Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Rudzia-Bianca']Przypominam ze można podarować suniom prezent chrzcielny ;) i dostąpić zaszczytu wybrania im imion ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217366-Kolejne-chrzciny-zapraszam-%29-do-11.11.2011r.-godz.-22.00"]http://www.dogomania.pl/threads/217366-Kolejne-chrzciny-zapraszam-)-do-11.11.2011r.-godz.-22.00[/URL][/QUOTE]

zapraszamy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Przypominam ze można podarować suniom prezent chrzcielny ;) i dostąpić zaszczytu wybrania im imion ;)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217366-Kolejne-chrzciny-zapraszam-)-do-11.11.2011r.-godz.-22.00[/url][/QUOTE]

Byłam :) Co można jeszcze zrobić żeby suczki nie musiały wracać do schronu? Ogłoszenia mają, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Chauwa nie odpowiedziała w sprawei hotelowania? czy przegapiłam?[/QUOTE]

do chauwa jadą w najbliższym czasie Pixi i Dixi ... zresztą znasz.

nie wiem co z nimi zrobić, teraz jeszcze kilka dni i Ciapka musi do siebie dojść po sterylce, a co potem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Mogę zrobić suniom bannerek, coś takiego jak mam w podpisie, tylko powiedzcie jaki tekst Wam się podoba i jakiego zdjęcie użyć, tego gdzie są skulone w budce?[/QUOTE]

myślę że to zdjęcie jest ok, są na nim takie smutne i biedne.....no i widać budę, to co napisała Astaroth będzie pasowało do tego zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

To bardzo proste :) Najedź myszką z przyciśniętym lewym przyciskiem na bannerek i zaznacz go, skopiuj go Ctrl + C, na górze po prawej wejdz w Ustawienia, po lewej stronie wybierz opcję Edytuj sygnaturę, do okienka z sygnaturą wklej banner Ctrl + V, i kliknij na dole Zapisz sygnaturę. I gotowe :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']no to wiercipięta :)

Ania a jak myślisz tak obiektywnie, czy one nadają się do mieszkania w bloku? każda z osobna oczywiście, może próbowałaś z nimi smyczki?[/QUOTE]

One się idealnie nadają do mieszkania , ja nawet stwierdzę ,że one mieszkały w domu , obie po sterylkach parę godzin spędziły w domu . nie nabrudziły , wyspały się w łóżku i teraz jak tylko drzwi uchylę obie się do domu pakują , na smyczy chodziła Łatka jak jeździliśmy do wet i było dobrze , jutro spróbuje je na spacer wziąć .

Link to comment
Share on other sites

gdzieś przez ten swój rok życia musiały mieszkać... a oprócz tego, że ciężarne to na samym początku przyzwoicie wyglądały nawet... dobra to te informacje mam, a teraz jeszcze jak mogę ;) to moim zdaniem nie będą miały też problemów z odnalezieniem się z większym skupisku ludzi czy psów np na ulicach w wawie? (tzn np mieszkając tam w bloku), do takich domów je zaproponowałam, więc też nie chcę narażać ludzi na jakieś niespodzianki.

a właśnie gdzieś umknęła mi informacja na ile Twój wet je ocenia? ok 1 roku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...