Jump to content
Dogomania

Mix pohalan Misio ma dom - zostaje na stałe w DT !!!


keria

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='keria']Nie ma żadnego zainteresowania Misiem?
Może w święta postaram się mu zrobić jakieś ogłoszenia.
UUfff normalnie zestresowana jestem tą całą sytuacją po wypadku, w pracy muszę wyrobić teren, a autko bardzo ułatwiało mi pracę. Miś potrzebuje fotek , Pikuś gdzieś krąży i jeszcze ta kicia. Ale kotkę zawożę dziś przez znajomego do Krakowa, odbędzie kwarantannę u wolontariuszki z miau i raczej na 90% ma już domek stały. Pani będzie czekać do zaszczepienia kici.[/QUOTE]


Z Misiem cisza niestety ja przepraszam, że tak milczałam ale mam szczeniaka na dt i trochę zamieszania :)
Skończyło się allegro, trzeba odnowić ogłoszenia bo nikt zupełnie nikt o niego nie pyta


[quote name='schroniskowiec']Poproszę o dane do przelewu dla Misia.Postaram się dla niego jakiś grosik przesłać na koniec roku:)[/QUOTE]

Bardzo dziękuuję!!!!!!! Wpłaty doszły rozliczenia na dole :)

[quote name='Asieq_']Cześć! Co z Miśkiem i jego hotelem? Ma gdzie się podziać? Jeśli sprawa jest beznadziejna, to może udałoby mi się męża przekonać na DT dla Miśka... Mam młodą sukę podhalana na stanie i 2 koty, nie wiem jak by się dogadali. W razie czego piszcie: [email][email protected][/email][/QUOTE]


Asieq bardzo dziękuję za ofertę dt. Co o tym sądzicie dziewczyny? Skąd jesteś Asieq? Miś ma na razie zapewniony byt w hotelu dzięki wspaniałym ciotkom, bez których by zginął!Jednak wiadomo, że hotel to nie dt a poza tym duża oszczędność. Marzy mi się DS dla Misia jeszcze w tym miesiącu .:(



Rozliczenie:


[B]WPŁATY[/B]
[B]elaja[/B] 200zł
[B]JOANNA K z facebooka [/B]50zł za grudzień 2011
[B]Aśka M z facebooka[/B] 30zł
[B]Była karmicielka Misia i Tediego[/B]: 25zł
[B]XINDA[/B] - 300zł
[B]Pani Anna E[/B]- 20zł
[B]Beata i Krzysztof D. [/B]- 30zł
[B]Grażyna G. [/B]- 50zł
[B]JOANNA K z facebooka [/B]50zł za styczeń 2012

[B]Razem[/B]:
755zł

[B]Wydatki w grudniu 2011[/B]:
hotel za grudzień : 300zł
szczepienie wirusówki: 45zł

razem: 345zł

[B]Wydatki w styczniu 2012:
[/B]hotel: 300zł
szczepienie wścieklizna: ok.30zł (muszę dopytać)
?? Kastracja??- ok.100zł

Razem:
430zł

[B]SUMA za grudzień i styczeń:[/B]
345+430= [B]775zł[/B]

Bez kastracji= 675zł


BARDZO ALE TO BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY NA MISIA. DZIĘKI WAM JEGO LOS JEST BEZPIECZNY NA KOLEJNY MIESIĄC!!!

DZIĘKUJEMY!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Miś ma bardzo hojnych sponsorów :multi::multi::multi::multi:


Co robimy z kastracją?? i z propozycją DT od Asieq?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem żaden hotel nie zastąpi domu, nawet tymczasowego. Możliwość funkcjonowania w rodzinie to dla psa to czego potrzebuje to równowagi psychicznej i szczęścia ;) Asieq ma doświadczenie z podhalanami, więc jest przygotowana na podhalański charakter i dodatkowo ma oparcie w swoich zwierzakach ;) Jeżeli propozycja jest ciągle aktualna to szkoda nieskorzystać :-)

Link to comment
Share on other sites

Hejka!
Jestem po przerwie sylwestrowej ;)
Rozmawiałam z mężem, moglibyśmy zaopiekować się Miśkiem w ramach dt, jeśli uznacie, że my i nasz tryb życia na to pozwala.
Jak duży on jest?
U mnie pies biega swobodnie po ogrodzie. Mam do dyspozycji dużą budę, mój piesio jest totalny domator i z niej nie korzysta, więc stoi sobie.
A, jestem z Myślenic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Żaden hotel nie zastąpi domu , nawet jesli to tylko dom tymczasowy . Dla Misia to będzie po prostu jego dom , jego ogród i jego ludzie - myślę ,że warto zozważyć propozycję [B]Asieg_[/B][/QUOTE]

trzymam kciuki, żeby to dt wypaliło! i oby jak najszybciej Misiu znalazł cudny ds!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asieq_']Czekamy na Misia! :lol:
[IMG]http://img576.imageshack.us/img576/5363/50846835.jpg[/IMG]

Byle do piątku :multi:
[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9177/88632766.jpg[/IMG][/QUOTE]
Czyli juz wszystko uzgodnione z kkanarekk ? :loveu: ( Aga ,uduszę , obiecuję :mad: , wiem ,że teraz masz mało czasu , ale dobre wieści mogłabyś przesłać wcześniej ;) ) . Misiek będzie miał super towarzystwo i to co dla niego najważniejsze - obecność człowieka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asieq_']Nie duś Agi, bo i tak już ma sporo na głowie :eviltong: Wczoraj wieczorem uzgodniłyśmy przyjazd Misia, więc wieści są świeże :)[/QUOTE]
Przed chwilą Aga złożyła obszerną i dokładną relację :evil_lol: więc tym razem daruję ;) - ale tylko tym razem :eviltong:

[B]Bardzo się cieszę , że Misiaczkowi sie tak udało :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wróciłam z Warszawy, a tu takie fajne nowe wieści. Myślę, że dom tymczasowy to super sprawa, przynajmniej dowiemy się jak pan Misio sprawuje się w domowych warunkach i będzie łatwiej dopasować mu jakiegoś "stałego" człowieka. Jestem prawie pewna, że w kontaktach z sunią będzie super, a co do kotków też nie powinno być problemów.
Jakoś mam wrażenie, że z domków tymczasowych psiaki szybciej trafiają do domów stałych. I to może być wielką szansą Misia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...