftuje , ale na czczo nie ma czym. Myślę , że i ona i Franki wyrosną z tego.

Link to comment
Share on other sites

Masza44 - Franiolo niestety nawet na czczo haftował. Ale tak samo miała moja Amiga - 10 minut nie wytrzymywała w samochodzie - mimo srodków podawanych przed podróżą.
Franiolo wita wszystkie Ciocie.
Wrrrrrrrrrrrrrr obudził mnie dzisiaj o 5 rano, bo wpadł do mnie wielkim susem na wersalkę na przytulanki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Biedny hafciarz, no... Jedyna nadzieja, że z tego wyrośnie... A na razie musi wszędzie chodzić piechotą ;)
"Słodki ciężar" o 5 rano znam doskonale - też uwielbiam :)[/QUOTE]

Tiaaaaaaa - zwłaszcza na kontrolę do schroniska na piechotę. Może jakbym wyszła w piątek rano, to do soboty popołudniu bysmy dotarli. Tym bardziej, że jak dotąd, to ja go muszę nosić na rękach, bo przecież ten ciężarek nie był szczepiony.
A co do 5 rano, to najgorsze, że on nie wchodzi cichutko i się przytula, tylko wpada jak torpeda i nieważne, że akurat przelatuje mi po głowie, czy po brzuchu, czy jeszcze po czymś tam - wrrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

No właśnie o tym piszę - żadne tam cichutko i delikatnie! Najpierw mokry Kreśkowy nos ląduje na ustach, nierzadko w... oku, następnie następuje Lilciochowe firmowe liźnięcie przez całą twarz, potem zwałka na mojej głowie i zaczyna się... przednia zabawa, z kopaniem mnie po brzuchu, nogach, twarzy... A zwieńczeniem jest polowanie Helenki na moją stopę pod kołdrą albo na Lilciowy ogon, znajdujący się akurat na mojej... twarzy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...