Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

[quote name='Monday']malvaaa masz zapchaną skrzynkę
Wsyłałam Ci kiedyś rzeczy na bazar, sprzedało się cokolwiek? Uzbierał mi się kilka kolejnych jakbyś była zainteresowana.[/QUOTE]

sprzedało sprzedało, jest w rozliczeniu :)
odgruzowałam się już więc piszę pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']Lolka chyba nie jest pewna tych buziaków od Ufcia :)[/QUOTE]

Nie jest zachwycona, ale też nie stawia oporu. ;) Przed buziakami Ufcia ciężko się uchronić. :lol:

[quote name='Cantadorra']A Ufcio jest jakby łysawy, czy tylko tak wygląda? ;)[/QUOTE]

Miał fatalną sierść i skórę, został ogolony, a teraz ma okropny etap odrastania. Wygląda bardzo niekorzystnie.

Link to comment
Share on other sites

Witam po dłuższej nieobecności,zagladać do Lolci zagladałam ale możliwości pisania zbyt wielkiej nie miałam :(
Locia mimo wszytsko pięknie się prezentuje ale dla mnie ona zawsze śliczna :loveu:
Cieszę się że finansowo troszkę lepiej i sama też grosza podeślę i obiecuję częściej zaglądać do kochanej dziewczyny.Bycie bezrobotną daje możliwość częstegoi aktywnego odwiedzania :razz:
Buziaczki Loleńko :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Pogoda jest okropna, bardzo zmienna. Dzisiaj ciepło, potem deszcz i burza. Na szczęście Lola czuje się bardzo dobrze. Jestem zaskoczona poprawą jej samopoczucia i kondycji. Badania wyszły w porządku. Jak będę z Lolą na szczepieniu, to dokupię lek i dowiem się dokładnie o wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...