Jump to content
Dogomania

Kraków: Baks, 13-letni mix ONka. Czy odejdzie w schronisku? Błagamy o pomoc!!!!


Noelle

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga-ta']moze jednak znajdzie sie ktos, kto potrafi zrobic plakat. Gdyby udalo nam sie "oplakatowac" caly Krakow chlopak mialaby wieksza szanse, ze wypatrzy go ten jeden jedyny i na zawsze[/QUOTE]
gdybym umiała, to od razu bym zrobiła... niestety nie umiem, ale jak ktoś miałby możliwość to baaaaaaaaardzo proszę, bo to rzeczywiście zwiększa jego szansę na dom!

Link to comment
Share on other sites

a z Baksem coraz gorzej.....
nie wychodzi z budy, jest osowiały, smutny, stanowczo za chudy, a oprócz tego zaczął BAAAARDZO kuleć na przednią łapkę... dziś nie byliśmy na spacerze służej niż 10 min., nie mogłam go dłużej męczyć, widać, że bolało go strasznie. zgłosiłam to wetom i zaniosłam mu dany przez nich w pasztecie lek przeciwbólowy. jutro prawdopodobnie zrobią mu badania: prześwietlenia, itd. być może to z powodu wieku, a oprócz tego schronisko mu bardzo nie służy, ale jednak pies nie może się męczyć i trzeba działać.

tak mi go żal. :( co ja bym dała, żeby te ostatnie chwile spędził w kochającym domu.... :(

Link to comment
Share on other sites

dziękuję!! :D
dzisiaj miałam telefon, ale nie mogłam rozmawiać (byłam na lekcji), Pani miała zadzwonić po 14, ale do tej pory nie zadzwoniła... jak ja do niej dzwonię, to nie odbiera, ale to telefon stacjonarny, więc może nie ma jej w domu... będę jeszcze próbowała się z tą panią skontaktować, żeby mieć jasność..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']no dosłownie przed chwilą dostałam maila z mojego ogloszenia na tablicy! :D
Pani prawdopodobnie jest zainteresowana, na razie się pytała gdzie psiak przebywa i czy nadal czeka na dom. zobaczymy. :)[/QUOTE]

:thumbs: mocno trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...