Jump to content
Dogomania

Pikuś nie zamarzł pod płotem, znalazł za to swój dom!!!


keria

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!
Tu siostra Kerii.
Pikuś jest u mnie i jest przekochany. Jest zupełnie bezproblemowy. Pikuś prawie cały czas śpi, ale musi być w tym pomieszczeniu co ja. Jak idę do kuchni - on za mną, do pokoju on tup tup za mną, a niby cały czas śpi i nic nie słyszy :).
Najsłodszy jest kiedy daje mu się zabawkę i z ledwo ruszającego się dziadka zmienia się w zadziornego szczeniaka, biega za piłką, uwielbia się szarpać misiem, podczas szarpania warczy udając groźnego.
Nawet nie próbuje wchodzić na łóżka, zawsze kadzie się na posłaniu.
Ktoś, kto zdecyduje się na niego będzie miał cudownego psiaka.
Teraz właśnie śpi do góry brzuchem na legowisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annodomini']Witam!
Tu siostra Kerii.
Pikuś jest u mnie i jest przekochany. Jest zupełnie bezproblemowy. Pikuś prawie cały czas śpi, ale musi być w tym pomieszczeniu co ja. Jak idę do kuchni - on za mną, do pokoju on tup tup za mną, a niby cały czas śpi i nic nie słyszy :).
Najsłodszy jest kiedy daje mu się zabawkę i z ledwo ruszającego się dziadka zmienia się w zadziornego szczeniaka, biega za piłką, uwielbia się szarpać misiem, podczas szarpania warczy udając groźnego.
Nawet nie próbuje wchodzić na łóżka, zawsze kadzie się na posłaniu.
Ktoś, kto zdecyduje się na niego będzie miał cudownego psiaka.
Teraz właśnie śpi do góry brzuchem na legowisku.[/QUOTE]

wrzuć jakieś zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Pikuś już chyba odpoczywa po podróży :lol:
Potrzebuję na już tekst do ogłoszeń , osobę do kontaktu , zdjęcia chyba wystarczą te , które są już na wątku. Być może to jeszcze zbyt wcześnie , ale psiak ,dla którego miałam wykupiony pakiet 60 ogłoszeń właśnie dostał realną szansę na dom. Właśnie przed chwilą wstrzymałam ogłoszenia i muszę szybko podać innego kandydata - Pikuś byłby w sam raz ;)

Link to comment
Share on other sites

Z Pikusiem wszystko w porządku ale właśnie teraz wróciłam od weterynarza z Gerdą. Nagle zwymiotowała śluzem, mrużyła oczka , było widać, że ją boli, brzuch miała twardy. Miała RTG, nic nie wyszło, dostała kontrast, jutro będzie RTG z kontrastem. Dostała zastrzyk przeciwbólowy, przeciwwymiotny, ma 42 stopni gorączki. Bardzo się martwię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Z Pikusiem wszystko w porządku ale właśnie teraz wróciłam od weterynarza z Gerdą. Nagle zwymiotowała śluzem, mrużyła oczka , było widać, że ją boli, brzuch miała twardy. Miała RTG, nic nie wyszło, dostała kontrast, jutro będzie RTG z kontrastem. Dostała zastrzyk przeciwbólowy, przeciwwymiotny, ma 42 stopni gorączki. Bardzo się martwię.[/QUOTE]

biduleczka, niech się trzyma, niech zdrowieje. A coś na gorączkę dostała?

Link to comment
Share on other sites

Dostała. Byłam teraz u Mieszka i Pikusia, chłopcy leżą przytuleni pleckami. Teraz wyprowadzę na siku towarzystwo z dołu, potem chłopaków z góry, i wezmę się do mojej pracy, której od 3 dni nie ruszyłam. Oby z Gerdunią było jutro lepiej.

Link to comment
Share on other sites

My dopiero w domku. Pikuś jak zwykle w trasie grzeczny jak aniołek :loveu:.
Jejku tak było mi się z nim ciężko rozstać :-( on jest przecudowny, tak wpatrzony w człowieka, tuli się. Po tych kilku dniach spędzonych u mnie już zachowywał się jak mój pies, on potrafi zaczarować człowieka.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Dostała. Byłam teraz u Mieszka i Pikusia, chłopcy leżą przytuleni pleckami. Teraz wyprowadzę na siku towarzystwo z dołu, potem chłopaków z góry, i wezmę się do mojej pracy, której od 3 dni nie ruszyłam. Oby z Gerdunią było jutro lepiej.[/QUOTE]


Pleckami się przytulili. Słodziaczki dwa.
na pewno Z Gerdą będzie dobrze. Może ma zap wątroby? Albo gardło.

Link to comment
Share on other sites

Pikuś szczeka tylko przez chwilę, jak od niego wychodzę. Lubią się z Mieszkiem, będą zdjęcia. Jest grzeczny i kochany.
Przed chwilą wróciłam z Gerdą od weterynarza, Tż znowu zajmował się zwierzakami przez cały dzień. Gerda ma lekką arytmię (ale w normie, zgodnie z jej wiekiem), badania krwi też w normie, ale, niestety guz na śledzionie. Miała kilka zdjęć, RTG, w odstępach czasu z kontrastem, pełna diagnostyka jutro. Brzuszek obolały, ale po 3 kroplówkach ożywiła się.

Link to comment
Share on other sites

Biedna Gerda. :-( Niech się trzyma kluseczka, prosimy o głaska od nas.
Jak mi się uda to zaraz wrzucę filmik z Pikuniem. Ja troszkę za nim tęsknię :oops:, gdybym mogła go utrzymać jakoś to by u mnie został :shake:
Elaja co z plakacikami? Można sobie kiedyś do Ciebie podjechać i zabrać kilka?
[video=youtube;ZmGh4Mm93c0]http://www.youtube.com/watch?v=ZmGh4Mm93c0&feature=youtu.be[/video]
Zobaczcie jaki to kochany psiak, i pomyśleć że 4 dni temu zamarzał w zaspie i bał się cieszyć.

Edited by keria
Link to comment
Share on other sites

[B]Keria[/B] - wydrukuję plakaty , tylko aby to zrobić muszę zostać sama w biurze :cool3:
[B]Tamb[/B] - trzymam kciuki za Gerdę i pozostałe psiaki , aby nie chorowały i nie robiły więcej takich numerów . Pikuś miał wyjątkowe szczęście , że trafił do Ciebie:multi:

Pikuś ma zamówiony pakiet 60 ogłoszeń , mam nadzieję , że zadzwoni jakiś dobry i odpowiedzialny człowiek.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Elaja za pieniążki:loveu:, jeszcze nie mam ich na koncie, pewnie będą jutro. Jeśli dojdą to wrzucę do rozliczeń na pierwszą stronę wątku. I jeszcze w ten sam dzień wyślę Tamb.
Kiedy mogę podjechać po ogłoszenia? Jutro jestem w terenie w Nowej Górze- Łany, więc chyba bliżej mi do Czernej niż Nawojowej G.
Mam nadzieję, że będę mieć neta, bo wczoraj wieczór nie było i dziś rano też nie. Jakby coś to poproszę siostrę o prowadzenie wątku.
Czy Pikuś może liczyć również na coś w spadku od Misia? Udało by się może dozbierać do 200 zł za ten miesiąc dla DT i posłać psiaka do weta. Pikuś powinien mieć podstawowe badania krwi, z racji wieku no i oczywiście szczepienie na wściekliznę.

Edited by keria
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...