Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

no i wywołałam wilka z lasu... tak się chwaliłam ,że nas burze ominęły. Wczoraj była masakra, popoludniu zrobiło się ciemniusieńko, błyskało się bez przerwy oraz padał wielki grad. A po burzy do późnego wieczora było tylko słychać syreny straży pożarnych. Woda na podwórku stała kilka godzin. Na szczęście żaden z psiaków nie panikował, spokojnie leżały pochowane w budach. Dzisiaj znowu burze i leje, na szczęście w znacznie mniejszym stopniu.

Wczoraj nasz kot bardzo długo nie wracał do domu, chyba burze go tak przestraszyły, wrócił dopiero po 22. Wyciągnęłam Barta jeszcze na spacerek i pokazałam mu kota na ogrodzie. Gdy go zobaczył to od razu zaczął ciągnąć , ale stanowcze FE mojego TZa go wyhamowało . Kot zwiał , Bart zrobił siusiu i chciał wracać do siebie. Jutro pokaże mu kota w domu , zobaczymy jaka będzie reakcja.

Bart poznał też suczkę Koko, początkowo było spoko, ale gdy ona zbliżała się do mnie bądź do TZa a Bart akurat przy nas był to warczał. On warczy tak ostrzegawczo , dając znać drugiemu psy by odszedł. Nie szuka konfrontacji. Myślę ,że bezpieczniej było by , aby zamieszkał w domu bez psów, no chyba,że ktoś będzie miał doświadczenie i cierpliwość w pracy nad psiakiem.

Bogusik odkupiłam krople. Fiprex L kosztował mnie 26zł. Jutro wstawię paragon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Jak brałam mojego Miszę to też z zastrzeżeniem, że goni koty. Owszem, koty dalej goni, ale nie moje, tylko obce. Moje należą do stada :)[/QUOTE]
Zeby Bart też tak sobie rozgraniczył...

Link to comment
Share on other sites

barb -nikogo nie poganiasz :) bardzo dbasz o Barta! Ja tak jak pisalam na innym watku, ze mam spore zaleglosci w szkole (chorowalam dlugo) i kilka egzaminów...wchodze na kilka watków, zeby sie rozliczac i poprawiać.. dziekuje za pw, czy chodzilo o cytat w poscie nr 2310 ?

juz edytuje pierwszy post, jak cos nie tak-pisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']barb -nikogo nie poganiasz :) bardzo dbasz o Barta! Ja tak jak pisalam na innym watku, ze mam spore zaleglosci w szkole (chorowalam dlugo) i kilka egzaminów...wchodze na kilka watków, zeby sie rozliczac i poprawiać.. dziekuje za pw, czy chodzilo o cytat w poscie nr 2310 ?

juz edytuje pierwszy post, jak cos nie tak-pisz.[/QUOTE]
Chodzi o post 2258. Cytat troche sie różni, bo w międzyczasie coś dopisalam do postu.
Ale ucz się i spokojnie zdawaj egzaminy. :lol: Edycja moze poczekać. :lol:
edit
Widzę, że już wstawione.:lol: Bardzo ładnie Ci to wyszło.:lol: Dziekuję :lol:

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

dzowniła do mnie przed chwilą ta pani zainteresowana Bartem, zależałoby jej , aby już w sobote zabrać do siebie Barta, bo ma wolne. Mówiłam jej o wizycie pa i poprosiła, abysmy spróbowały znaleźć kogoś jak najszybciej. Pani pracuje ze zwierzętami- z krowami mlecznymi i koniami , Bart jeździłby od czasu do czasu z Panią do pracy. Mówiłam o zapoznaniu z kotem i pani to nie zraziło, będzie z nim ćwiczyła. tak samo powoli przypomni mu jak wyglądają konie:P

Zgada się na pa, podpisanie umowy, bart prawie w ogóle nie zostawałby sam w domu. Mówiłam o zapędach uciekinierskich. Pani to nie przeraziło:)

Znacie kogos z okolic Olesna? Ja niestety nikogo.Kluczbork jest też niedaleko może ktoś zgodzi się podjechać. Ale zaraz zabieram się za poszukiwania .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']dzowniła do mnie przed chwilą ta pani zainteresowana Bartem, zależałoby jej , aby już w sobote zabrać do siebie Barta, bo ma wolne. Mówiłam jej o wizycie pa i poprosiła, abysmy spróbowały znaleźć kogoś jak najszybciej. Pani pracuje ze zwierzętami- z krowami mlecznymi i koniami , Bart jeździłby od czasu do czasu z Panią do pracy. Mówiłam o zapoznaniu z kotem i pani to nie zraziło, będzie z nim ćwiczyła. tak samo powoli przypomni mu jak wyglądają konie:P

Zgada się na pa, podpisanie umowy, bart prawie w ogóle nie zostawałby sam w domu. Mówiłam o zapędach uciekinierskich. Pani to nie przeraziło:)

Znacie kogos z okolic Olesna? Ja niestety nikogo.Kluczbork jest też niedaleko może ktoś zgodzi się podjechać. Ale zaraz zabieram się za poszukiwania .[/QUOTE]
Czy trzeba szukać kogoś na wizytę ? W jakiej dokladnie miejscowości ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Ja znalazłam dwie osoby z Kluczborka: wiosna i szyszunia557. Umowa dotarła?[/QUOTE]
Dexterka wysłała mi PW, że wychodzi teraz z psami. Jak wróci to zajrzy do nas.
yolanowi wyslesz do tych osób PW z prośba o wizytę ? Sprawdzałaś czy jest ktoś z Olesna ?

Gdyby nie udało sie nam nikogo znaleźć do soboty to nie jestem za wydawaniem go bez wizyty. Jakie jest zdanie innych osób ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dexterka wysłała mi PW, że wychodzi teraz z psami. Jak wróci to zajrzy do nas.
yolanowi wyslesz do tych osób PW z prośba o wizytę ? Sprawdzałaś czy jest ktoś z Olesna ?[/QUOTE]
mogę napisać pw. tą wizytę trzebaby zrobić na cito. z Olesna były chyba ze dwie osoby, ale jakieś takie nieznane, z kilkoma postami....

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze ewentualnie może ktoś z Opola by się zgodził,za zwrotem kosztów paliwa,bo to jest ok.50km do Olesna.Dobrze by było aby pojechała osoba z jakimś doświadczeniem w wizytach pa.W przypadku Barcika i tego co już przeszedł,to jednak istotne...
Ogłoszenia już gotowe i część aktywowałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...