Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='yolanovi']Kochani, ja co prawda nie mam bezpośredniego kontaktu z domem Barta, ale wiem od Dexterki, że wszystko jest ok. Niestety nie możemy oczekiwać ciągłego kontaktu, multum fotek i tak jakbyśmy my tu na dogo chcieli. Dom nie jest dogomaniacki i nie zdaje sobie sprawy z tego jak my tu uwielbiamy dużo wiadomości z domu i jeszcze więcej fot. Tak czy siak, ja przymierzam się pojechać do Bartusia w przyszłą sobotę i mam nadzieję, że mi sie uda. Postaram się jakeś foty zrobić i podzielę się tutaj ze wszystkimi wiadomościami.[/QUOTE]
Ciocia,bardzo się cieszę,że pojedziesz na wizytę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Kochani, ja co prawda nie mam bezpośredniego kontaktu z domem Barta, ale wiem od Dexterki, że wszystko jest ok. Niestety nie możemy oczekiwać ciągłego kontaktu, multum fotek i tak jakbyśmy my tu na dogo chcieli. Dom nie jest dogomaniacki i nie zdaje sobie sprawy z tego jak my tu uwielbiamy dużo wiadomości z domu i jeszcze więcej fot. Tak czy siak, ja przymierzam się pojechać do Bartusia w przyszłą sobotę i mam nadzieję, że mi sie uda. Postaram się jakeś foty zrobić i podzielę się tutaj ze wszystkimi wiadomościami.[/QUOTE]
yolanowi wszyscy będziemy Ci ogromnie wdzięczni. Trzymam kciuki żeby się udało. Daleko masz do Barta ?
[quote name='baster i lusi']Łał mateńko.Cudne wieści.Cioteczka Bart ma trochę kasy i za paliwo zwrócimy.[/QUOTE]
Oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jadwiga']on tak dużo przeszedł,więc nic dziwnego.że się niepokoimy.Trzeba kierować się żelazną zasadą - ufaj,ale sprawdzaj.[/QUOTE]
Jadwigo właśnie super to napisałaś.Tak dużo już się działo na dogo ...domek super ale potem coś zadziałało i psiak był na ulicy.Oby Bart wreszcie znalazł przystań do końca swoich dni i tylko o tym marzymy.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią Barta w środę - wszystko jest w jak najlepszym porządku, Pani jest w nim zakochana a on w niej. Wszędzie za panią chodzi, jest w nią wpatrzony jak w obraz. Jedyne co niepokoi nową właścicielkę to to ,że psiak całkowicie lekceważy jej córkę, a obydwie chciałyby aby miał z nią lepszy kontakt. Ja nie mam za bardzo doświadczenia na linii pies - dziecko, ale poradziłam pani , aby córka więcej pracowała z Bartem- próbowala wydawać mu komendy, bawiła się z nim , pod okiem mamy dawała mu miskę. Poszperam coś jeszcze w necie , jeśli macie jakieś pomysł jak wzmocnić więź między dzieckiem a psem - piszcie to zadzwonię do pani.

Bart podobno już całkowicie się zadomowił, zna dokładnie cały teren wokół, odwiedza krówki w stajni, praktycznie przez cały dzień jest przy swojej pani.


Yolanovi mam nadzieję ,że uda Ci się w sb pojechac w odwiedziny do Barta , a tymczasem....

[IMG]http://i59.tinypic.com/vgr3f6.jpg[/IMG]

[IMG]http://i57.tinypic.com/20hxaf8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i58.tinypic.com/qzrsyq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i61.tinypic.com/98sf1v.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia superowe :D
co do dziecka - z moim małym synkiem praktykujemy (pod okiem mamy): głaski ale nie nachalne, trzeba uszanować że pies akurat może nie mieć ochoty na mizianki, bez mocnego ściskania i hałasu; smaczki i wspólne spacery, żeby się miło pieskowi dziecię kojarzyło; rzucanie piłeczką (kwestia odzyskania piłeczki - Bart przyniesie?) lub inne zabawy co tam psisko lubi :D

hm, moja sunia jest w takim wieku, że woli raczej spokój i dziecko z natury hałaśliwe i ruchliwe raczej nie ma szans być dla niej nr 1, relacje są natomiast pozytywne, zależy od temperamentu/wieku psa i dziecka

Edited by sharka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Z Katowic do Barta mam ok. 140 km, ale wybieram się w tamte okolice na dogtrekkingową imprezę i przy tej okazji zajrzę do Barta, przynajmniej takie są plany...[/QUOTE]

jesli w tą srode bede miala wolne w pracy to bede transportowac ONka do dexterki, bede jechala z Katowic do Opola i powrót, jak cos.

Zdjęcia piekne :) ta dziewczyna jak troche starsza bedzie to moze nawiązą z psem mocniejsz więź.
Sa psy które lubią dzieci ale wolą i słuchaja tylko doroslch..

Link to comment
Share on other sites

A ja trochę nie na temat:oops:, ale serdecznie zapraszam, gdyby ktoś chciał wspomóc Miśka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253820-Bazarek-imienny-dla-pieknego-Kaukaza-na-now%C4%85-drog%C4%99-zycia-do-30-06-br[/URL]

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia okolicy ładne
jednak Bart jest na nich mocno zestresowany i uległy
wiem, że zaraz posypią się gromy ale na każdym zdjęciu ma podkulony ogon i skulone uszy
wygląda ładnie na tle tych traw ale ciałem mówi co czuje.

ps. a dziewczynka jeśli tak go będzie łapała za szyję jak na tym zdjęciu to nigdy u niego na sympatii nie zyska

teraz możecie na mnie krzyczeć

Link to comment
Share on other sites

Ja nie będę krzyczeć.
To samo od razu pomyslalam ale po nieprzyjemnych przejściach na dogo coraz mniej się odzywam.

Dla uwiarygodnienia rysunek nr 6 i nr 7
[U][COLOR=#810081][URL]http://www.psiesztuczki.pl/sekcja/psia_mowa/[/URL]


[/COLOR][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Gdzie Wy tu widzicie podkulony ogon? Dla mnie Bart po prostu tarza sie w trawie i bardzo jest z tego zadowolony. Aż czuję sie niekompetentna do tej wizyty, bo ja tych fot tak nie odbieram :roll:[/QUOTE]
Patrzyłaś na rysunki w linku, ktory wkleiłam ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska'](...)teraz możecie na mnie krzyczeć[/QUOTE]Ja już krzyczę - krzyczę, że masz rację!
Ale myślę, że Bart spanikowany był sesją zdjęciową. Dziewczynka chciała pokazać jak go kocha (niestety widać, że bez wzajemności) i dlatego tak go obejmuje.
Na codzień jest pewnie większy luz i wzajemne zrozumienie.Jeżeli tylko wszyscy będą chcieć to będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Ja już krzyczę - krzyczę, że masz rację!
Ale myślę, że Bart spanikowany był sesją zdjęciową. Dziewczynka chciała pokazać jak go kocha (niestety widać, że bez wzajemności) i dlatego tak go obejmuje.
Na codzień jest pewnie większy luz i wzajemne zrozumienie.Jeżeli tylko wszyscy będą chcieć to będzie dobrze.[/QUOTE]

całkiem możliwe, że jest zestresowany właśnie jej obecnością skoro nie pałają do siebie sympatią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']zdjęcia okolicy ładne
jednak Bart jest na nich mocno zestresowany i uległy
wiem, że zaraz posypią się gromy ale na każdym zdjęciu ma podkulony ogon i skulone uszy
wygląda ładnie na tle tych traw ale ciałem mówi co czuje.

ps. a dziewczynka jeśli tak go będzie łapała za szyję jak na tym zdjęciu to nigdy u niego na sympatii nie zyska

teraz możecie na mnie krzyczeć[/QUOTE]

inaczej odebrałam zdjęcia na których Bart tarza się w trawie, wg mnie jest zadowolony :) nie ma ogona na siusiaku ;) uszy Bart ma raczej takie mało sterczące - spojrzałam też na wcześniejsze zdjęcia, jeszcze u dexterki: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-vEGp6giULKY/U4D2wxoWVEI/AAAAAAAACmo/CoMWmwisfC4/w818-h545-no/IMGP2752.JPG[/URL]

natomiast obejmowaniem przez dziewczynkę nie wydaje się zachwycony ale cierpliwie je znosi, a jeszcze słonko po oczach świeci... :] czasu potrzeba - dziewczynka nauczy się, Bart polubi ją

[quote name='yolanovi']Gdzie Wy tu widzicie podkulony ogon? Dla mnie Bart po prostu tarza sie w trawie i bardzo jest z tego zadowolony. Aż czuję sie niekompetentna do tej wizyty, bo ja tych fot tak nie odbieram :roll:[/QUOTE]

[quote name='Marta72']hm...nie widze podkulonego ogona u leżącego na grzbiecie Barta, mam wrażenie,że pies tarza się i dobrze bawi[/QUOTE]

też tak odbieram

Edited by sharka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...