Jump to content
Dogomania

Księżycowa Luna oraz gościnnie Safira


Jean

Recommended Posts

[B]agamer[/B] Dzięki za pocieszenie...
Wiecie co? Pewnie jestem znów przewrażliwiona.. Ale wolę się zapytać.
Wczoraj mieliśmy szczepienie przeciwko wściekliźnie.
Luna nie była senna, ale za to w nocy wyjątkowo dużo nasiusiała w domu..
Wracając ze szczepienia podjechaliśmy do męża do pracy, bo przyszły puszki dla Małej (Animonda GrandCarno)
no i puściliśmy ją z transporterka na chodnik. Strasznie wiało, więc szła może z 5-10 minut.
I pytanie moje brzmi, czy reakcją na szczepienie może być częste oddawanie przezroczystego moczu? Czy ją zawiało i się zaziębiła? Dziś jest śnięta. Spała 2h, wyszłyśmy na pisiu, zjadła kosteczkę (przysmak) i znów śpi.. Martwię się :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy!
Dzisiaj zdjęcia smakołyczkowe i ze spotkania z Safirą :)
Co Luna dzisiaj wyprawiała z nią, to szok.. Zaczepiała ze wszystkich stron, pod mordę się jej pchała, ani na chwilę nie dawała jej spokoju. Podejrzewamy, że tak zadziałał spacer dogomaniaków :) Luna nie bała się nawet jak Safi ją odganiała warknięciem małym.

[IMG]http://i.imgur.com/ja8gq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/2OuqQ.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/uZvxm.jpg[/IMG]

Safirka i nasze ADHD :)

[IMG]http://i.imgur.com/lrIV4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam galerię. Suńka śliczna:multi:

[quote name='Joann']Super! oby tal dalej. moj Vitek od poczatku nie robił w domu ( tzn zdążyło mu sie jak godzin do wyjscia sie zrobilo 11;p) nie wiem skąd on wiedział że sie nie załatwia w domu jak został wychowany na dworze ale mniejsza z tym. Vito nie potrafi prosic o spacer ja sie musze domyślać jest i to bardzo męczące. Wiec uczcie uczcie i uczcie jest to bardzo ważne![/QUOTE]

Tak samo jak mój Ciapek, kilka lat mieszkał na dworze, a teraz jest w domu i sygnalizuje, że chce wyjśc na podwórko - siku ;)

(zapraszamy do nas na dużą porcję zdjęć :D)

Link to comment
Share on other sites

Hehehe :) No, dogadzamy jej.
Jej jadłospis wygląda tak :
7.00 rano - animonda gran carno junior z mieszanką (papką) warzyw zmiksowanych z płatkami owsianymi.
12.00 - kolejna porcja animondy
17.00 - pół miseczki suchej karmy Friskes
19.00 pół miski animondy.

Jeszcze ze dwa miesiące i zejdziemy do trzech dań, pozbywając się tego o 17.
Też żałuję że tak szybko rośnie, ale robi się coraz mądrzejsza :) Więc wybaczam ; )

Link to comment
Share on other sites

Fajna mała, przypomina mi moje tymczasy :) Nie myśleliśmy o tym, żeby zmienić tego okropnego Friskesa na inną karmę? :evil_lol: Nie byłabym sobą, gdybym tego nie powiedziała, ale miałam takie maluchy na DT i potrzebują czegoś więcej, niż marketówka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Nie myśleliście o tym, żeby zmienić tego okropnego Friskesa na inną karmę? :evil_lol: Nie byłabym sobą, gdybym tego nie powiedziała, ale miałam takie maluchy na DT i potrzebują czegoś więcej, niż marketówka ;)[/QUOTE]

Wiesz co, nie narzekamy na razie na nią. Lunie bardzo smakuje.
Mamy kupiony duży worek, więc na pewno go będziemy wykańczać, pozatym miskę suchego dostaje raz dziennie, reszta posiłków to znacznie lepsza karma. Jak wyzej pisałam jada Animondę Grand Carno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean']Wiesz co, nie narzekamy na razie na nią. Lunie bardzo smakuje.
Mamy kupiony duży worek, więc na pewno go będziemy wykańczać, pozatym miskę suchego dostaje raz dziennie, reszta posiłków to znacznie lepsza karma. Jak wyzej pisałam jada Animondę Grand Carno.[/QUOTE]

Wiesz, dzieciom też smakuje McDonald's, a i nie widać problemów z trawieniem itd. od razu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...