Jump to content
Dogomania

Księżycowa Luna oraz gościnnie Safira


Jean

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdy jesteśmy w pobliżu lecznicy zawsze ciągnie w jej stronę i gdy już się witamy to M. rozdaje pani weterynarz całusy, jednocześnie radośnie machając ogonkiem ;). A poza tym zawsze jest grzeczny przy zabiegach weterynaryjnych, no ale nic dziwnego skoro jego ukochana pani weterynarz skarmia go smakołykami :D

Link to comment
Share on other sites

Drogie i szanowne e-cioteczki.
Przybiegłam tylko na chwilę, w przerwie na radosne uniesienia i robienie obiadu na jutro..
Przybiegłam aby zdać Wam relację z dzisiejszego samotnego (niestety) dnia naszej księżycowej pocieszki.
Więc uroczyście oświadczam iż ...
[B]W dniu jutrzejszym Luna kończy 4 msc. I z tejże okazji postanowiła nam i sobie zrobić prezent. Udowodniła, że szkolenie metodami pozytywnymi, cierpliwość, konsekwencja i zaangażowanie właścicieli wystarczy...
Wystarczy do tego, aby nauczyć psa bez [I]klatki - sratki[/I] trzymania siusiu i kupkę! Dziś pierwszy raz wytrzymała 8h! nie zastałam w domu ani jednego ani drugiego. Obrastam w piórka. [COLOR="red"]Jestem dumna ze swojego Maleństwa i siebie :P [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean']Drogie i szanowne e-cioteczki.
Przybiegłam tylko na chwilę, w przerwie na radosne uniesienia i robienie obiadu na jutro..
Przybiegłam aby zdać Wam relację z dzisiejszego samotnego (niestety) dnia naszej księżycowej pocieszki.
Więc uroczyście oświadczam iż ...
[B]W dniu jutrzejszym Luna kończy 4 msc. I z tejże okazji postanowiła nam i sobie zrobić prezent. Udowodniła, że szkolenie metodami pozytywnymi, cierpliwość, konsekwencja i zaangażowanie właścicieli wystarczy...
Wystarczy do tego, aby nauczyć psa bez [I]klatki - sratki[/I] trzymania siusiu i kupkę! Dziś pierwszy raz wytrzymała 8h! nie zastałam w domu ani jednego ani drugiego. Obrastam w piórka. [COLOR="red"]Jestem dumna ze swojego Maleństwa i siebie :P [/COLOR][/B][/QUOTE]

gratulacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vaness']gratulacje :)[/QUOTE]

Nie-dziekujemy ;)

No dobra, nie będziemy takie. Oto gwiazda dnia ^^

[IMG]http://i.imgur.com/koXqj.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/Z4wCN.jpg[/IMG]

Kirinna już niedługo i będzie wyglądać jak Jun :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joann']ahhaahh ale nietoperz!;][/QUOTE]
Taaa, nietoperek.. Nie wiem co jeszcze się wydarzy z tymi uszkami. Najpierw oba klapnięte, potem jedno stojące w bok, potem oba na bok, potem jedno stojące a drugie na bok, a teraz oba stojące :o nie nadążam :P

[quote name='ewes']jaka ona cudna :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy ^^

[quote name='Talucha']Ale ma uszy :loveu:[/QUOTE]
Hyhyh :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...