Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='majqa']Na fotkach to taka niemal łłłowieczkaaa. :-)

Piechcia nie strasz mnie banem, bo się w sobie zamknę i zacznę jąkać.
Poza tym to nie donosicielstwo a postawa obywatelska. :eviltong:[/QUOTE]
Nie zamykaj się cioteczko,bo zgubisz klucz i cię nie otworzymy:razz:
Witaj terierku z samego rana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']a ta malpa Ania jak bylam u niej w sobote nie pokazala mi terierka lobuzerka, i nie zobaczylam jak sie przyokragla[/QUOTE]

No i ledwo kilometr się oddali to już miałam telefon : "TERIERKA NIE WIDZIAŁAM !!!!" :)
A nasz terier fajny jak cholera lubi gości, lubi tez bardzo co odkrywcze nie jest, powtarzalność sytuacji, on wie kiedy czesanie, kiedy zabawa i domaga się zdecydowanie spacerków, wie nawet kiedy zakraplamy oczko i wtedy się spina, jest niespokojny i chce gryźć, nienawidzi tego, nie skumał ze to co drugi dzień i mam wściekłego teriera codziennie koło 16:00 :evil_lol: Jezeli chodzi o jego wage to na pewno utył ale ja nie widzę jakiejś wielkiej różnicy, ale to normalne jak mam go codziennie, w końcu jak ja tyje to tez wydaje mi sie wszystko gra, aż nagle spodnie okazują sie jakby nie moje :razz: Nie ukrywam, ze jest cięższy i dobrze, ale on ma apetyt dużo większy od niego samego, zjadłby cały świat, je już trzy posiłki dziennie i to z wielkim apetytem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']
nie dala mi sie tylko zmierzyc z terierkiem i[B] mundkiem[/B]
;)[/QUOTE]

A chcesz???????? Teraz to juz nie wiem który większy wariat, ale jakby ich skumulować to byłby super pies :evil_lol: Pro psi Mudek i pro ludzki Baśko, ich nienawiść jest tak samo wielka tylko zupełnie inaczej ukierunkowana i miłość też :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='storozak']hahahah a już chciałam coś złośliwego napisać, ale się powstrzymałam:) :diabloti:Proszę tylko Basia pozdrowić i ucałować i psa nie denerwować i [B]karmić wszystkim czym chce[/B] i ile chce!!!:evil_lol:[/QUOTE]
jajecznicą z herbatnikami też?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...