Jump to content
Dogomania

Mix pohalan Misio ma dom - zostaje na stałe w DT !!!


keria

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

były dwa maile o misia ale nic z tego nie wyszło.
Rozliczenie Misia gdyby nie zastrzyk gotówki od WSPANIAŁEJ ELAJA :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:!!!! wyglądało by tragicznie. Musimy zapłacić za hotel i szczepienie a syt finansowa wygląda tak:


[B]WPŁATY[/B]
elaja 200zł
JOANNA K z facebooka 50zł za grudzień 2011
Aśka M z facebooka 30zł
Była karmicielka Misia i Tediego: 25zł

[B]Razem[/B]:
305zł

Wydatki:
hotel: 300zł
szczepienie: 45zł

razem: 345zł

Musimy uzbierać 40zł a co z kolejnym miesiącem? Miś ma hotel zapłacony do 26.12.11 co potem nie wiem....:-(

Link to comment
Share on other sites

Mimo najszczerszych chęci nie mogę wesprzeć finansowo. Sama ledwie wiążę koniec z końcem. Jeszcze mój koto ostatnio choruje, oprócz tego że ma białaczkę i jest po złamaniu miednicy i kręgosłupa (same pampersy to wydatek około 50 zł miesięcznie) badania i leki mnie dobijają.:-(

Link to comment
Share on other sites

Wstawcie moze Misia na ogolny watek krakowski, no trzeba by go znowu na f.b. rozeslac. Najlpiej w takich wypadkach dzialaja pw. do znajomych badz wpisy w profilu.
Narazie bede to robic dla podhalana w schronisku pod Warszawa, biedak jest bardzo chory i chcemy go wyciagnac.............

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pomysłu na tytuł.:roll:
Wczoraj jak już coś dobrego wymyśliłam to się nie mieści w miejscu tytułu:oops:.
Podajcie coś proszę to wpiszę w ramkę.
Zmieniłam na taki sobie ale bardziej dramatyczny jak ktoś ma lepszy pomysł to dawać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kurka :nerwy:tak strasznie chciałabym móc pomóc tym bezdomniakom, a tu takie słabe finanse eehhh.
Nie wiem gdzie się robi jakieś bazarki i nie wiem czy to dobry pomysł ale mogłabym w ramach bazarku zaprojektować odręcznie komuś ogród.
Nie wiem czy w ogóle znalazł by się ktoś chętny ? To jedyne co przychodzi mi do głowy, bo mogłabym robić to wieczorkami po pracy.
Tylko nie znam się gdzie się taki bazarki ogłasza i jak to działa?

Link to comment
Share on other sites

Wstawilas go na zbiorczy watek krakowski ?? moze ktos przyjdzie. Zostaw narazie taki tytul jaki jest.
Jak chodzi o bazarki to sa w miare latwe do zrobienia. Nie mam pojecia czy ktos by chcial projekt ogrodu?, ale moze, nigdy nie wiadomo:):)
Na watku bazarkowym trzeba stworzyc nowy watek. Mozna tez zrobic bazarek gdzie sie nic nie ofiaruje, tylko sprzedaje cegielki, lub cos podobnego, dla tych co sa chetni pomoc.
Ale rownie dobrze mozna watek rozsylac, bazarki robic tez oczywiscie.

Jest nas malo na tym watku...............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']były dwa maile o misia ale nic z tego nie wyszło.
Rozliczenie Misia gdyby nie zastrzyk gotówki od WSPANIAŁEJ ELAJA :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:!!!! wyglądało by tragicznie. Musimy zapłacić za hotel i szczepienie a syt finansowa wygląda tak:


[B]WPŁATY[/B]
elaja 200zł
JOANNA K z facebooka 50zł za grudzień 2011
Aśka M z facebooka 30zł
Była karmicielka Misia i Tediego: 25zł

[B]Razem[/B]:
305zł

Wydatki:
hotel: 300zł
szczepienie: 45zł

razem: 345zł

Musimy uzbierać 40zł a co z kolejnym miesiącem? Miś ma hotel zapłacony do 26.12.11 co potem nie wiem....:-([/QUOTE]

[B]Czyli w grudniu brakuje 40 zl. na przyszle miesiace to lepiej nie mowic !!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...