Jump to content
Dogomania

mix yorka , jego dom to stacja benzynowa ,buda -kawałek trawnika .POMOCY !!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Majka0010']Ja jestem z Błażowej. Mogę psiaka wziąść na tymczas,tylko w jaki dzień byłby organizowany transport ?[/QUOTE]

[quote name='Anja2201']Już zdecydowaliśmy , że psiak idzie do Elik , ale bardzo dziękujemy za pomoc , na dogo jest mnóstwo psiaków które szukają pilnie DT , więc może jakiś inny ?[/QUOTE]

Czy Blazowa jest blisko pobytu stacji moze? Zeby psa przetrzymac do czasu transportu do Eli do Krakowa, to tez teraz bardz potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli by Mariolka jechała z tą osobą z fb, to musiałaby dojechać do Radomia a to jest ok.80-100km od Tomaszowa Maz.
Dziewczyna wyjeżdża z Warszawy ok. 15ej w środę, może przewieźć psa w transporterku.
Tak jest napisane na fb, na Transport tu i tam.

Błażowa to podkarpacie jak rozumiem, koło Rzeszowa, a Rzeszów od Krakowa oddalony z 200km tak mniej wiecej.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jeśli by Mariolka jechała z tą osobą z fb, to musiałaby dojechać do Radomia a to jest ok.80-100km od Tomaszowa Maz.
Dziewczyna wyjeżdża z Warszawy ok. 15ej w środę, może przewieźć psa w transporterku.
Tak jest napisane na fb, na Transport tu i tam.[/QUOTE]

Anju czy to możliwe ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Radom to też nick - red.
Maja = Koluszki.[/QUOTE]
Z Koluszek do Tomaszowa, to rzut beretem - ok. 32 km Tylko nie wiem czemu Maja nie podała namiaru na męża, choć mówiła, że trzeba się z nim skontaktować. Nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Dziewczyna zabiegana jest, dostaje łupnia, mogło jej umknąć.
Mam nadzieję, że mnie nie ukatrupi jeśli ja Ci podam ten kontakt.[/QUOTE]
Podaj, podaj, przecież pisała, żeby sie z nim kontaktować :loveu:

Edit

Majqa dziękuję :)

Jestem po rozmowie, przewiezienie maluszka to trasa ok. 500 km - koszt paliwa - 275 zł, ale najwcześniej byłoby to możliwe we czwartek :(

Myślę, że musimy szukać dalej, może uda się znaleźć transport wcześniej. Jeśli nie to pozostaje termin czwartkowy.
Myślę, że tak, czy siak, bez względu na to jaki transport załatwimy, trzeba zbierać kasę.
Dla męża Mai trzeba byłoby wręczyć kasę na początku podróży.

Link to comment
Share on other sites

Becia Lublin podrzuciła ma na PW taką informację z FB:
W środę o 15.00 jadę z Warszawy (okolice Galerii Mokotów) do Białki Tatrzańskiej przez: Radom, Kielce, Kraków, Myślenice, Nowy Targ. Wracam 26.12 (wyjazd z Białki ok. 10 rano). Mogę zabrać zwierzaka w transporterze; bezdomniaka/tymczasowicza nieodpłatnie, zwierzaka z legalnej! hodowli w zamian za wpłatę 'cegiełki 'na wybrane wydarzenie na facebooku.
Ale to chyba ta sama informacja, o której pisała Dogo07.
Nie ma kto podrzucić małego do Radomia.


[quote name='Rewelacja']czyli psiak jest w Tomaszowie Mazowieckim, tak? Jest dom stały chętny na niego w Warszawie, tak? Ale ew trafi do tego domu stałego przez Kraków, tak?
Póki co psiak wciąż jest na ulicy, tak?[/QUOTE]
Ta kwestia była już wielokrotnie poruszana, jeśli więc nie masz swoich zmartwień, to proszę odpuść

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']czyli psiak jest w Tomaszowie Mazowieckim, tak? Jest dom stały chętny na niego w Warszawie, tak? Ale ew trafi do tego domu stałego przez Kraków, tak?
Póki co psiak wciąż jest na ulicy, tak?[/QUOTE]
3 razy TAK, bo raz wizyta przedadopcyjna, dwa, "obróbka" psa i posprawdzanie go w DT.

Link to comment
Share on other sites

Bo pies jest na ulicy póki co. I nie wiadomo czy się w ogóle nadaje do maleńkiego dziecka.
Jeśli Anja chce i potencjalny ds też to jutro ktoś tam zrobi może wizyte i pies pojedzie do tego ds jak bedzie wszystko ok.
Tylko to będzie pies z ulicy, to trzeba mieć na uwadze i Anja nie może wiele o nim powiedzieć.


Szkoda że Figu nic nie odpowiedziała. To byłby najwygodniejszy transport a może za dopłatą dowiozła by małego do Krakowa.

Dostałam na pw info że jeśli to byłaby tylko jedna noc i jeden dzień to psiak mógłby zatrzymać się w Radomiu.

Ja pisałam na fb wiadomość do tej osoby co miała jechać w środę ale nie mam narazie żadnej odp. czy to w ogóle aktualne, żeby się nie okazało że psiak pojedzie do Radomia, coś tam nie wyjdzie z tym transportem do Krk i psiak zostanie na ulicy w Radomiu.
Sorki że to tak mało kolorowo prezentuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...