Jump to content
Dogomania

Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie


giselle4

Recommended Posts

[quote name='Tadora']No fakt, zaroiło się od Dorot :) News z ostatniej chwili, dzisiaj musiałyśmy poluzować obróżkę,[B] Dzinka przybiera na wadze, boczki się wypełniają, już żeberka tak nie wystają[/B].[/QUOTE]

To uważaj , żebyś jej nie upasła! moja Nika tez już ciut za gruba się robi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj Dzinka poznała się z jamniczką i jorczką moich rodziców. Pierwsze koty za płoty. Dokumentacji fotograficznej nie było bo wszystkie byłyśmy zbyt zaaferowane ale wkrótce dojdzie do kolejnego spotkania. A jutro ruszamy na działki, w końcu mała się wylata porządnie, będą zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Troszkę były bo jamniorka rodziców trochę dzika i terytorialna, warczała i szczekała ale obwąchały się i jest już wstęp do nastepnego spotkania. Dzinka zresztą jest bardzo potulna i poddańcza w kontakcie. Następnym razem spotkamy się na dworzu bo teraz byłysmy na ich terenie. Jorczka natomiast bardzo przyjazna, nawet można powiedzieć, że była bardziej onieśmielona niż Dzinka.

Link to comment
Share on other sites

Eeeee.... no to już prawie zaczątki przyjaźni! ;)

Bardzo przepraszam, Dzineczko, że sobie zaoffuję, ale może warszawskie i podwarszawskie Ciotki nie mają jeszcze planów na Mikołajkowy wieczór... ;)

[COLOR=blue][B]Ciotki Warszawskie i Podwarszawskie! 6 grudnia o godz. 19 w restauracji "Wrzos" w Łomiankach odbędzie się koncert charytatywny na rzecz bokserów - serdecznie zapraszamy! Wystąpi Aleksander Trąbczyński z pieśniami Włodzimierza Wysockiego, będzie prawdziwy ogień w kominku, grzane winko i pyszne ciacha! Będzie też losowanie mikołajkowych upominków. Naprawdę warto spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór i pomóc fafluniastym! :)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Nutusia - szkoda, żem tak daleko.
Tadora - mam nadzieję, że Kobitki się zaprzyjaźnią. Mizianko dla Dzinki i pozdrowionka:)[/QUOTE]

To jak sie zaprzyjaźnią to ja napuszcże moją Rudą i Gangę (bo Rambo to pantoflarz jak mu baby nakazują tak on robi) i zobaczymy jak sie jamnicze baby dogadują

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Nutusia - szkoda, żem tak daleko.[/QUOTE]

Przyjeżdżaj! Nocleg zapewniam i daję gwarancję na obecność w łóżeczku naturalnego termoforka ;)

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-95DmK5VrvhM/Ts887KTStyI/AAAAAAAABjk/QA5hvlFfIIA/s512/plakat%252520miko%2525C5%252582ajki.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Eeeee.... no to już prawie zaczątki przyjaźni! ;)

Bardzo przepraszam, Dzineczko, że sobie zaoffuję, ale może warszawskie i podwarszawskie Ciotki nie mają jeszcze planów na Mikołajkowy wieczór... ;)

[COLOR=blue][B]Ciotki Warszawskie i Podwarszawskie! 6 grudnia o godz. 19 w restauracji "Wrzos" w Łomiankach odbędzie się koncert charytatywny na rzecz bokserów - serdecznie zapraszamy! Wystąpi Aleksander Trąbczyński z pieśniami Włodzimierza Wysockiego, będzie prawdziwy ogień w kominku, grzane winko i pyszne ciacha! Będzie też losowanie mikołajkowych upominków. Naprawdę warto spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór i pomóc fafluniastym! :)[/B][/COLOR][/QUOTE]

o kurczaki....pomysle
a moze wyskoczyc do rodzinki
Wysocki Wołodia.....to jest rozmantyzm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...