Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='dominikabankert']iw

Dexterka jest wspaniala[/QUOTE]
A jakie fajne ma psiaki w hotelu. Każdy obfocony, o każdym szczegółowo zdaje sprawozdanie na wątku, przypomina opiekunom że trzeba oglaszać, wyróżniać, prowadzi adopcje. Jestem pod coraz większym wrażeniem.

Link to comment
Share on other sites

na mnie zrobila ogromne wrazenie czlowiek z sercem dla zwierzat mnie nie jest latwo przekonac ale dexterce sie udalo

podobno pani z mokrego noska czyta watek i placze ze tak sobie pisze o niej zle ze ja to tak bardzo boli wiec niech moze wezmie przyklad z dexterki ktora ma w dodatku psy w ciezkim stanie nieuleczalnie chore

[quote name='barb']A jakie fajne ma psiaki w hotelu. Każdy obfocony, o każdym szczegółowo zdaje sprawozdanie na wątku, przypomina opiekunom że trzeba oglaszać, wyróżniać, prowadzi adopcje. Jestem pod coraz większym wrażeniem.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']żeby nie było..mówię o konkretnej sytuacji jaka miała miejsce
a nie oceniam całej prac czyjejś[/QUOTE]
Chyba nawet kiedys czytałam, chodziło o Dosię prawda?? Chciałaś ją adoptować, ale nie byłaś godna...teraz pies ledwo żyje bo choruje i ma dożywocie w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Chyba nawet kiedys czytałam, chodziło o Dosię prawda?? Chciałaś ją adoptować, ale nie byłaś godna...teraz pies ledwo żyje bo choruje i ma dożywocie w hotelu.[/QUOTE]

[quote name='dominikabankert']czy wciaz dosia jest w mokrym nosku........[/QUOTE]
Dosia wciąż w Mokrym Nosku.
Mundzie z Mokrego Noska (teraz Dora) adptowali kiedyś rodzice[B] sharki[/B]. sharka jeździla po nią z Poznania, gdzie mieszka.
Jak znajdę link do wątku to wkleję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']chetnie zobaczylabym dosie i jej watek.........od kiedy jest chora i czy mozna bylo wychwycic chorobe szybciej skoro piszecie ze jest nieuleczalnie chora...........

nigdy nie bede finansowo wspierac psa ktry jest w tym pozal sie boze hotelu od teraz patrze na watkach w jakim hotelu pies siedzi[/QUOTE]
Link do wątku Dosi
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182555-Dosia-w-hotelu-ale-GROZI-JEJ-SCHRONISKO-bo-nie-mamy-kasy!-POMOCY-BRAKUJE-210-zl-!/page224[/url]

[quote name='BORYSboxer']A swoja drogą barb, jak się zakonczyla sprawa Trufli??[/QUOTE]
Wiemy tyle ile zostalo napisane na wątku Trufli... Zaglądalaś tam ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Warto rozważyć przeprowadzkę, zwlaszcza, gdyby się trafil jakiś okazyjny transport. Dexterka przede wszystkim super obfociła Barta. Było dużo zdjęć do ogłoszeń.
A jak się kształtują opłaty za hotel, opodobnie ?[/QUOTE]

opłaty chyba podobnie...ja myslałam, żeby go przenieść...ale to by było 7 miejsce odkąd go dziewczyny znalazły :( on już ma taki mętlik w głowie, że masakra :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']A swoja drogą barb, jak się zakonczyla sprawa Trufli??[/QUOTE]

zabrana z Amoka i zawieziona do Tymbarka, gdzie zaginęła po raz pierwszy
znaleziona przez iwoniam i zabrana do niej na dt, gdzie zagineła po raz drugi
odnaleziona przez iwoniam została u niej jak napisal hotel Amok na dt / ds
nie ma o niej żadnych wieści
nie ma wieści o żadnych psach,które były w "bezpłatnym" dt iwoniam,
pani się wypieła obraziła na cały świat bo ktoś napisał jej prawdę
a potem zostala zbanowana za nie rozliczanie się na wątkach;
i na tym koniec

Link to comment
Share on other sites

najgorsze ze mokry nosek ma swoja armie co go tak broni i widzi w nim super miejsce dla psow bezdomnych...warunki moze i sa ok psy widac zadowolone ale jesli sie podejmuje opieki nad bezdomniakami to moznaby dac z siebie troche wiecej

a to juz jest parodia ze wlascicielka czyta watek barta a sie nie udzielala..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Link do wątku Dosi
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182555-Dosia-w-hotelu-ale-GROZI-JEJ-SCHRONISKO-bo-nie-mamy-kasy!-POMOCY-BRAKUJE-210-zl-!/page224[/URL]


Wiemy tyle ile zostalo napisane na wątku Trufli... Zaglądalaś tam ?[/QUOTE]
No właśnie w pewnym momencie przestałam dlatego nie wiem jak się skończyło...pamiętam jak Małgośka ciągle kleciła bazarki dla Trufelki, ale jak widać nie zostalo to docenione...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']No właśnie w pewnym momencie przestałam dlatego nie wiem jak się skończyło...pamiętam jak Małgośka ciągle kleciła bazarki dla Trufelki, ale jak widać nie zostalo to docenione...[/QUOTE]
Wiem tylko tyle co tu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-sponiewierana-Trufla-i-szczęśliwa-Szczęściara?p=22075836#post22075836[/url]
Nie wiem czy wiecie ale to jest też wątek Szczęściary - suni adoptowanej przez Martę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Wiem tylko tyle co tu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-sponiewierana-Trufla-i-szczęśliwa-Szczęściara?p=22075836#post22075836[/URL]
Nie wiem czy wiecie ale to jest też wątek Szczęściary - suni adoptowanej przez Martę.[/QUOTE]
Tak tak wiemy...wlasnie dlatego wspomnialam o Trufli.

Edited by BORYSboxer
Link to comment
Share on other sites

Co znaczy biedna Dosia? Nie rozumiem też wielu komentarzy pod adresem Mokrego Noska i właścicielki. Akurat bywam w tym hoteliku. Wiem, w jakich warunkach są psy i co się w tym hoteliku dzieje. Wszystkie psy uwielbiają właścicielkę. Byłam. Widziałam. Dosia w hoteliku ma jak w domu. Poza tym jest zdiagnozowana. Bierze systematycznie leki i jest pod opieką dra Nizołka, jednego z najlepszych kardiologów w Warszawie. Sama ją wożę na wizyty kontrolne, więc o co chodzi? Każdy hotelik ma swoje plusy i minusy. Bart nie wyszedł z Mokrego Noska zabiedzony, zaniedbany ze zwichrowaną psychiką. To tyle. Proszę tylko, nie róbcie nagonki na hotelik, jeśli nie byłyście, nie widziałyście, nie rozmawiałyście z właścicielką. Cieszę się, ze Bart znalazł dom.Zmiana miejsca,liczne zdjęcia i ogłoszenia pomogły, więc wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób. Na razie zawieszam stałe zlecenie na Barta i mam nadzieję, że już Bartowi nie będą potrzebne pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Co znaczy biedna Dosia? Nie rozumiem też wielu komentarzy pod adresem Mokrego Noska i właścicielki. Akurat bywam w tym hoteliku. Wiem, w jakich warunkach są psy i co się w tym hoteliku dzieje. Wszystkie psy uwielbiają właścicielkę. Byłam. Widziałam. Dosia w hoteliku ma jak w domu. Poza tym jest zdiagnozowana. Bierze systematycznie leki i jest pod opieką dra Nizołka, jednego z najlepszych kardiologów w Warszawie. Sama ją wożę na wizyty kontrolne, więc o co chodzi? Każdy hotelik ma swoje plusy i minusy. Bart nie wyszedł z Mokrego Noska zabiedzony, zaniedbany ze zwichrowaną psychiką. To tyle. Proszę tylko, nie róbcie nagonki na hotelik, jeśli nie byłyście, nie widziałyście, nie rozmawiałyście z właścicielką. Cieszę się, ze Bart znalazł dom.Zmiana miejsca,liczne zdjęcia i ogłoszenia pomogły, więc wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób. Na razie zawieszam stałe zlecenie na Barta i mam nadzieję, że już Bartowi nie będą potrzebne pieniądze.[/QUOTE]


biedna bo chora
tyle
nie znam psa ani sytuacji
dla mnie każdy pies chory jest biedny bo cierpi
jak jest leczona i doglądana to dobrze
no i może jeszcze biedna bo nie ma domu, dom to dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']sa tez tacy co pisza na fejsie trufla w domu stałym wiec to mnie zmylilo bo ja juz myslalam ze naprawde trufla znalazla dom pomieszanie z poplataniem w glowie ma ta osoba...............[/QUOTE]

bo podobno dt zamienił się w ds

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Co znaczy biedna Dosia? Nie rozumiem też wielu komentarzy pod adresem Mokrego Noska i właścicielki. Akurat bywam w tym hoteliku. Wiem, w jakich warunkach są psy i co się w tym hoteliku dzieje. Wszystkie psy uwielbiają właścicielkę. Byłam. Widziałam. Dosia w hoteliku ma jak w domu. Poza tym jest zdiagnozowana. Bierze systematycznie leki i jest pod opieką dra Nizołka, jednego z najlepszych kardiologów w Warszawie. Sama ją wożę na wizyty kontrolne, więc o co chodzi? Każdy hotelik ma swoje plusy i minusy. Bart nie wyszedł z Mokrego Noska zabiedzony, zaniedbany ze zwichrowaną psychiką. To tyle. Proszę tylko, nie róbcie nagonki na hotelik, jeśli nie byłyście, nie widziałyście, nie rozmawiałyście z właścicielką. Cieszę się, ze Bart znalazł dom.Zmiana miejsca,liczne zdjęcia i ogłoszenia pomogły, więc wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób. Na razie zawieszam stałe zlecenie na Barta i mam nadzieję, że już Bartowi nie będą potrzebne pieniądze.[/QUOTE]
Lida, my też mamy nadzieję, że pieniążki nie będą Bartowi potrzebne. Ogromnie Ci wszyscy dziękujemy za wsparcie finansowe Barta.
Dziekujemy też za informacje o Dosi i jej hoteliku. Na pewno nie byłoby żadnych niedomówień gdyby na bieżąco był z hotelikiem kontakt i zdjęcia, tak jak w przypadku hoteliku dexterki lub u Murki.
W przypadku Barta to wlasnie zdjęcia zrobione w hoteliku dexterki sprawiły, ze można było zrobić nowe ogłoszenia, ktore wzbudziły czyjeś zainteresowanie.
[quote name='dominikabankert']sa tez tacy co pisza na fejsie trufla w domu stałym wiec to mnie zmylilo bo ja juz myslalam ze naprawde trufla znalazla dom pomieszanie z poplataniem w glowie ma ta osoba...............[/QUOTE]
Masz link ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...