Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='Marta72']zaglądam już:)
przeczytałam wszystko
mam pytanie, dlaczego tak szybko ta wizyta musi być???
czemu pani stawia warunek natychmiast??[/QUOTE]
Pani zależy żeby wziąć Barta w ten weekend bo w przyszły pracuje. Jak tu się znów zjawi Dexterka to może więcej napisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Pani zależy żeby wziąć Barta w ten weekend bo w przyszły pracuje. Jak tu się znów zjawi Dexterka to może więcej napisze.[/QUOTE]

rozumię
nie mam doświadczenia żadnego w pa,chyba ze z punktu widzenia wizytowanego;)
do olesna mam trochę ponad 40km
mogłabym pojechać dopiero w sb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']rozumię
nie mam doświadczenia żadnego w pa,chyba ze z punktu widzenia wizytowanego;)
do olesna mam trochę ponad 40km
mogłabym pojechać dopiero w sb[/QUOTE]
Marta, wielkie dzięki za tę gotowość pomocy. Oczywiście zwracamy za koszty paliwa. Prawda ?
Może odezwie się jeszcze ktoś z osób do ktorych pisala yolanowi i dexterka. Raźniej byloby na pewno w dwie osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']pewnie ze zzwrocimy mozecie wziasc z tego mojego co dalam 200 z reszta bart jedzie do domku a ma sporo kasy trzeba bedzie myslec co z tymi pieiedzmi robic ale niech najpierw szczesliwie dotrze...........[/QUOTE]
Ustalamy, ze najpierw wizyta żeby nie bylo jak przy pierwszej adopcji. Jesli wizyta wypadnie pomyslnie to wtedy dopiero Dexterka go wyda.
A jeśli trafi Bart do domu to musimy odczekać dłuższą chwilę czy nie będzie zwrotu z adopcji i baster i lusi przetrzyma pieniązki przez jakiś czas. I wizyta poadopcyjna też musi być. Zeby brońBoże, nasz Bart nie trafil na lańcuch. Gdyby coś przebiegło niepomyślnie to musimy mieć zabezpieczenie finansowe i możliwość powrotu do dexterki.Trzeba tym razem dmuchać na zimne.
Zgadzacie się ze mną ?

Link to comment
Share on other sites

wiosna mi odpisałą, że Olesno to od niej jakieś 60 km, ale być może jechałaby jutro w tamtą strone i wtedy mogłaby tą wizytę zrobić, ale to nie jest jeszcze nic pewnego. Poprosiła o kontakt do Pani, która chce adoptować Barta, ale ja nie mam. Podałam jej nr. tel dexterki. Może uda się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']wiosna mi odpisałą, że Olesno to od niej jakieś 60 km, ale być może jechałaby jutro w tamtą strone i wtedy mogłaby tą wizytę zrobić, ale to nie jest jeszcze nic pewnego. Poprosiła o kontakt do Pani, która chce adoptować Barta, ale ja nie mam. Podałam jej nr. tel dexterki. Może uda się[/QUOTE]
Dobrze byłoby gdyby się udało. Pisałaś, że zwrócimy za paliwo ?
Dexterka pisała do Szyszuni i do Hope2.

Link to comment
Share on other sites

...Trzeba tym razem dmuchać na zimne.
Barb masz rację, że trzeba dmuchać na zimne!
I przede wszystkim nie ma pośpiechu. To Wy stawiacie warunki kiedy a nie Pani.
Bart jest taki ładny i reprezentacyjny, że każdy by go chciał mieć. Ja też. Ale to nie oznacza, że każdy go mieć powinien.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ustalamy, ze najpierw wizyta żeby nie bylo jak przy pierwszej adopcji. Jesli wizyta wypadnie pomyslnie to wtedy dopiero Dexterka go wyda.
A jeśli trafi Bart do domu to musimy odczekać dłuższą chwilę czy nie będzie zwrotu z adopcji i baster i lusi przetrzyma pieniązki przez jakiś czas. I wizyta poadopcyjna też musi być. Zeby brońBoże, nasz Bart nie trafil na lańcuch. Gdyby coś przebiegło niepomyślnie to musimy mieć zabezpieczenie finansowe i możliwość powrotu do dexterki.Trzeba tym razem dmuchać na zimne.
Zgadzacie się ze mną ?[/QUOTE]

dokładnie!
spokojnie i cierpliwie trzeba podejść do sprawy
mam nadzieję ze pani zrozumie i jak będzie trzeba poczeka na Bartusia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']

Gdyby nie udało sie nam nikogo znaleźć do soboty to nie jestem za wydawaniem go bez wizyty. Jakie jest zdanie innych osób ?[/QUOTE]


hmmm...biorąc pod uwagę, ze dwie poprzednie adopcje były po wizytach...to może umówić się z panią na poadopcyjną

to oczywiście tylko moje zdanie, dla mnie ważniejsza jest poadopcyjna niż przed, no chyba, że nie wyczuwam...tego czegoś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']hmmm...biorąc pod uwagę, ze dwie poprzednie adopcje były po wizytach...to może umówić się z panią na poadopcyjną

to oczywiście tylko moje zdanie, dla mnie ważniejsza jest poadopcyjna niż przed[/QUOTE]Ale czy o tej Pani coś wiadomo? Kto to jest? Osoba, która tam dawno mieszka? Czy przyjechała i pojedzie - bez Barta.

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że poadopcyjna jest ważniejsza, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobic i przed- i poadopcyjną. Jednak pamiętajmy, że co nagle to po diable, więc podejdźmy spokojnie do spraw. Jak Pani bardzo zależy na Bartusiu to poczeka.

Link to comment
Share on other sites

[
[quote name='andzia69']hmmm...biorąc pod uwagę, ze dwie poprzednie adopcje były po wizytach...to może umówić się z panią na poadopcyjną

to oczywiście tylko moje zdanie, dla mnie ważniejsza jest poadopcyjna niż przed, no chyba, że nie wyczuwam...tego czegoś :)[/QUOTE]
Andziu, adopcja w 2011 r. była bez wizyty. Ostatnio czytałyśmy o niej z jolantiną. Istny koszmar. Pamietasz ? Bylas chyba już wtedy na wątku.

Link to comment
Share on other sites

jestem. brrrr ale się zimno zrobiło :crazyeye:

Ja jestem jak najbardziej za tym, aby nie wydawać psa beż wizyty przedadopcyjnej.właśnie na fb rozmawiam z szyszunią , chłopak z ich stowarzyszenia- słońce dla zwierząt może jutro podjechac na pa!!

Mam nr do chłopaka który pojechałby jutro na pa. Można też z nim się skontaktować przez fb [url]https://www.facebook.com/salvador.walker.904[/url]

Bardzo proszę aby ktoś do niego zadzwonił i porozmawiał o Barcie i wymaganiach. Telefon podam na pw

Link to comment
Share on other sites

ja nawet w swych rozmyślaniach poszłam dalej..że może najpierw pani by przyjechała zobaczyć się z psem do hoteliku
by...nie było w razie czego dla Bartusia kolejnego stresu\
ale wiem,że nie da się wszystkiego przewidzieć ....
i może ciut przesadzam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']ja nawet w swych rozmyślaniach poszłam dalej..że może najpierw pani by przyjechała zobaczyć się z psem do hoteliku
by...nie było w razie czego dla Bartusia kolejnego stresu\
ale wiem,że nie da się wszystkiego przewidzieć ....
i może ciut przesadzam..[/QUOTE]

Jeśli pa wypadnie ok to Pani przyjedzie się zapoznac Bartem u mnie w hotelu i jak wzajemnie siebie pokochają to go zabierze:)

Link to comment
Share on other sites

Ja pewnie też panikuję i przesadzam, ale przeczytała dwa wątki Barta i doszłam do wniosku, że wbrew pozorom, szaleńców na świecie nie brakuje.
To co przeszedł ten pies a Wy przy okazji to się w głowie nie mieści.
Oby tym razem wszystko było ok.

Link to comment
Share on other sites

[B]Mam nr do chłopaka który pojechałby jutro na pa. Można też z nim się skontaktować przez fb [URL]https://www.facebook.com/salvador.walker.904[/URL]

Bardzo proszę aby ktoś do niego zadzwonił i porozmawiał o Barcie i wymaganiach. Telefon podam na pw[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']jestem. brrrr ale się zimno zrobiło :crazyeye:

Ja jestem jak najbardziej za tym, aby nie wydawać psa beż wizyty przedadopcyjnej.właśnie na fb rozmawiam z szyszunią , chłopak z ich stowarzyszenia- słońce dla zwierząt może jutro podjechac na pa!!

Mam nr do chłopaka który pojechałby jutro na pa. Można też z nim się skontaktować przez fb [URL]https://www.facebook.com/salvador.walker.904[/URL]

Bardzo proszę aby ktoś do niego zadzwonił i porozmawiał o Barcie i wymaganiach. Telefon podam na pw[/QUOTE]
Dziewczyny kto zadzwoni ? :modla: Dominika i Bogusik to chyba nie bardzo mogą z zagranicy ? A ja wymiękam... po moich rozmowach odbytych z Martiką i Ewą wyszła jedna wielka awantura :shake: yolanowi, może Ty ?:modla::modla::modla:
I jakie mamy wymagania co do domu ? Dexterko, nie wiesz czy Bart ma mieszkać w domu czy w budzie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziewczyny kto zadzwoni ? :modla: Dominika i Bogusik to chyba nie bardzo mogą z zagranicy ? A ja wymiękam... po moich rozmowach odbytych z Martiką i Ewą wyszła jedna wielka awantura :shake: yolanowi, może Ty ?:modla::modla::modla:
I jakie mamy wymagania co do domu ? Dexterko, nie wiesz czy Bart ma mieszkać w domu czy w budzie ?[/QUOTE]
No właśnie, jakie mamy wymagania?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...