Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='baster i lusi']Zdecydujcie ile jeszcze czasu przetrzymać kasę Barta.Myślę że to ten DOM i Bart ma już swojego człowieka.Według mnie jeszcze z tydzień i można rozdysponować pieniążki.[/QUOTE]
Wg mnie, tydzień conajmniej. A co z wizytą poadopcyjną ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Zdecydujcie ile jeszcze czasu przetrzymać kasę Barta.Myślę że to ten DOM i Bart ma już swojego człowieka.Według mnie jeszcze z tydzień i można rozdysponować pieniążki.[/QUOTE]

raczej do wizyty poadopcyjnej bym czekała:)
choć wierze że tym razem dobrze trafił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']raczej do wizyty poadopcyjnej bym czekała:)
choć wierze że tym razem dobrze trafił[/QUOTE]
Popieram,więc lepiej poczekać do wizyty po adopcyjnej :smile:Trzeba zapytać Pana w Fb czy mógłby ją przeprowadzić...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Wczoraj przeczytalam całą historię jego drugiej adopcji.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']ja jeszcze nie[/QUOTE]
Adopcja odbyla się w lutym, dokladnie 3 lutego. Dwadzieścia dni pożniej odbyła się wizyta poadopcyjna. Wszystko wyglądalo bardzo dobrze.
W sierpniu okazalo się, że Bart zostal podobno już w marcu porzucony przez nowych wlaścicieli. Dlatego teraz musimy mieć absolutną pewność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Adopcja odbyla się w lutym, dokladnie 3 lutego. Dwadzieścia dni pożniej odbyła się wizyta poadopcyjna. W sierpniu okazalo się, że Bart zostal podobno już w marcu porzucony przez nowych wlaścicieli. Dlatego teraz musimy mieć absolutną pewność.[/QUOTE]


jak został porzucony? zostawili go samego?
jak skończę bazar na Bartłomieja to się wczytam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jak został porzucony? zostawili go samego?
jak skończę bazar na Bartłomieja to się wczytam[/QUOTE]
Większość osob, ktore są na wątku jest z Bartem bardzo dlugo więc to pamiętają : Wojtuś, Dominikabenkert, baster i lusi, Jadwiga, yolanovi, AgataP - przepraszam jeśli kogoś pominęlam. Wlaściciele wyprowowadzili sie i podobno pozostawili Barta samego w domu. Przynajmniej taką wersję przekazał człowiek który wynajmował im dom.
II adopcja zaczyna się na 33 stronie wątku.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Większość osob, ktore są na wątku jest z Bartem bardzo dlugo więc to pamiętają : Wojtuś, Dominikabenkert, baster i lusi, Jadwiga, yolanovi, AgataP - przepraszam jeśli kogoś pominęlam. Wlaściciele wyprowowadzili sie i podobno pozostawili Barta samego w domu. Przynajmniej taką wersję przekazał człowiek który wynajmował im dom.
II adopcja zaczyna się na 33 stronie wątku.[/QUOTE]

straszne
przypomina historię Grysia, tylko ten niestety pozostawiony uciekł
i nie ma go do dziś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...