Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

[quote name='malvaaa']poleciały pieniążki za październik....[/QUOTE]

Przyleciały. ;) Dziękuję bardzo.

Lola była dzisiaj u weta. Była bardzo grzeczna przy pobieraniu krwi. Morfologia wyszła tak sobie, reszta wyników jutro. Co drugi dzień mam robić Loli zastrzyk (dostałam 5 strzykawek z lekiem poprawiającym morfologię). Na początku grudnia trzeba powtórzyć badanie krwi. Przy tak zaawansowanych zmianach w kręgosłupie i stawach, wetka poleciła podawanie Arthroflexu - [URL]http://allegro.pl/arthroflex-500ml-super-promocja-od-zookrak-sa-i3673742186.html[/URL] (w lecznicy jest sporo droższy - kosztuje 179zł). Butelka 500ml wystarczy na 100 dni. Niedługo skończy się preparat, który Lola dostaje na stawy i można pomyśleć o zmianie.

Koszt badań i leku w zastrzykach: 84zł (zdjęcie paragonu wkleję jutro).

Link to comment
Share on other sites

o matulu, niech Lola nie wygłupia się z tymi stawami :(

niestety na chwilę obecną nie stać mnie na wykupienie tego leku, ale pomyślę nad jakimś bazarkiem, starcza na długo także warto zainwestować i ulżyć trochę Lolci.

Lida czy pomoc w postaci pokrycia kosztów za badanie krwi aktualne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Lola była dzisiaj u weta. Była bardzo grzeczna przy pobieraniu krwi. Morfologia wyszła tak sobie, reszta wyników jutro. Co drugi dzień mam robić Loli zastrzyk (dostałam 5 strzykawek z lekiem poprawiającym morfologię). Na początku grudnia trzeba powtórzyć badanie krwi. Przy tak zaawansowanych zmianach w kręgosłupie i stawach, wetka poleciła podawanie Arthroflexu - [URL]http://allegro.pl/arthroflex-500ml-super-promocja-od-zookrak-sa-i3673742186.html[/URL] (w lecznicy jest sporo droższy - kosztuje 179zł). Butelka 500ml wystarczy na 100 dni. Niedługo skończy się preparat, który Lola dostaje na stawy i można pomyśleć o zmianie.

Koszt badań i leku w zastrzykach: 84zł (zdjęcie paragonu wkleję jutro).[/QUOTE]

[URL]http://img690.imageshack.us/img690/5470/8b81.jpg[/URL]

Wyniki badań biochemicznych bardzo dobre. W morfologii erytrocyty i hemoglobina wyszły w dolnej granicy, ale nie ma dramatu. Zastrzyki powinny pomóc. Na początku grudnia trzeba zrobić morfologię i sprawdzić, czy jest lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Tak. Wpłacę całe 84 zł, tylko na jakie konto?[/QUOTE]

Uzgodnij to z malvaaa. ;) W każdym razie już zapłaciłam gotówką.

Tabletki na stawy wystarczą jeszcze na kilka dni, więc wkrótce trzeba zamówić Arthroflex. Propalinu jest pół butelki. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']jeśli hop nie ma nic przeciwko to podam Lidce od razu twoje konto bo po co tak przerzucać kasę :)

dzisiaj robię bazarek z ciuchami i cegiełkowy, bo coraz więcej tych wydatków....[/QUOTE]

Lidka zna moje konto, bo wspomogła mojego tymczasowicza Bursztynka. :)

Jeżeli teraz zainwestuje się w Arthroflex, to będzie spokój przez 100 dni. Kolejny Propalin zafunduje SKARPETA OWCZARKOWA. Lola to starsza sunia i mogłoby być dużo gorzej z wydatkami. Na szczęście z jej zdrowiem nie jest źle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Dziś wpłaciłam 84,00 zł na konto hop![/QUOTE]

Doszło dokładnie tyle, ile wpłaciłaś - dziękuję. :) Od razu zainwestowałam pieniążki w Arthroflex. :lol: Z przesyłką wyszło [FONT=verdana][COLOR=#000000]144,90zł. Ustaliłam z malvaaa, że jak uzbiera tę kwotę, to mi zwróci.

Juldan już zrobiła ogłoszenia dla Loli.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Lida dziękuje za pokrycie kosztów- jak zwykle jesteś Lola aniołkiem :)

hop dziękuje za założenie pieniążków, jak tylko się uzbierają to oddam :)

mam problem ze wstawieniem zdjęć na bazarek, próbuje z różnych stron i niestety nie daje rady, nie wiem czy to wina kompa czy dogo.

Link to comment
Share on other sites

A z jakiego hostingu korzystasz ? Spróbuj z zapodaj.net. Ja ostatnio wstawiam tylko stamtąd , dzisiaj konczyłam swoj bazarek.
Ale dogo znowu wariuje. Piszac posty musze za kazdym razem potwierdzic "opusc strone" , a edytując musze uzyc polecenia edycja zaawansowana. Tak jest od 3 dni.

Link to comment
Share on other sites

przez zapodaj też nie da rady :( trudno, bazarek z ciuchami poczeka a tymczasem zapraszam na bazarek cegiełkowy:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248560-Cegie%C5%82kowy-dla-Loli-D%C5%81UG-W-LECZNICY-200z%C5%82-ZAKUP-LEK%C3%93W-140Z%C5%82-do-16-11-13r-godz-22?p=21517746#post21517746[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...