Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='dexterka']poprzednie psy tej pani odeszły ze starości. Miała je naraz , bardzo przeżyła ich śmierć i przez kilka kolejnych lat nie miała psa.

Zdjęcia dzisiejsze były robione zaraz po wejściu rodzinki na nasz ogród , Bart dopiero co do nich podchodził i wąchał , podejścia były z lekkim dystansem. ale dosłownie po 2 minutkach bart pakował się w ich ramiona. Nie wydałabym nikomu psa jesli widziałabym,że się boi nowych ludzi, nie akceptuje ich , zachowuje dystans. Gdybym zrobiła zdjęcia 2 minuty później już nie miałybyście wątpliwości.

Dzwoniłam do pani, jest zachwycona Bartem, korzystają z ładnej pogody i zwiedzają teren przyległy . Bart jest bardzo grzeczny, w domu również było ok, choć nowe miejsce i pełno zapachów nie do końca pozwoliło się Bartowi zrelaksować, nie mógł sobie znaleźć miejsca. Chyba jeszcze nie do końca wierzy ,że to jego dom. Poznał kota , którego zupełnie olał, za to kot nieco się przestraszył , co zdziwiło Panią , bo kot nie bał sie psów spotykanych na zewnątrz.
Przyszły dzieci chyba od siostry zapoznać psiaka i wszyscy są nim zachwyceni, a on w końcu ma głasków pod dostatkiem. Teraz pewnie odpoczywa po całym dniu wrażeń. Pani ma 10m linkę, jeszcze po poprzednich psach i na niej własnie będzie barta wyprowadzała na spacerki. Bart dostał też ode mnie adresówkę. pani chyba będzie go chipowała przy najbliższej wizycie u weta.
Podobało mi się w tej pani to,że zadawała dużo pytań jak chciała coś wiedzieć badź miała wątpliwości, bo wkurzają mnie adoptujący , którym coś się opowiada, radzi a oni nie słuchają , bo przecież wiedzą już wszystko ponieważ kiedyś tam mieli już psa. Przez cały jutrzejszy dzień raczej nie będzie mnie na dogo, będę wieczorem i dam znać jeśli będę miała nowe wieści.[/QUOTE]


no to jestem spokojniejsza

Link to comment
Share on other sites

Jestem tez dużo spokojniejsza,po przeczytaniu wiadomości dexterki,z domku Barcika :smile: Jak na kilka godzin jego pobytu w nowym miejscu,z nowymi ludźmi,to naprawdę,jest bardzo dobrze.Trzymam cały czas kciuki za Bartusia i jego nowy domek :smile::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Zdarza się, że pies znajduje dom a odzew z ogloszeń nadal (lub dopiero ) jest. Gdyby tak było w przypadku Barta, to Elisabeta ma w banerku Sonię. która wygląda jak siostra Barta i można ją podeslać chętnemu domowi. Elisabeto potrzebny jest nam jakiś kontakt jeśli trafi się domek chętny na podobnego psiaka.
Jeśli ktoś chce sprawdzić podobieństwo to poprzez banerek trafi prosto na wątek Soni.

Sonia

[IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NDkzWDYwMA==/z/xykAAOxy3cJThgaw/$_35.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z wątku, Tola - rownież podopiecznego dexterki . .
[quote name='wiewoira']...

A z innej bezki to informuje ze nasza Dexterka udzielila wywiadu radiowego dla Radio Bielsko "Przygarnij zwierzaka" o Toleczku i Jurasiu. Marzy mi sie zeby dzieki temu cos ruszylo sie w adopcji psiakow...[/QUOTE]
Jurand to piesek niewidomy, Tolo traci wzrok.
Dexterka to naprawdę niezwykla osoba, która ma na uwadze dobro swoich podopiecznych.
Bardzo się balam tych przenosin Barta, a wyszły mu one tylko na dobre.

Link to comment
Share on other sites

Jak,ja sie zawsze cieszę,gdy z ds są wiadomości i zdjęcia.Wzajemnie dexterko,miłego dnia :loveu:

[IMG]http://i57.tinypic.com/2nvytr4.jpg[/IMG]

Z moich ogłoszeń,był tylko jakiś jeden głupi mail,nie związany zupełnie z Bartem :shake: OLX mimo wszystko wyróżniłam,bo nie wiem,czy ta promocja nie była tylko do końca maja.Jednak 25zł a 6zł,to wielka różnica.Jeżeli tylko będą jakieś zapytania,to przekieruję na Sonię.Na razie jeszcze niech lecą,przynajmniej przez tydzień

Link to comment
Share on other sites

Ja wyróznionego Barta podmienilam na Viki - Zbrojeniowkę, ktora już trzy lata szuka domu.
Pozostałych ogloszeń nie usuwam, banerka też jeszcze nie zmieniam, porponuję też na razie pozostawić niezmieniony tytul watku - żeby nie zapeszyć. ;)


Dexterko, czy wiesz na jakim portalu Pani wypatrzyła Barta ?

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziękujemy dexterko :lol: Wygląda na uśmiechniętego ;)
Malgośka, mowa ciała, już w porządku ?[/QUOTE]


gdybym Cię nie znała to :obrazic:
jest dużo lepiej; ogonek w góre; łapki mniej napięte
dziewczynka bardzo przejęta rolą
wszystko się zaczyna się układać super
gdzie dokładnie jest Bartuś?
Może jak będę wracać znad morza to do niego zaglądnę w odwiedziny ?

Link to comment
Share on other sites

Przelałam za preparat p/pchłom dla Barta 26 zł.
[TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"]
[TR="class: dark"]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-06-01[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Nr rach. przeciwst.:[/B]

[B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]

[B]Tytuł:[/B] ZA PREPARAT P /PCHŁOM DLA BARTA[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-26,00 PLN[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]MAJ
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000].
+ 253 zł z kwietnia[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 02.05.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 120 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 100 zł 13.05.
* Lida 50 zł wpłynęło 50 zł 13.05.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] wpłynęło 110 zł
[/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
Jednorazowe
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]barb + sharka [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]+ 15 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
Bogsik 205 zł
dominikabankret 90 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]==================================
Razem 978 zł

- opłata za hotel 285 zł
====================
[SIZE=5]+693 [SIZE=3]na plusie na dzień 18.05.
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]==============================
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25 zł wpłynęło 75 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]* bazarek ewy gonzalez 162 zł
===========================
[SIZE=5]​+930 zł saldo na dzień 21.05.
[/SIZE][COLOR=#2f4f4f]
opłata za hotel od 11.05. do końca maja 258 zł
[/COLOR]za szczepienia 45 zł
za badanie krwi za które zwróci Małgośka 35 zł
---------------------------------------------------------
RAZEM 338 ZŁ
[SIZE=4]+930 zł - 338 zł
+35 zł (zwrot kosztów badania od Małgośka )

[/SIZE][COLOR=#ff0000]saldo na dzień 22.05.wynosi [SIZE=5]+[/SIZE][SIZE=5]627 zł
[/SIZE][/COLOR]- 26 zł za preparat p/pchłom
=================================
[SIZE=5][COLOR=#b22222]SALDO NA DZIEŃ 02.06.
+601 ZŁ
[/COLOR][/SIZE]

INNA POMOC DLA BARTA:
Badania krwi opłaciła Małgośka 35 zł
Barb opłaciła ogłoszenia wyróżnione 7,88 zł

DEKLARACJE NIE WPŁACONE

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł wpłynęło zł[/COLOR][B][B][B][COLOR=#000000]
*czorcik 20 zł wpłynęło
*kolega Czorcika 20 zł[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziś tu weszłam i.... no proszę, bart już w nowym domku !!!! Super wiadomość :)
Zdjecia tez piekne, trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.

ale tytulu nie moge zmienic. Jak zmienie to i tak bedzie stary.... teraz caly czas wyswietla sie stary choc kilkakrotnie zmienialam (zaawansowana edycja) ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Dziś tu weszłam i.... no proszę, bart już w nowym domku !!!! Super wiadomość :)
Zdjecia tez piekne, trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.

ale tytulu nie moge zmienic. Jak zmienie to i tak bedzie stary.... teraz caly czas wyswietla sie stary choc kilkakrotnie zmienialam (zaawansowana edycja) ..[/QUOTE]
Doda, tytuł niech jeszcze będzie dotychczasowy, żeby nie zapeszyć. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Dziś tu weszłam i.... no proszę, bart już w nowym domku !!!! Super wiadomość :)
Zdjecia tez piekne, trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.

ale tytulu nie moge zmienic. Jak zmienie to i tak bedzie stary.... teraz caly czas wyswietla sie stary choc kilkakrotnie zmienialam (zaawansowana edycja) ..[/QUOTE]

[quote name='barb']Doda, tytuł niech jeszcze będzie dotychczasowy, żeby nie zapeszyć. ;)[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']czekamy na wieści z nowego domku[/QUOTE]
Jak już będzie wszystko wiadomo na 150% to chyba trzeba będzie poprosić moderatora o zmianę tytułu i przeniesienie wątku ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...