Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

Z Czesterem są problemy :( nie chce zostawać sam...dzisiaj prawie wyszedł - zjadl futrynę, zaczął drzwi :( Pani się boi, ze jak jej nie będzie - bo normalnie pracuje - to w koncu wyje dziurę i wyjdzie i albo sobie cos zrobi albo go ktoś wypuści z klatki i po prostu zginie :( Skontaktowałam ją z Eruane...może cos wspólnie wymyślą. Nie pomaga radio, tv, hydroxyzyna, obroża z feromonami zamówiona, ale też nie wiem, czy pomoże.

Jakbyś sobie chciał poczytać ciekawe rzeczy to : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1648184035430717&id=1642262216022899&__mref=message_bubble

A to Rokuś :)

 

mms_img1142881513.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sonia - kolejna podopieczna :(

Sonia została znaleziona w okolicach Skarżyska. Wychudzona i przemarznięta. Na szyi miała wrośnięty drut. Prawdopodobnie była psem łańcuchowym, a "właścicielowi" szkoda było na obrożę.
Sonia ma ok. 5 lat. Waży 20 kg. Aktualnie jest już odkarmiona, wysterylizowana, zachipowana i zaszczepiona. Przebywa w domu tymczasowym. Pozostawiona sama zachowuje czystość, nie niszczy.
Szukamy dla Soni domu bez innych zwierząt.
Sonia jest grzeczna w stosunku do dzieci.To przekochane ,bardzo spokojne psisko. Jest w dt w Skarżysku - Kamiennej.

Tel. 603167522

12573835_1084155211618385_7932974053474141195_n.jpg

12592456_1084155768284996_2392895274850844258_n.jpg

12651073_1084155411618365_2854803090298879642_n.jpg

12654564_1084155248285048_3631467045512557804_n.jpg

12662686_1084155601618346_5027171949505116312_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, mar.gajko napisał:

Ogłosimy. Ale widać nie bardzo te ogłoszenia działają. Psy mają po 1500, 1700 wejść (z jednego konta) i 40-50 pobrań telefonów i kurna nikt nie dzwoni, Kiepsko.

no bo  nasze psy takie bele jakie :( Żabol Magdy jest piękny i też cisza :( ja już nie wiem, o co chodzi :( Węgielkowa wydaje po 8 psów tyg. a u nas nie można nawet jednego wydać :( Pusia huska, Andzia - onka z problemem, Rocky czy Frodo były psami w typie, młodymi, miały ładne zdjęcia i fajne charaktery to znalazły dom...a pozostałe...widzisz :(

Link to comment
Share on other sites

O 31.01.2016o22:11, andzia69 napisał:

no bo  nasze psy takie bele jakie :( Żabol Magdy jest piękny i też cisza :( ja już nie wiem, o co chodzi :( Węgielkowa wydaje po 8 psów tyg. a u nas nie można nawet jednego wydać :( Pusia huska, Andzia - onka z problemem, Rocky czy Frodo były psami w typie, młodymi, miały ładne zdjęcia i fajne charaktery to znalazły dom...a pozostałe...widzisz :(

Jak to wegielkowa robi?? U nas Amiśka od 30 maja siedzi, i cisza. W kojcu mamy Sonka - cudny ciapowaty duży pies, też cisza...

Link to comment
Share on other sites

42 minut temu, ewab napisał:

Sonia prawdopodobnie zostanie w domu, do którego poszła na tymczas.

 

Bosko.

 

Takie mam z OLX - jak chcecie to skontaktujcie się z dziewczyną na fb, tochę to "za ładne", ale ...

  • Witam wzruszyłam się historią suńki,
    bardzo chętnie przyjmę ją do siebie do domu tymczasowego. Ostatnio wyadoptowałam około 20 psów i od dziś dom (120m) z ogrodem jest wolny, pomijając oczywiście rezydenta - rocznego amstaffa Cezara. Cezar to dzikus jednak bardzo łagodny, nie zazdrosny, na kursie posłuszeństwa otrzymał ocenę doskonałą jako jedyny. Bardzo chętnie zajmę się wyadoptowaniem tej pięknoty oraz zapewnię jej należytą opiekę po operacji. Jednak nie mam w tej chwili środków na spieniężenie zabiegu, za prowadzenie tymczasu oczywiście nie pobieram żadnych opłat a wręcz dokładam do psiaków ze swojej kieszeni.
    Mieszkam trochę daleko, bo w Gnieźnie, także jeśli nie znajdzie się dom tymczasowy lub najlepiej stały bliżej, proponuję swoją pomoc.
    Linda N.......Gniezno.
    (mój FB https://www.facebook.com/linda.nowinska?ref=bookmarks)

     
  •  

 

Link to comment
Share on other sites

Mariola Pati wyadoptowana Zołza vel Miłka też,a o Rumbę miałam bardzo obiecujący telefon wczoraj,potencjalna,przyszła właścicielka przyjeżdża w przyszłą niedzielę(dzięki Twoim ogłoszeniom) zobaczyć czy będzie "chemia"między nimi,mam nadzieję,że się nie rozmyśli,bo o "chemię"się nie martwię.

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, devoner napisał:

Mariola Pati wyadoptowana Zołza vel Miłka też,a o Rumbę miałam bardzo obiecujący telefon wczoraj,potencjalna,przyszła właścicielka przyjeżdża w przyszłą niedzielę(dzięki Twoim ogłoszeniom) zobaczyć czy będzie "chemia"między nimi,mam nadzieję,że się nie rozmyśli,bo o "chemię"się nie martwię.

 

To ja trzymam kciuki. Żeby Pani się nie rozmyśliła.

Ale jak będzie z Krakowa, to chcem potem sprawdzić jak Rumbuś się ma w nowym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...