Jump to content
Dogomania

Pikuś nie zamarzł pod płotem, znalazł za to swój dom!!!


keria

Recommended Posts

[quote name='kkanarekk']Nowe zdjęcia Pikusia, zobaczcie jaki ma super kubraczek :)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5_fzgMZOLlo/Tzf3orpaP9I/AAAAAAAAAWA/tH7KjjZh7-A/s800/piku%25C5%259B%25C5%259B%25C5%259B%25C5%259B.JPG[/IMG]



[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-c8ix9fRyVnE/Tzf3nbe3Q1I/AAAAAAAAAV4/OzVfEnMcY24/s800/piku%25C5%259B%25C5%259B.JPG[/IMG][/QUOTE]

Śliczny Pikulek, ubrany, już mu nigdy nie będzie zimno!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cudny , tyle że nikt o niego nie pyta :shake:
Ja nie miałam żadnego zapytania, nikt nie dzwoni zupełnie, a to taki dobry pies :roll:
Potrzebne pieniążki na utrzymanie psiaka.
Już teraz jesteśmy na minusie, a trzeba jeszcze psiaka zaszczepić i jeśli by się dało wyczyścić zęby.
Czy ktoś miałby jakieś fanty na [COLOR=red]bazarek [/COLOR]dla Pikusia?
Trzeba zapłacić za ten miesiąc za utrzymanie w DT a nie ma żadnych przychodów.
Ja porozsyłałam już link do tego wątku do przypadkowych osób z dogo ale jak widać marny jest efekt.
Macie jakieś pomysły jak podreperować finanse dziadunia?
Strasznie bym chciała, żeby psiak miał jakieś ogłoszenia w gazecie może być bezpłatnej np "metrze".
Czy ktoś wie gdzie takie ogłoszenie można załatwić?

Edited by keria
Link to comment
Share on other sites

Czasem tak jest , trzeba dłużej poczekać na dobry domek . Tamb pisała , że będzie niedługo w Dzienniku Polskim , może ktoś fajny zadzwoni . Spróbujemy tez jeśli będzie taka konieczność zamieścić ogłoszenie w Przełomie. Po prostu musimy Pikusia w miarę często ogłaszać i cierpliwie czekać na ten wymarzony dom .

Link to comment
Share on other sites

Skończył się węgiel i dostawca nie dowiózł. Dowiezie jutro rano. Dzisiaj rano przeniosłam Mieszka i Pikusia na dół i jestem w otoczeniu 16 zwierząt. Odzieliłam od Gerdy i Ozziego płotkiem w drzwiach. Wolałam napalić na parterze dobrze, niż wszędzie kiepsko. Pikuś nie reaguje na koty, to domowy piesek, który dziaduje przy stole, podaje łapkę. Przy szczotkowaiu się bronił, ale nieskutecznie z braku zębów. Jutro będzie mi smutno, znowu przenieść chłopaków na górę, ale szkoda mi Gerdy za płotkiem. Ozzy już się spotkał z Mieszkiem i Pikusiem i zaakceptowal. Pikuś bardzo się ożywił, odmłodniał, dobrze się czuje. Tylko z Gerdą bałam się doprowadzić do spotkania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Cudny , tyle że nikt o niego nie pyta :shake:
Ja nie miałam żadnego zapytania, nikt nie dzwoni zupełnie, a to taki dobry pies :roll:
Potrzebne pieniążki na utrzymanie psiaka.
Już teraz jesteśmy na minusie, a trzeba jeszcze psiaka zaszczepić i jeśli by się dało wyczyścić zęby.
Czy ktoś miałby jakieś fanty na [COLOR=red]bazarek [/COLOR]dla Pikusia?
Trzeba zapłacić za ten miesiąc za utrzymanie w DT a nie ma żadnych przychodów.
Ja porozsyłałam już link do tego wątku do przypadkowych osób z dogo ale jak widać marny jest efekt.
Macie jakieś pomysły jak podreperować finanse dziadunia?
Strasznie bym chciała, żeby psiak miał jakieś ogłoszenia w gazecie może być bezpłatnej np "metrze".
Czy ktoś wie gdzie takie ogłoszenie można załatwić?[/QUOTE]



ja bym miała, ciuchy po synu i płyty z bajkami, jeśli ktoś zrobi bazarek to chętnie przekaże.

Link to comment
Share on other sites

U mnie też się węgiel skończył muszę jutro zamówić.
Mam jeszcze około 40 zł dla Pikusia. Przelać je teraz tamb czy poczekać aż uzbiera się nieco więcej?
A może spróbować z Pikusiem do "kundla burego"? Nie wiem czy w programie są jakieś większe szanse adopcji? Mogę Kiedyś zadzwonić do pani Magdy Hejdy tylko nie wiem czy tam są duże kolejki ? No i mówię od razu że potrzebowałabym kogoś kto by poszedł z Pikuniem na wizję, bo ja się nie piszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']ja bym miała, ciuchy po synu i płyty z bajkami, jeśli ktoś zrobi bazarek to chętnie przekaże.[/QUOTE]
Bazarek mogłabym zorganizować tylko że ja nie mieszkam w Krakowie i nie zawsze mogę podjechać, czasami bywam w weekendy. Malgoska a ty z jakich rejonów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Tamara a co z psiakiem z hotelu w Krakowie ? Państwo go biorą i kiedy?[/QUOTE]
Wspaniali ludzie, biorą Nutka 25 lutego. Pani wtedy bierze dla niego urlop. Wejdź w mój podpis z Nutkiem, Ci Państwo mają 2 psy z dogo. Jak Nutek pójdzie, w hotelu będę miała już tylko Maksa. Niestety, nie dam rady wziąć go do siebie bo jest agresywny do psów i kotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Pikus dostał 25 zł od Katarzyny K. Dziękujemy bardzo :loveu:[/QUOTE]
Z fb , sama wysyłałam nr konta :multi:
Keria , mogłabyś zrobić rozliczenie wpłat w pierwszym poście , na fb podaję link do wątku więc każdy może łatwo zobaczyć czy jego wpłata została uwzględniona .

[quote name='jotpeg']krasnoludki powiedzialy, ze jutro Pikuś będzie w Dzienniku Polskim!
kciuki trzymać proszę!
:happy1::happy1::happy1::happy1::happy1:[/QUOTE]

Wow , już zaciskam kciuki :thumbs: , nie powiem aby to ułatwiało zaśnięcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Z fb , sama wysyłałam nr konta :multi:
Keria , mogłabyś zrobić rozliczenie wpłat w pierwszym poście , na fb podaję link do wątku więc każdy może łatwo zobaczyć czy jego wpłata została uwzględniona .[/QUOTE]
Nie wiem czy potrafię coś zrobić na facebooku ale spróbuję.
Tamb posłałam 74,32 zł do opłaty za hotelik dla pana P.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Nie wiem czy potrafię coś zrobić na facebooku ale spróbuję.
Tamb posłałam 74,32 zł do opłaty za hotelik dla pana P.[/QUOTE]
Sorry Keria , ale moja wina , że głupoty piszę - tak jest jak się najpierw robi a potem myśli :oops:- chodziło mi o rozliczenie w pierwszym poście wątku na dogo a nie na fb. Jeśli bym najpierw sprawdziła ( bo wszystko jest rozliczone ) to nie musiałabym sie teraz tłumaczyć z głupoty:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...