Jump to content
Dogomania

3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU


AMIGA

Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']ależ Ci kaukaz jakiś z niego wyrośnie!!!! a po błotnych kąpielach kozieradkowych musisz go kąpać czy jak? wykrusza się albo co??? :D[/QUOTE]

Nie kąpię go po każdym spa, bo musialabym go 2 x dziennie kąpac. Staram sie porzadnie go wytrzec ręcznikami papierowymi. Nie jest to wykonalne w 100 %, bo oprócz mazi z rozgotowanych nasion kozieradki pozostajie w sierści sliska powłoka. Jak to wysycha, to sierść wygląda jakby była stawiana na zelu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O, widzę, że dzięki bazarkowi, przybywa Frankiemu coraz więcej fanek! Witamy! :)[/QUOTE]

Z ust mi to Waćpanna wyjęłaś :evil_lol:. Ale cieszy mnie to bardzo, bardzo:multi:
I dostałam właśnie wyniki z koopencji Amigowej. Na szczęście pasożytów brak. Jednak kropelka domestosa przy każdym myciu podłogi chyba pomogła :-)

Edited by AMIGA
Link to comment
Share on other sites

Rozczuliłam sie dzisiaj nad łobuzem u wetki. Bo mi pokazala meszek jaki wyrasta mu wewnątrz uszek. A jak sobie przypomnę, że te uszka właściwie były spisane na straty, to się wzruszam. Były już sugestie, ze przy okazji kastracji trzeba będzie z niego zrobic dobermana z ciętymi uszami, bo wyglądało na to, że końcówki uszu sa całkiem martwe i ze mu odpadną.
No i eurekaaaaaaa - kiełek zaczyna mu się ruszać. Trzeba będzie znowu dać kooopencję do zbadania na obecność ząbków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, ja coś wiem na temat wzruszeń na widok odrastających kłaczków... ;) GRATULUJĘ! W dobermanich uszkach byłoby Franiolowi zdecydowanie nie do pysia!!!!!!!!!!!
Długo się niestety brakiem kiełka nie nacieszysz. Jedyna nadzieja, że ten "stały" nie będzie już taki ostry! :)

Link to comment
Share on other sites

Własnie mam taką nadzieję, że nowe ząbki nie będą już takie ostre. Z tym że on strasznie dziwnie gubi te ząbki, bo, z tego co pamiętam, najpierw szczylki tracą przednie zabki. A u niego te przednie siedzą twardo i nawet nie mają zamiaru się ruszać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Rozczuliłam sie dzisiaj nad łobuzem u wetki. Bo mi pokazala meszek jaki wyrasta mu wewnątrz uszek. A jak sobie przypomnę, że te uszka właściwie były spisane na straty, to się wzruszam. Były już sugestie, ze przy okazji kastracji trzeba będzie z niego zrobic dobermana z ciętymi uszami, bo wyglądało na to, że końcówki uszu sa całkiem martwe i ze mu odpadną.
No i eurekaaaaaaa - kiełek zaczyna mu się ruszać. Trzeba będzie znowu dać kooopencję do zbadania na obecność ząbków :evil_lol:[/QUOTE]

ha ha ha ha ha.

Link to comment
Share on other sites

Nie odzywaliśmy się wczoraj, ale to wszystko za sprawą cioteczek.
Mały miał wczoraj odwieziny - była Ciocia (w porzadku alfabetycznym) Agamika, DoPi i Pestka. Po tej wizycie chyba wszyscy będą musieli przejśc na conajmniej tygodniową głodowkę.
Oczywiście Franki był w swoim żywiole - podgryzał wszystko i wszystkich, aż w końcu mu się oberwało od Amigi (nie ode mnie, tylko od mojej suni). Dziabnęła go w wargę, ale to poskutkowalo tylko na chwilkę.
Będą zdjęcia, ale muszę uzyskac zgodę na zamieszczenie ich publicznie z twarzami :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...