Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

2 minuty temu, mar.gajko napisał:

To ja trzymam kciuki. Żeby Pani się nie rozmyśliła.

Ale jak będzie z Krakowa, to chcem potem sprawdzić jak Rumbuś się ma w nowym.

jasne,że tak na 100% Cię poproszę o poadopcyjną jeśli wszystko pójdzie dobrze,Pani dość mocno nakręcona,ale ja już nie cieszę się na zapas,za dużo obietnic było jeśli o Rumbę chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Ze spraw bieżących:
- dziś do domu pojechał Filip - aż do Koszalina trzymajcie kciuki, żeby zapuścił korzenie, bo inaczej daleka droga powrotna.
- za to wrócił z adopcji Tuptuś vel Hieniek. Państwa po dwóch miesiącach oświeciło, że... goni kury. Najczęściej w nocy, bo wtedy biegał na luzaka. De facto przegrał konkurencję ze szczeniakiem owczarka
- wczoraj trafiło pod naszą opiekę 8 kg kundliszona pospolitego świętokrzyskiego. Wystrachanego, z koszmarnie połamaną łapą. Ma oryginalne umaszczenie - czarny podpalany :P
- dziś Andzia69 przytargała yoreczka z fryzurą całkiem, całkiem. I tyle dobrego. Poza tym kaszle, szybko się męczy, a z paszczy mu capi jak z murzyńskiej chatki

Reasumując bilans tygodnia +2. Podobno od przybytku głowa nie boli. Choć tak całkiem nie jestem pewna

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mar.gajko napisał:

Kury w nocy śpią. Nie biegają. W kurniku.

Czarny podpalany, bardzo atrakcyjny. 8 kg, chociaż to na plus, że nie 25.

Za Filipa kciuki. Mocne.

Yoreczek po "ogarnięciu" sprzeda się na pniu :), o ile chorób nie będzie jakiś uciążliwych.

Yoreczek to najprawdopodobnie zaginiony 13 letni psiak z tatuażem..dziwnym, bo 3 cyfrowym. Mały jest albo w wielkim stresie, albo po drodze, zanim go zgarnęły dobre dusze w Suchedniowie miał jakąś przygodę. Oprócz kamienia na zębach - w życiu takiego nie widziałam, to nie je, nie pije i dzisiaj w nocy zwymiotowal żółcią :( O 15 ook. opiekunka z dt ma go zawieźć do naszych wetów i dobrze by było, gdyby właściciele przyjechali prosto do weta po niego.

 

Co do kur to bya ściema...po prostu Tuptusia burasa zastąpił "rasowy" owczarek i tyle.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, mar.gajko napisał:

Jak tam Filip w nowym domku? Coś wiecie?

właśnie odważyłam się zadzwonić państwo zachwyceni chociaż pierwszą noc nie spali,bo koncertował,ale sami dali ciała Filip spał w salonie na dole,a oni na piętrze więc się wydzierał,teraz jest ok,zakochani po uszy.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, devoner napisał:

właśnie odważyłam się zadzwonić państwo zachwyceni chociaż pierwszą noc nie spali,bo koncertował,ale sami dali ciała Filip spał w salonie na dole,a oni na piętrze więc się wydzierał,teraz jest ok,zakochani po uszy.

 

No to bosko :) w końcu ma swoje salony,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...