Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga_Mazury']sprawa wygląda tak....ona dośc długi czas siedziała z innymi psiakami w boksie i nikogo nie zaraziła....

ale co jej jest...oficjalnie nie wiemy...aczkolwiek spekulacje wskazują na sprawy hormonalne, ale zrobienie hormonów w Olsztynie jest niemożliwe...[/quote]

[I]zrobienie hormonów w Olsztynie jest niemożliwe [/I]
ale przecież mogą zrobić sterylizację, co także bardzo jest jej potrzebne, a wręcz konieczne, zwłaszcza gdyby miała wrócic do schronu.
Być może w lecznicy obawiają się, że należność nie zostanie uregulowana. Sądzę, że gdyby wpłacić dotychczasową należność i zaliczkę na sterylkę, nie odmówionoby wykonania zabiegu.
Kilka osób deklarowało wpłaty, pozostałą część możnaby także zaliczkowo, albo i nie, przekazać z AFN.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy robiono jej wyniki krwi które sugerowałyby brak możliwości wykonania sterylki ze względu na stan ogólny....ona jest wycieńczona...i potwornie chuda...ałaniała się na łapach praktycznie na wybiegu...

co do pieniędzy....może i tak jest...my z dziewczynami jak ją zawiozłyśmy pytałyśmy czy zostawic zaliczkę to nie chciano...

ja podjadę po Nowym Roku do Olsztyna i wszystko ureguluję...(jest trochę na AFN-ie na nią pieniędzy resztę ewentualnie się dozbiera...) rozmawiałam z kilkoma lekarzami tak akurat jak trafiałamna dyżur i każdy mówił coś innego więc i ja nic nie wiem

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, nie martwcie sie-ja mam takie powiedzenie, jakie mozna zastosowac w odniesieniu do tej kliniki-jesli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniadze, aczkolwiek ma nadzieje, ze to nie ma odniesienia do ludzi tam pracujacych -nie chce stracic wiary w czlowienczenstwo...mam nadzieje, ze chodzi o cos konkretnego, bo te babki wydawaly mi sie dosyc mile, ale, kto wie-moze sie myle, ale nie chce tak myslec...

aczkolwiek-Aga-nie martw sie-biore ja na na tymczas pod warunkiem ze znajdziecie dom dla niej, a jesli znajdziecie, to ja doloze wszelkch staran aby sie nia jak nalepliej zaopiekowac; po prostu szkoda mi jej cholernie; ta brzydulka musi dostac szanse od zycia:placz: ale trzeba znalezc dom dla niej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']a tak w ogole-kiedy ona mial miec badania dermatologiczne?? bo tego lekarza na dyzrze nie bylo czy tak?[/quote]
Patch, podejrzewam, że Aga, matka dzieciom ;) o tej porze śpi i nie zajrzy tu teraz.
Jeżeli naprawdę dajesz Łysce dom tymczasowy, mogę załatwić sterylkę w przyzwoitej cenie (jeżeli oczywiście panna będzie się do niej nadawała). I badania być może taniej niż normalnie.

Link to comment
Share on other sites

co do leczenia-Aga decyduje;)

oj, sluchajcie-nie chwalmy dnia pzred zachodem slonca-niestety moga ja wziasc awarynie i wspomoc finansowo i jak tylko sie da szukajac dla niej hotelu i itp.-i tu przydala by sie pomoc jakakolwiek

na bruk jej nie wywalimy-tu jest apel do Olsztyniakow lub kogos kto moze zaoferowac DT choc na troche

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Patch75, jesteś wpaniała, ufff... Będzie dobrze, znajdziemy Łysce dom!!!!
Cioteczki, a jak będzie z jej leczeniem??? W tej samej klinice, czy gdzie indziej???[/quote]


dokładnie tak jak napisała patch jest to niestety awaryjny DT na kilka może dni...co sprawy nie rozwiązuje narazie w ogóle...

jednak te kilka dni to już coś za co Patch75 przepieknie dziękujemy :Rose: bo nie zostaniemy z psiakiem na bruku...

co do leczenia musimy się jeszcze do końca zorientować...nie jest to wszystko jednak takie proste bo żeby zacząc jakiekolwiek leczenie i badania potrzebujemy choćby tymczasu na dłużej...(czyli nieawaryjnego)..żeby spokojnie Lady diagnozować i leczyć...

nie ukrywam też, że potrzebujemy pewnie funduszy:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']cholera:shake: na pewno nie wzilaby jej? 45zl???:-o matko boska-latem bylo 30zl:crazyeye:[/quote]


wiesz powiem Ci, że chyba trochę i ja bym jej nie dała...bo skoro nawet odwiedzić jej nie można...to tak trochę w naszym przypadku bez sensu...

tak..45 zł...

jezeli długi pobyt to można opuścić do 40 zł...jeszcze dłuższy do 35...ale wyjściowo 45 i oświadczam, że psiak jest zdrowy czy coś takiego ;)...nie, nie nie...patch...chyba to akurat w przypadku Łyski nie wypali :shake: ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...