Jump to content
Dogomania

Mix pohalan Misio ma dom - zostaje na stałe w DT !!!


keria

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudzia-Bianca']Przyszłam się przywitać na wątku Misiaczka :)
Piękny jest :)[/QUOTE]
Witamy i zapisujemy do fan clubu Misia :loveu:

[quote name='Szarotka']Ach witamy, witamy :):)[/QUOTE]

Szarotko , mogłabyś zerknąć na wątek krakowski - podhalan ( i nie tylko ) z okolic Olkusza potrzebuje pomocy :-( . Znowu psy zostały same po śmierci właściciela :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Napisalam na krakowskim watku do kogo sie moga odezwac.[/QUOTE]
To wątek tych psów [url]http://www.dogomania.pl/threads/221932-8-ps%C3%B3w-po-zmar%C5%82ym-w%C5%82a%C5%9Bcicielu-stracily-wszystko-pozosta%C5%82-l%C4%99k...-([/url]

Link to comment
Share on other sites

Jakie jest Wasze zdanie na temat, żeby zmienić opis Misiowi i wyrzucić z niego, ze jest to mix podhalana? Niebyt wiele ma z podhalanem wspólnego, jest z polowe mniejszy, sierść zupełnie innego rodzaju, uszka wysoko umiejscowienia... Mnie raczej przypomina sheltie :cool3:
W piątek Misiu jest umówiony na kastracje, trzymajcie kciuki, żeby się obyło bez powiklan :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asieq_']Jakie jest Wasze zdanie na temat, żeby zmienić opis Misiowi i wyrzucić z niego, ze jest to mix podhalana? Niebyt wiele ma z podhalanem wspólnego, jest z polowe mniejszy, sierść zupełnie innego rodzaju, uszka wysoko umiejscowienia... Mnie raczej przypomina sheltie :cool3:
W piątek Misiu jest umówiony na kastracje, trzymajcie kciuki, żeby się obyło bez powiklan :)[/QUOTE]


No mnie to on tez podhalana nie przypomina :)
Trzymam w piątek z całych sił :) My już mamy za sobą ufff

Link to comment
Share on other sites

Również trzymam kciuki i mam nadzieję , że Misio zaniecha po pozbyciu się klejnotów tych swoich sławnych pieśni miłosnych :evil_lol: , a przynajmniej chociaż zmieni repertuar na bardziej przyswajalny dla ludzkich ( w domyśle : sąsiadów ) uszu . Mam nadzieję , że chociaż jedzenia nie odmawia , bo mój Ares potrafił tak przez dwa tygodnie śpiewać , a co najmniej przez tydzień nie jadł . Odkąd dziewczyny wysterylizowane to psisko ma spokój i jeśli wyje tu tylko wtedy gdy słyszy sygnał karetki.
Oczywiście , że Misio to nie podhalan a najbardziej podobny ..... do misia właśnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Fakt, Misio odmawiał jedzenia w ostatnie mroźne dni na rzecz zalotów, gdy podawałam mu kawałek gotowanego kurczaka, to brał w zęby i wypluwał, tak jakby mnie urazić nie chciał brakiem jakiejkolwiek reakcji :D
Wczoraj wzięłam go do domu wieczorem, żeby biedak nie marzł, dałam kocyk, pełną miskę, Azie zapodałam tabletki z chlorofilem, spray na kuper i przeniosłam do naszej sypialni. W efekcie miska była pusta i po kolacji i po dzisiejszym śniadaniu, Misio cichy, wyspany, zadowolony i niczego nie obsikał!! A my wreszcie wyspani ;) Cudowna odmiana :D Pierwszy plus tych paskudnych mrozów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asieq_']Fakt, Misio odmawiał jedzenia w ostatnie mroźne dni na rzecz zalotów, gdy podawałam mu kawałek gotowanego kurczaka, to brał w zęby i wypluwał, tak jakby mnie urazić nie chciał brakiem jakiejkolwiek reakcji :D
Wczoraj wzięłam go do domu wieczorem, żeby biedak nie marzł, dałam kocyk, pełną miskę, Azie zapodałam tabletki z chlorofilem, spray na kuper i przeniosłam do naszej sypialni. W efekcie miska była pusta i po kolacji i po dzisiejszym śniadaniu, Misio cichy, wyspany, zadowolony i niczego nie obsikał!! A my wreszcie wyspani ;) Cudowna odmiana :D Pierwszy plus tych paskudnych mrozów.[/QUOTE]


Może on nie w zalotach śpiewał tylko do domu chciał wejść , cwaniak jeden ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Może on nie w zalotach śpiewał tylko do domu chciał wejść , cwaniak jeden ;)[/QUOTE]
Bardzo prawdopodobne ;)

A oto fotki z wczorajszego popołudnia:
[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/48/misiu31012012.jpg[/IMG]
[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7136/misiu310120123.jpg[/IMG]
[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6540/azaimisiu31012012a.jpg[/IMG]
Jak widać, cieczka się zakończyła, wszyscy szczęśliwi ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam drogie Ciotki, że się nie odzywałam ale sesja dała mi trochę w kość i na nic czasu nie miałam. Dziś przelałam Asieq kaskę za Misia
- paliwo: 50 zł,
- szczepienie p. wściekliźnie: 20 zł,
- znieczulenie, szwy, zastrzyki: 75 zł,
- antybiotyk: 5 zł.
W sumie 150 zł + 100zł za kastrację jutrzejszą. (może będzie trochę droższa)=250zł



Obecnie stan finansów Misia wygląda tak:

[B]WPŁATY[/B]
[B]elaja[/B] 200zł
[B]JOANNA K z facebooka [/B]50zł za grudzień 2011
[B]Aśka M z facebooka[/B] 30zł
[B]Była karmicielka Misia i Tediego[/B]: 25zł
[B]XINDA[/B] - 300zł
[B]Pani Anna E[/B]- 20zł
[B]Beata i Krzysztof D. [/B]- 30zł
[B]Grażyna G. [/B]- 50zł
[B]JOANNA K z facebooka [/B]50zł za styczeń 2012
[B]Szarotka[/B] - 20zł
[B]JOANNA K z facebooka - [/B]50zł za luty 2012
[B]Elaja (zostało z Mishy)[/B]- 45zł


[B]Razem[/B]:
870zł

[B]Wydatki w grudniu 2011[/B]:
hotel za grudzień : 300zł
szczepienie wirusówki: 43zł

razem: 343zł

[B]Wydatki w styczniu 2012:
[/B]hotel: 100zł (od 27.12.2011 do 05.01.2012) 10dni czyli 10x10zł=100zł
transport Misa z hotelu do Asieq (koszt paliwa dla Asieq) = 50zł
szczepienie p. wściekliźnie: 20 zł,
znieczulenie, szwy, zastrzyki: 75 zł,
antybiotyk: 5 zł.
kastracja: 100zł





Razem: 350zł




[B]SUMA za grudzień i styczeń:[/B]
343+350= [B]693[/B]

Czyli mamy: 870-693=177zł

[COLOR=red][B]MIŚ MA OBECNIE NA KONCIE 177zł[/B][/COLOR]

Szwy i antybiotyk to dlatego, że Miś został pogryziony na spacerze przez bezpańskiego psa :( na szczęście nic poważnego się nie stało, skończyło się na dziurce pod okiem i w fąflu. Dobrze, że obcy psiak nic nie zrobił Asieq.
Miś na szczęście po pogryzieniu prawie nie ma śladu. Poza tym cieszę się, że wraz z cieczką skończyły się serenady :)
Jutro kastracja trzymajcie kciuki :evil_lol:

A teraz złe wieści,
Nikt ale to nikt nie pyta o Misia nawet jednego maila, nawet takiego głupiego nie było. Nie wiem co z tymi ludźmi???!!:angryy:
Taki cudowny pies a zero zainteresowania. Może spróbujemy jakoś go do kundla burego zabrać jak się uda?


Dziękuję wszystkim, którzy są na wątku Misia za pomoc i wsparcie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...