Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

W ferworze zajęć i stresu przy adaptacji mojego nowego psiego lokatora i jego akceptacji przez moją zołzę owczarkową z zaglądaniem miałam problem ale sercem i myślą z Lolą i wszystkimi biedami jestem.Pamiętam również o potrzebach dziewczyny i tak jak obiecane po 10 bedzie wiadomo ile moge pomóc ;) Ściskam i tulam Lole :loveu:

Link to comment
Share on other sites

hop powiedz Loli żeby znalazła domek na święta, bo inaczej........... :evil_lol:

zapraszam na nowy bazarek dla Loli :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248660-Dla-Loli-Buty-damskie-PUMA-Torba-DIVERSE-KURTA-BIG-STAR-do-19-11-13r-godz-22-00?p=21530099#post21530099[/URL]

odkryłam przyczynę dlaczego nie mogłam wklejać zdjęć. Zdjęcia robiłam innym aparatem i nie chciały się wgrywać, na parenaście prób- zdjęcia ze starego aparatu się wgrywają, z nowego- nie. Dziwne, nigdy się z tym nie spotkałam...

chciałam podziękować Lidce i Monday za rzeczy podarowane na bazarki dla Loli :) niebawem się pojawią :)

Edited by malvaaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']hop powiedz Loli żeby znalazła domek na święta, bo inaczej........... :evil_lol:

zapraszam na nowy bazarek dla Loli :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248660-Dla-Loli-Buty-damskie-PUMA-Torba-DIVERSE-KURTA-BIG-STAR-do-19-11-13r-godz-22-00?p=21530099#post21530099[/URL]

odkryłam przyczynę dlaczego nie mogłam wklejać zdjęć. Zdjęcia robiłam innym aparatem i nie chciały się wgrywać, na parenaście prób- zdjęcia ze starego aparatu się wgrywają, z nowego- nie. Dziwne, nigdy się z tym nie spotkałam...

chciałam podziękować Lidce i Monday za rzeczy podarowane na bazarki dla Loli :) niebawem się pojawią :)[/QUOTE]

odwiedzam śliczną Lolę i biegnę na bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam w lecznicy i zapytałam dokładnie o dawkowanie [COLOR=#000000]Arthroflexu. Okazało się, że tylko przez miesiąc mam podawać Loli po 5 ml dziennie, a potem zmniejszyć dawkę do 2,5 ml. Czyli butelka wystarczy na dłużej (ponad 5 miesięcy). :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Kto zerka zza żaluzji? [/COLOR]:lol:

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2923/26vf.jpg[/IMG]

[COLOR=#000000]Oczywiście Lola. ;)[/COLOR]

[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6425/mv6f.jpg[/IMG]

[COLOR=#000000]Z Rokim i Lulczakiem...[/COLOR]

[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1599/4k2w.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Loleczka potrafi skraść serce,pewnie nie jedna osoba by ją chciała ale sie boi,bo to duży psiak albo że wiąże się to z wydatkami :( Mało kto wie że takie duże psiaki są mniej kłopotliwe niż te małe co ich wszędzie pełno :)
Ze wszystkich sił trzymam kciuki za to by w końcu znalazł sie domek dla Loli :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Lola, oprócz tego, ze fajnie wygląda, ma też superaśny charakter. Tak jej u hop! dobrze, że nie wiem, czy gdzieś będzie miałą lepiej ;-)[/QUOTE]

Hotel to tylko hotel. Na pewno będzie miała lepiej w DS. Tylko trzeba go najpierw znaleźć. ;)

Zapomniałam napisać o istotnej sprawie. Kilka dni temu zauważyłam w kupie Loli glistę, a po podaniu tabletki odrobaczającej, wylazło kilka okazałych koleżanek. ;) Lola dostała Profender - to smaczne tabletki, które wystarczy podać jednorazowo i załatwiają robale (koszt 30zł, ale ja funduję :)). W książeczce Loli były wpisane dwa odrobaczenia (w kwietniu i we wrześniu 2013). Jednorazowe odrobaczanie Dehinelem lub Pratelem stosuje się profilaktycznie, ale to nie wystarczy w przypadku zarobaczonego psa. Przy okazji zlustrowałam książeczkę zdrowia Loli. Ma szczepienie przeciwko wściekliźnie i wpisaną informację o obroży kilitix (ma ją od 6 kwietnia 2013, a obroża jest ważna do 7 miesięcy czyli już jest bezużyteczna). Lola nie była szczepiona przeciwko wirusówkom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Z wirusówkami to się chyba zgadza, bo w hoteliku wiem, że szczepione były psy chyba tylko na wściekliznę. Nie wiem, dlaczego tak. Hop! sugerujesz, żeby kupić teraz jeszcze obrożę, czy do pierwszych śniegów np. krople?[/QUOTE]

Dobrze by było, żeby Lola była zaszczepiona przeciwko wirusówkom. Mogę ją zaszczepić przy okazji kontrolnych badań krwi (morfologia) na początku grudnia. Nic nie sugeruję. Decyzję pozostawiam Wam. ;)

Link to comment
Share on other sites

to zaszczepimy ją na wirusówki w grudniu, wiesz może jaki to koszt?

jeśli chodzi o obrożę to trzeba jej kupić teraz (jestem właśnie po bebeszjozie u mojego psa).
Lepiej logistycznie będzie jak ja zamówię i wyślę na twój adres czy jak ty zamówisz i ja oddam ci pieniążki?
dobrze, że jesteś czujna hop, bo robaki to kiepska sprawa- dziękuje za zakup tabletek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']to zaszczepimy ją na wirusówki w grudniu, wiesz może jaki to koszt?

jeśli chodzi o obrożę to trzeba jej kupić teraz (jestem właśnie po bebeszjozie u mojego psa).
Lepiej logistycznie będzie jak ja zamówię i wyślę na twój adres czy jak ty zamówisz i ja oddam ci pieniążki?
dobrze, że jesteś czujna hop, bo robaki to kiepska sprawa- dziękuje za zakup tabletek :loveu:[/QUOTE]

Cena 50-60zł - w zależności od typu szczepionki. Kilka dni temu za szczepienie psiaka zapłaciłam 55zł.

W lecznicy ostatnio było kilka przypadków babeszjozy. Weci polecają produkty Bayera: advantix lub obroże kiltix/foresto. Gdybyś mogła zamówić (chyba najtaniej można kupić na allegro), to byłoby super. Po prostu podaj mój adres do wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...