Jump to content
Dogomania

Keks ma dom


kora78

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Może tak być ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]

Wszyscy wiemy, że jak pies pokocha, to na zabój. Keks jestjednym z najlepszych przykładów psiej miłości i wierności. Biedaczek już ponad2 lata siedział w schronisku, a jego oczy prosiły nas o chociaż kapeczkęzainteresowania, głaskania, chociażby dobrego słowa. Pytamy jak długo możnaczekać na osobę, która pokocha? Mamy nadzieję, że nasz Keksik znajdzie ją wTobie, bo 2 lata w schronisku to już wieczność, dlatego zabraliśmy go na domtymczasowy. Tam Keks nauczył się, jak być domowym psem i ukazał swoje wszystkieukryte talenty. Psiak to żywe srebro - uwielbia zabawy, również z innymi psami,aportowanie, skakanie, pokonywanie przeszkód. Zabawa z frisbee okazała się jegoprawdziwą pasją. Chętnie i szybko uczy się nowych sztuczek. Co ważne, nieciągnie na smyczy i toleruje koty. Najlepiej zadzwoń i na własne oczy przekonajsię co to za pies, a może to właśnie Ty zapewnisz mu ten upragniony dom. Trochęsuchych informacji o nim to to, że jest odrobaczony, zaszczepiony,wykastrowany, posiada czip. Jest średniej wielkości, trochę przypominadobermana. Spędził kilka ostatnich lat w schronisku, wcześniej trzymany był nałańcuchu (musiało to być okrutne dla niego, ponieważ jest to żywiołowy pies). Wtej chwili jest w domu tymczasowym we Wrocławiu, gdzie z niecierpliwością czekana swój nowy dom, który będzie w stanie zapewnić mu odpowiednią, dzienną dawkęruchu. W razie potrzeby pomożemy wtransporcie na terenie kraju.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Warunkiem adopcji jest zgoda na przeprowadzenie wizytyprzedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Keks nie zostanie wydany na łańcuch do budy i kojca.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]kontakt tel. 668 836 964[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tytuł:

Atletyczny pies do sportu
Skoczny, pełen energii
Skoczny i szybki
Sprawdzi się we wszystkich sportach, wymagających zwinności i skoczności
Mający żyłkę sportowca
Zwrotny
Ma zapał do "latania" i jest skoczny
Dla aktywnych sportowców
Skoczny i niesamowicie zwinny
Odznaczający się szybkością, wytrzymałością i skocznością

Takie zwroty znalazłam w necie dt. psich sportów, czy ktoś może wybrać, doradzić, pomóc w ułożeniu tytułu ?

Link to comment
Share on other sites

Ladnie. Moze:

Keks, pies ktory lata :)


[quote name='Dominika84'][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Może tak być ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]

Wszyscy wiemy, że jak pies pokocha, to na zabój. Keks jestjednym z najlepszych przykładów psiej miłości i wierności. Biedaczek już ponad2 lata siedział w schronisku, a jego oczy prosiły nas o chociaż kapeczkęzainteresowania, głaskania, chociażby dobrego słowa. Pytamy jak długo możnaczekać na osobę, która pokocha? Mamy nadzieję, że nasz Keksik znajdzie ją wTobie, bo 2 lata w schronisku to już wieczność, dlatego zabraliśmy go na domtymczasowy. Tam Keks nauczył się, jak być domowym psem i ukazał swoje wszystkieukryte talenty. Psiak to żywe srebro - uwielbia zabawy, również z innymi psami,aportowanie, skakanie, pokonywanie przeszkód. Zabawa z frisbee okazała się jegoprawdziwą pasją. Chętnie i szybko uczy się nowych sztuczek. Co ważne, nieciągnie na smyczy i toleruje koty. Najlepiej zadzwoń i na własne oczy przekonajsię co to za pies, a może to właśnie Ty zapewnisz mu ten upragniony dom. Trochęsuchych informacji o nim to to, że jest odrobaczony, zaszczepiony,wykastrowany, posiada czip. Jest średniej wielkości, trochę przypominadobermana. Spędził kilka ostatnich lat w schronisku, wcześniej trzymany był nałańcuchu (musiało to być okrutne dla niego, ponieważ jest to żywiołowy pies). Wtej chwili jest w domu tymczasowym we Wrocławiu, gdzie z niecierpliwością czekana swój nowy dom, który będzie w stanie zapewnić mu odpowiednią, dzienną dawkęruchu. W razie potrzeby pomożemy wtransporcie na terenie kraju.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Warunkiem adopcji jest zgoda na przeprowadzenie wizytyprzedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Keks nie zostanie wydany na łańcuch do budy i kojca.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]kontakt tel. 668 836 964[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Jeśli któraś z Ciotek zrobi ogłoszenia- ja je sfinansuję. Dajmy mu wyróżnione i dużo[/QUOTE]

wyroznione, znaczy??
wyroznienia platne na jakis portalach?
to poza bazarkiem, z bazarkow tego sie ni robi.
ktos to musi sam zrobic, zaplacic np przez sms. tak jest n gumtree, nie wiem, jak na tablicy. chyba przelew, lub sms.

Link to comment
Share on other sites

oki dawajcie ja wysle ogloszenia.
Tu jest bazarek np:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239848-Ekspresowo-Og%C5%82oszenia%21-Banerki%21-Teksty%21-do-25-02%21-na-Przystanek-Schronisko%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239848-Ekspresowo-Og%C5%82oszenia%21-Banerki%21-Teksty%21-do-25-02%21-na-Przystanek-Schronisko%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239327-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-01-03-2013[/URL]
Może lepiej tu wybrać opcje 50 ogłoszeń ?

Kizi ale co mamy dawać ? :) Tytuł jest, tekst jest, zdjęcia są (chociaż sama nie wiedziałabym, które byłyby najlepsze do ogłoszeń). To może narazie bez wyróżnienia jeśli to skomplikowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']wyroznione, znaczy??
wyroznienia platne na jakis portalach?
to poza bazarkiem, z bazarkow tego sie ni robi.
ktos to musi sam zrobic, zaplacic np przez sms. tak jest n gumtree, nie wiem, jak na tablicy. chyba przelew, lub sms.[/QUOTE] Nie robiłam ogłoszeń więc się nie znam, ale słyszałam od Ciotek znających się na rzeczy, że wyróżnione ogłoszenie (na portalach ogłoszeniowych) jest istotne, bo widoczne, rzuca się w oczy i więcej telefonów jest. Podtrzymuję moją deklarację ogłoszeniową:lol:, mogę od razu przelać kasę skarbnikowi albo temu, kto będzie ogłaszał - jak wolicie? Czekam na info

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie zakupow dla Keksa:
i simona
kosc prasowana 3,62 za 2szt
kurze lapki 7,2 za 30szt
pilki 6,98 za 2szt
frolic 9,96 za 2szt
= 27,76

wiec keksowi odlicze z jego kasy i simonowi z jego kasy. czy obu z keksa? Doma?

Wyroznienia: na tablica.pl


na 30dni


[LIST]
[*]Średnio więcej odpowiedzi
[*] Wyróżnienie kolorem
[*] Wyświetlanie na górze listy ogłoszeń
[*] Powiadomienia SMS
[*] Wyróżnienie na stronie kategorii i miasta
[*] Automatyczne odświeżanie
[/LIST]
[CENTER][COLOR=#383838][FONT=Verdana]już od[B] 19,99 [/B]zł


na 7 dni

[LIST]
[*]Średnio więcej odpowiedzi
[*] Wyróżnienie kolorem
[*] Wyświetlanie na górze listy ogłoszeń
[*] Powiadomienia SMS
[*] Wyróżnienie na stronie kategorii
[/LIST]
już od[B] 7,99


na 30dni placi sie przelewem
na 7dni placi sie sms


ja bym byla za wyroznieniem na 30dni i platne przelewem bezposrednio z konta Panny Marple. ja kody mam platne, a tych psich przelewow mi sie zbiera troche w miesiacu.
[/B]
[/FONT][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kora, to bez różnicy czy z Keksa czy Simona, będą jeść i bawić się razem. My jesteśmy z opłatami prawie na czysto, wysłałaś mi 3,36 zł za dużo za ten miesiąc, bo podałaś 25 zł w przybliżeniu za zakupy, a wyszło 27,76 zł, natomiast z obliczeń wyszło, ze końcówka do zapłaty jest 24,40 zł.

Link to comment
Share on other sites

nieee, po co mieszac. niech juz tak zostanie.

Panna Marple, wychodzi, ze:
-musisz sie zalogoac na [url]www.tablica.pl[/url]
- zamiescic ogloszenie Keksa, z fotkami, itp
- na samym koncu zaznaczyc- wyroznij ogloszenie
- wyslac przelew wg wskazowek na tej stronie

tak sie wyroznia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Spróbuję:crazyeye:. Który tekst i które fotki? A na ogłoszenia z bazarku kasa Tobie przelać, tak?[/QUOTE]

tekst obecny. kilka postow wyzej.
fotki wg wlasnego uznania :)

na ogl. z baarku kase bezposrednio do robiacej ogloszenia. po co przelewac w prawo i lewo.
Dominika, wybralas ktorys bazar? wstawilas tam Keksa? masz nr konta?

Link to comment
Share on other sites

no, masakra jakas. ja bylam przekonana, ze Dominika wysle. juz chyba z tydzien minal.

dominika, czy mozesz sama wybrac bazarek oferujacy najwieksza ilosc ogloszen i tam Keksa wstawic i jak juz dostaniesz nr konta do zaplaty, to przeslac go do Panny Marple?

ciagnie sie to juz za dlugo. kasa ucieka kazdego dnia. bo za dt trzeba placic. a i pies i pancia sie przywiazauja do siebie. a keks wisi w prozni.

rodacy, do dzieła! :D

p.s.
prosze Dominike, bo catangel sie na mnie ostatnio obrazila i moze nie przyjac zamowienia ode mnie :) a ona miala ten duzy pakiet. lecz mimo zakonczenia, zawsze chetnie robi ogloszenia, poza bazarkami tez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...