Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

o kosztach dalej nic nie wiemy...może jutro Ewa zadzwoni i zapyta :( i mamy kolejnego...ech :( :(

 

Była sobie niedziela. Była sobie giełda samochodowa. Mnóstwo ludzi. I był sobie mały psiak - skąd się tam wziął? Tego nie wie nikt...Miał pecha, wpadł pod samochód  i nikt nie zareagował! Nikt nie widział, ze mały psiak cierpi...Aż wreszcie ktoś się zatrzymał, wezwał policję, policja weta i co było dalej? Były 2 opcje - pies po wypadku, gmina nie będzie wywalać kasy na ratowanie....więc zastrzyk jeden, ostatni...albo? Albo trzeba psiaka zabrać i próbować ratować. Więc oczywiście uczucia biorą górę i....mamy kolejnego podopiecznego powypadkowego.

Psiak obecnie znajduje się w lecznicy całodobowej - bo oczywiście jak się coś dzieje, to najlepiej w weekend :( miał zrobione rtg, ma połamaną miednicę - tyle na szybko wiemy. Jutro będzie dr i on go jeszcze obejrzy, więc jutro na pewno będzie więcej informacji, jakie rokowania i czy tylko miednica.

no i teraz potrzebny dt dla 7 kg ok. 1,5 rocznego psiaka...i oczywiście jak zwykle będzie tłum chętnych i do pomocy finansowej i tej w realu :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Foto Modisia z soboty. Wiadomości z dziś. Lekarze są zadowoleni. Chłopak zaczyna obciążać łapę. Socjalizuje się. Smycz go już tak nie przeraża. Walczą jeszcze, żeby trochę zagoiła się rana. Przynajmniej, żeby kość została pokryta.
Modig ma włożone druty, które wystają na zewnątrz, i które w miarę zrostu kości będą usuwane.
1930662_569988319832663_3814777441988155

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, andzia69 napisał:

Do nowych domów  mam nadzieję, ze na stałe :) Devonerka wydała jeszcze Juniora, Kaję i....Rudolfa :)

A to czego ja nic nie wiem? :) Gdzie? Jak? No cosik mi napiszcie! I Rudi??? Też?

Oj, niedobraski z Was, niedobraski. Nic Marioli nie powiedzieć, nieładnie, oj, nieładnie.

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, mar.gajko napisał:

A to czego ja nic nie wiem? :) Gdzie? Jak? No cosik mi napiszcie! I Rudi??? Też?

Oj, niedobraski z Was, niedobraski. Nic Marioli nie powiedzieć, nieładnie, oj, nieładnie.

Mariola,bo ja się bałam chwalić,tak na wszelki słuczaj.

Junior pojechał na wieś do kojca,ale bardzo fajni ludzie.

Kaja do domu z podwórkiem,ale podwórko jak będzie chciała tam sobie posiedzieć.

Rudolf patrz Kaja,zakochani w nim po uszy,oby na zawsze.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, devoner napisał:

Mariola,bo ja się bałam chwalić,tak na wszelki słuczaj.

Junior pojechał na wieś do kojca,ale bardzo fajni ludzie.

Kaja do domu z podwórkiem,ale podwórko jak będzie chciała tam sobie posiedzieć.

Rudolf patrz Kaja,zakochani w nim po uszy,oby na zawsze.

 

No to ja się cieszę umiarkowanie, bardzo umiarkowanie ;) (aby nie zapeszyć).

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, mar.gajko napisał:

No to ja się cieszę umiarkowanie, bardzo umiarkowanie ;) (aby nie zapeszyć).

no ja się bardzo cieszę,ale po cichu na razie.właśnie rozmawiałam z domem Kai nie chce się ruszyć ze swojego kącika,trzeba ją wynosić na spacery i wnosić.mam nadzieję ,że dadza radę,parę dni i Kaja się ogarnie,musi zaufać.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, devoner napisał:

no ja się bardzo cieszę,ale po cichu na razie.właśnie rozmawiałam z domem Kai nie chce się ruszyć ze swojego kącika,trzeba ją wynosić na spacery i wnosić.mam nadzieję ,że dadza radę,parę dni i Kaja się ogarnie,musi zaufać.

A ja fulluciechę zaprezentuję za 2 tygodnie :)

Kaja chyba nie wazy 50 kg ;) można trochę ponosić. Potem jak pokocha, to radość tym większa. A i wspominać co jest.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mar.gajko napisał:

A ja fulluciechę zaprezentuję za 2 tygodnie :)

Kaja chyba nie wazy 50 kg ;) można trochę ponosić. Potem jak pokocha, to radość tym większa. A i wspominać co jest.

mar.gajko mam nadzieję,że Twoje słowa okażą się prorocze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...