Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

I wiecie co - dobrze jest :) wiemy co u chłopaka słychać, umowa hotelikowania jest dogrywana, są zdjęcia, skany rachunków, a piesio zdrowy, "łatwy w obsłudze" i ogłaszany, a do tego na plusie :D I jak się na psiaku skupimy, to chłopaka do domku wyślemy :]


Edit: czy zmiana skarbnika jest potrzebna? myślę że uzupełnianie wpłat i wydatków w drugim poście raz na tydzień by wystarczyła (np w każdy pt lub inny dzień tygodnia). Chyba że baster jesteś zmęczona funkcją? Barb jest skrupulatna i co Wasze dwie głowy, to nie jedna. No a dysponowanie czasem i obecność na dogo - to wiadomo że różnie jest ;) Ale to tylko tak mówię bo na razie nie zadeklarowałam jeszcze nic na Barta.

Edited by sharka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']dexterko,jak widać po wynikach,Bart na szczęście nie ma babeszjozy :smile: A co z kropelkami p/kleszczom?[/QUOTE]

Bogusik w zeszły piątek podałam Bartwi Fiprex L z zapasów innego psa. Muszę teraz kropelki odkupić , myślę ,że w sobotę wybiorę się do sklepu. Koszt ok 25-26zł jak mnie pamięć nie myli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']I wiecie co - dobrze jest :) wiemy co u chłopaka słychać, umowa hotelikowania jest dogrywana, są zdjęcia, skany rachunków, a piesio zdrowy, "łatwy w obsłudze" i ogłaszany, a do tego na plusie :D I jak się na psiaku skupimy, to chłopaka do domku wyślemy :][/QUOTE]
Ciocia,nic dodać i nic ująć!Miejmy nadzieję,że Bartuś wreszcie znajdzie swój jedyny i na zawsze domek :smile:

[quote name='dexterka']Bogusik w zeszły piątek podałam Bartwi Fiprex L z zapasów innego psa. Muszę teraz kropelki odkupić , myślę ,że w sobotę wybiorę się do sklepu. Koszt ok 25-26zł jak mnie pamięć nie myli.[/QUOTE]
dexterko,bardzo cieszę się,że Barcik zabezpieczony!:smile: Jak będziesz znała cenę,to zrobię przelew :smile:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#008080]Poprawiłam czy tak może być?[/COLOR][/SIZE]
[quote name='baster i lusi'][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]Rozliczenia przekopiowałam do 733 str 30 z powodu braku miejsca .

DEKLARACJE.
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi 15 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert 10 zł [/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][B][B][B][B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
* P.Mira (miryca) 100 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
* Lida 50 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]===================
RAZEM 280 ZŁ [/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]
* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - zapłacony- styczeń,luty,marzec,kwiecień[/COLOR][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi [/COLOR][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj[/COLOR][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj,czerwiec,lipiec[/COLOR][B]
[B][COLOR=#000000]*[/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert [/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj,czerwiec,lipiec,sierpień,wrzesień,pażdziernik,listopad,grudzień[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=black][COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* wojtuś [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń ,luty,marzec,kwiecień[/COLOR][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj,czerwiec
*czorcik 01,02,03,04 wycofana deklaracja
*kolega Czorcika 01,02,03,04 wycofana deklaracja
* P.Mira (miryca) [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
* Lida -maj

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]MAJ
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000].
+ 253 zł z kwietnia[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 02.05.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 120 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 100 zł 13.05.
* Lida 50 zł wpłynęło 50 zł 13.05.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] wpłynęło 110 zł
[/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
Jednorazowe
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] barb + sharka [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]+ 15 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
Bogsik 205 zł
dominikabankret 90 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]==================================
Razem 978 zł

- opłata za hotel 285 zł
====================
[SIZE=5]+693 [SIZE=3]na plusie na dzień 18.05.
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]==============================
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25 zł wpłynęło 75 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* bazarek ewy gonzalez 160 zł
===========================
[SIZE=5]​+928 zł saldo na dzień 21.05.[/SIZE]
DEKLARACJE NIE WPŁACONE

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł wpłynęło zł[/COLOR][B][B][B][COLOR=#000000]
*czorcik 20 zł wpłynęło
*kolega Czorcika 20 zł[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]

[/COLOR][/SIZE]





[/B][/SIZE][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi'][SIZE=4][COLOR=#008080]Poprawiłam czy tak może być?[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

wczytałam się i dla mnie jest ok, barb Ty jesteś na bieżąco, jest ok? :loveu: Chłopak ma 928 zł na dziś ale do zapłacenia hotel i weta, sponsorzy całus dla Was :calus: (nie ścisnełam za mocno? ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Możesz to ja razem zapłacę.[/QUOTE]

podasz mi namiary na pw?
dzięki


[quote name='dominikabankert']a ja sie w sumie nie potrafie cieszyc ok ma teraz zasob finansowy ale to stopnieje i znow trzeba sie bedzie szarpac zeby zaplacic hotel a niestety z ogloszen poki co odzew zadny ja juz nie wiem co z tym psem zalamuje sie to juz tyle lat[/QUOTE]

nic się nie martw, nie jest sam
będą bazarki
może wybiorę się do niego też kiedyś w odwiedziny...
tylko muszę auto naprawić bo mi wjechał ktoś w tylek jak stałam na parkingu :(

Link to comment
Share on other sites

Trzeba się cieszyć małymi rzeczami, bo inaczej to tylko siedzieć i włosy rwać, jak nie pies pobity, to porzucony, a tu smalec robią a tam pies w długach na setki zł. No trzeba znaleźć jaśniejsze strony bo zwariujemy. U Barta słonko świeci, jest solidna ekipa, której na psie zależy, a o dom zawalczymy ;)

Edit: a tośmy się z Malgośką zsynchronizowały :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']Trzeba się cieszyć małymi rzeczami, bo inaczej to tylko siedzieć i włosy rwać, jak nie pies pobity, to porzucony, a tu smalec robią a tam pies w długach na setki zł. No trzeba znaleźć jaśniejsze strony bo zwariujemy. U Barta słonko świeci, jest solidna ekipa, której na psie zależy, a o dom zawalczymy ;)

Edit: a tośmy się z Malgośką zsynchronizowały :D[/QUOTE]


byłam 3 minuty wcześniej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Buster zgodnie z prośbą napisałam rozliczenie, post musił Ci umknąć. Zacytuję więc sama siebie:

[quote name='dexterka']


Bart przyjechał do mnie 10ego wieczorem , pobyt liczę od 11ego co nam daje 20 dni pobytu w maju. 400zł :31dni= 12,90zł , 20x12,90= 258zł Bardzo proszę mnie sprawdzić, bo padam na twarz i możliwe ,że się pomyliłam.


[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

a czy ciotka javena robi jeszcze ogloszenia to mu moze kupie pakiecik:oops:

i tak mnie nie pocieszycie ja zawsze widze wszystko na czarno z bartem tez tak bylo jak bylam za granica byl adoptowany i wciaz mialam przeczucie ze cos jest nie tak i co otwieram komputer i baster mi napisala ze go porzucili:placz:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#b22222]zrobiłam przelew i uzupełniłam na str.1 w poście 2[/COLOR][/SIZE]
[quote name='baster i lusi'][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]rozliczenia przekopiowałam do 733 str 30 z powodu braku miejsca .
Deklaracje.
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B]yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi 15 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] magolek- 20 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert 10 zł [/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][B][B][B][B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
* p.mira (miryca) 100 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
* lida 50 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]===================
razem 280 zł [/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]
* [/COLOR][B]yana[/B][COLOR=#000000] - zapłacony- styczeń,luty,marzec,kwiecień[/COLOR][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi [/COLOR][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] magolek- [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj[/COLOR][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj,czerwiec,lipiec[/COLOR][B]
[B][COLOR=#000000]*[/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert [/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj,czerwiec,lipiec,sierpień,wrzesień,pażdziernik,listopad,grudzień[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=black][COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* wojtuś [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń ,luty,marzec,kwiecień[/COLOR][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj,czerwiec
*czorcik 01,02,03,04 wycofana deklaracja
*kolega czorcika 01,02,03,04 wycofana deklaracja
* p.mira (miryca) [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][COLOR=#000000]zapłacony[/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] -styczeń,luty,marzec,kwiecień,maj[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
* lida -maj

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]maj
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000].
+ 253 zł z kwietnia[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 02.05.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 120 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* p.mira (miryca) 100 zł wpłynęło 100 zł 13.05.
* lida 50 zł wpłynęło 50 zł 13.05.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] wpłynęło 110 zł
[/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
jednorazowe
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] barb + sharka [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]+ 15 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
bogsik 205 zł
dominikabankret 90 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]==================================
razem 978 zł

- opłata za hotel 285 zł
====================
[SIZE=5]+693 [SIZE=3]na plusie na dzień 18.05.
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]==============================
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25 zł wpłynęło 75 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]* bazarek ewy gonzalez 160 zł
===========================
[SIZE=5]​+928 zł saldo na dzień 21.05.
[/SIZE][COLOR=#2f4f4f]
opłata za hotel od 11.05. Do końca maja 258 zł
[/COLOR]za szczepienia 45 zł
za badanie krwi za które zwróci małgośka 35 zł
---------------------------------------------------------
razem 338 zł
[SIZE=4] +928 zł - 338 zł
+ 35 zł od Małgośka (zwrot kosztów badania)

[/SIZE][COLOR=#ff0000] saldo na dzień 22.05.wynosi[SIZE=4] + 625 zł
[/SIZE][/COLOR]
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"]
[TR="class: dark"]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-05-22[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Nr rach. przeciwst.:[/B]

[B]Tytuł:[/B] OPŁATA ZA HOTEL BARTA DO KOŃCA MAJA
258 ZŁ SZCZEPIENIE I BADANIE KRWI
80 ZŁ[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-338,00 PLN[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#2f4f4f]INNA POMOC DLA BARTA:
[/COLOR]Badania krwi opłaciła Małgośka 35 zł
Barb opłaciła ogłoszenia wyróżnione 7,88 zł[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
deklaracje nie wpłacone

[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B]yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł wpłynęło zł[/COLOR][B][B][B][COLOR=#000000]
*czorcik 20 zł wpłynęło
*kolega czorcika 20 zł[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]

[/COLOR][/SIZE]





[/B][/SIZE][/quote]

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

Jak tylko dexterka poda cenę za kropelki,to przeleję pieniążki do cioci Baster i Lusi.
DOmi,tak jak napisała sharka i Malgoska,trzeba wierzyć i nie popadać w "czarne myśli" Batuś znajdzie domek,tylko to jest kwestia czasu.Też myślę o jeszcze jakimś pakiecie ogłoszeń,bo im więcej tym lepiej :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']gdzie mam wpłacić?[/QUOTE]
na moje konta bo przelew za wszystko już poleciał.
[TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"]
[TR="class: dark"]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-05-22[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Nr rach. przeciwst.:[/B]

[B]Tytuł:[/B] OPŁATA ZA HOTEL BARTA DO KOŃCA MAJA
258 ZŁ SZCZEPIENIE I BADANIE KRWI
80 ZŁ
[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-338,00 PLN[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...