Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='dominikabankert']a czy ciotka javena robi jeszcze ogloszenia to mu moze kupie pakiecik:oops:

i tak mnie nie pocieszycie ja zawsze widze wszystko na czarno z bartem tez tak bylo jak bylam za granica byl adoptowany i wciaz mialam przeczucie ze cos jest nie tak i co otwieram komputer i baster mi napisala ze go porzucili:placz:[/QUOTE]

[quote name='Bogusik']Jak tylko dexterka poda cenę za kropelki,to przeleję pieniążki do cioci Baster i Lusi.
DOmi,tak jak napisała sharka i Malgoska,trzeba wierzyć i nie popadać w "czarne myśli" Batuś znajdzie domek,tylko to jest kwestia czasu.Też myślę o jeszcze jakimś pakiecie ogłoszeń,bo im więcej tym lepiej :smile:[/QUOTE]
Moze zamiast kolejnych pakietow lepiej pomysleć o wyróznieniu jednego lub kilku ogloszeń ?

[quote name='baster i lusi'][SIZE=4][COLOR=#b22222]zrobiłam przelew i uzupełniłam na str.1 w poście 2[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
baster i lusi jesli Cię wczoraj uraziłam - przepraszam. Naprawde nie widziałam Twojej aktualizacji. To widać zreszta po moich cytatach.
Dzisiejsze roliczenie jest na piątkę z plusem :lol:

[quote name='grazaza']Jestem na zaproszenie w odwiedziny u Bartusia, poczytam sobie wątek:)[/QUOTE]
Witamy u Bartusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Moze zamiast kolejnych pakietow lepiej pomysleć o wyróznieniu jednego lub kilku ogloszeń ?
[/QUOTE]

warto wyróżniać bo inaczej ogłoszenia giną w tłumie, już po kilku dniach są na dalekich stronach

Link to comment
Share on other sites

.............Moze zamiast kolejnych pakietow lepiej pomysleć o wyróznieniu jednego lub kilku ogloszeń ? .........
barb,to wyróżnij OLX na miesiąc.Dziewczyny pisały,że kosztuje 5,99.Ja już o tym wspominałam,że jest jakaś teraz promocja.Ja jak będę wysyłać za krople,to wyślę również za wyróżnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']no ok to gowyroznijmy ile to kosztuje to zaplace[/QUOTE]
Musimy rozważyć na ktorym portalu. Będę na dogo poźnym popłudniem moze do tego czasy ktoś coś podpowie.
Wyróżnialam go na tydzień na olx - wejścia byly ale odpowiedzi nie.

Link to comment
Share on other sites

dawno nie robiłam ogłoszeń ale podstawa to alegratka, gumtree i olx, jak dostawałam zapytania to głównie z dawnej tablicy i gumtree

olx: na miesiąć od 5.99 zł
alegratka: 6 pkt na tydzień 7.38 zł ale tutaj musiałabym się jeszcze wczytać (10 pkt to ok 12 zł)
gumtree: nie mam jak sprawdzić (wygasły moje ogłoszenia)

Edited by sharka
Link to comment
Share on other sites

Wyróznialam glownie tablice (dzisiejszy olx), alegratke, Moruska i gumtree wyróznialam dzięki Obieżyświat75 dla Basta (od luki1) i Trufli.
Odpowiedzi były głownie z tablicy.

W sprawie Barta odpowiedż z olx robionego przez Agatę na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Wszystko się ładnie układa u Bartusia[/QUOTE]


tak bo nie piszemy z basterem same do siebie przyszlas Ty BarB cioteczka Bogusik Sharka i inne osoby co nawet teraz nie wymienie bo mam goraczke i mozg mi sie gotuje
w kazdym razie wielkie dzieki estrogeny z menopauzami i okresami ze tu jestescie!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Umowa dotarła - odeślę podpisaną w poniedziałek :)[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']Wszystko się ładnie układa u Bartusia[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']Po burzy zawsze zaświeci słoneczko.[/QUOTE]

[quote name='dominikabankert']tak bo nie piszemy z basterem same do siebie przyszlas Ty BarB cioteczka Bogusik Sharka i inne osoby co nawet teraz nie wymienie bo mam goraczke i mozg mi sie gotuje
w kazdym razie wielkie dzieki estrogeny z menopauzami i okresami ze tu jestescie!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Nie możemy zawieźć yolanowi ...choćby nam hormony nie wiadomo jak buzowały ;)

Dominika, zdrowia życzę.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']podsuwam Barta na FB tz-owi :D jak ostatnio mu Nerę podsunełam to znalazła domek :knuje:[/QUOTE]
sharko, Malgoska, Bogusik - dzięki wielkie za udostępnianie Barta na fb. Wszystkie jego sympatyczki i sympatykow też o to prosimy.
Chłopak musi sie pokazywać, żeby znaleźć dom.
Zrobię mu też kolejne wyróżnienie olx.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']tak bo nie piszemy z basterem same do siebie przyszlas Ty BarB cioteczka Bogusik Sharka i inne osoby co nawet teraz nie wymienie bo mam goraczke i mozg mi sie gotuje
w kazdym razie wielkie dzieki estrogeny z menopauzami i okresami ze tu jestescie!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]... podoba mi się;)... i zgadzam się, że super cioteczki , zebrały się u Bartusia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...