Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przypominam sunia w aukcji charytatywnej na allegro

[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=153052480[/URL]


podeślijcie może link znajomym....

2 stycznia pewnie będę musiała pojechać do Olsztyna i nie wiem czy przypadkiem nie będę musiała jej zabrać...jeśli tak to chyba zostanę z nią "pod mostem" bo pomysłów mi brak...

:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jejku jejku. Bardzo źle :shake: jeśli chodzi o pieniążki to Łyska może na mnie liczyć, ale co z tego skoro nie ma hotelika dla niej. Skoro Olsztyn nie robi hormonów to nie wiem czy jest sens szukac jej hotelika albo domku tymczasowego w Olsztynie? Skoro leczyć ją trzeba będzie gdzie indziej :shake: ale się porobiło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati'][LEFT]dziewczyny powiedzcie mi bo ja dzis trafilam na watek czy potzreba wam jeszzce kasa?

moze wystawilabym cos na bazarku dla suni??? co myslicie??
[/LEFT]
[/quote]
obawiam sie, ze kasy bedzie potrzeba duzo, takze, jesli mozesz, to bedziemy wdzieczne :)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']z tym hotelem w Olsztynie może byc problem bo chyba nawet patch z Olsztyna chce swoje staruszki na Uniwersytecki hotelik dać...tylko tez jakoś spotkać kogoś od hoteliku w tą przerwę świąteczną teraz jest trudno...

innego hoteliku nie znam

żeby chociaz płatny tymczas bez psów....chyba najlepiej bo nie wiemy co to za choroba[/quote]


Aga, nie bylo mnie tu troche, bo...szukalam telefonu do innego hotelu w Olsztynie. jest babka, ktora miala zajac sie mim zwierzem na czas mojego wyjazdu za granice, ale w koncu zdecydowalismy sie zostawic go u mojej mamy. Wobec tego, bylam u niej i ogladalam w jakich warunkach bylby pies. Wiadomo, nie sa to salony, ale pzreciez nie o to tu chodzi-bulalaby w mieszkaniu, w pokoiku dla niej mozliwe ze z innymi psami. Hotel jest drogi, jak sie pytaam w lato to 30zl na dobe. Wiem, ze ona tez jest po weterynarii, ale, ale...zgubilam jej telefon. jej ogloszenia znajduja sie czasami na slupach, bo zajmuje sie tez tresura.

aczkolwiek-zdobylam kontakt do hotelu w Suwalek. Bardzo mila kobieta, cena 15zl-kojec ogrzewany, pies 4 razy wyprowadzany, mozna przywiezc nawet jak najszybciej. wysle mi na maila zdjecie kojca, ale tzreba pamietac ze jest ograniczaona liczba kojcow w budynku, a taki najlepszy.
wysylam Ci tel. na prywa

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Ci odpisałam na priw...

Suwałki...nie ma tam nikogo z dogo...przynajmniej tak to wygląda jeśli chodzi o sprawę która próbujemy ruszyc czyli 67% eutanazji w schronisku w Suwałkach...

nie będzie więc miał kto odwiedzić, kto sprawdzić, zabrać do weta...bo przeciez leczyć ją trzeba...
ode mnie to jakieś około 200 km conajmniej...

ja poprostu juz sama nie wiem...

patch Kochana dziękuje :Rose: mamy kolejną alternatywę w razie czego...

Link to comment
Share on other sites

Hej ! Jestem tu nowa...Bardzo bym chciala pomoc Łysce>>Lady ale nie mam zabardzo jak...Nie moge wplacic zadnej kasy...Bo jestem niepelnoletnia...;( A moja mama nie ma czasu-praca ;( Moj tata tez nie moze >>tez praca...Eh...Ale caly czas trzymam za Nią kciuki,modle sie itp... A zreszta...Przyjechac tez nie moge-mieszkam w Warszawie...Szukalam jakiegos hotelu dla psow w olsztynie-nic nic i jeszcze raz nic :shake: Szkoda...Pozostaje mi tylko trzymac kciuki za naszą księzniczke... :*

Link to comment
Share on other sites

Pewnie nikt dziś nie był, taki okres przed Sylwestrem... Aga , ja cały czas się zastanawiam, co z nią robić... Jeśli nie znajdziemy tymczasu, to co??? W Olsztynie nie ma innych hoteli, przewertowałam co się da...
Wątpię, żeby kobieta, o której pisze patch75, zechciała ją wziąć. To komercyjny hotel, a pies bez diagnozy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Pewnie nikt dziś nie był, taki okres przed Sylwestrem... Aga , ja cały czas się zastanawiam, co z nią robić... Jeśli nie znajdziemy tymczasu, to co??? W Olsztynie nie ma innych hoteli, przewertowałam co się da...
Wątpię, żeby kobieta, o której pisze patch75, zechciała ją wziąć. To komercyjny hotel, a pies bez diagnozy...[/quote]


dokładnie jest jak mówisz....

będą dwa wyjścia

powrót do schronu
albo przeniosę sie z nią na ławkę do parku...

pewnie zawsze psiaka można uśpic jak to nam zaproponowano po pierwszej diagnozie...no może nie zaproponoano, ale przedstawiono jako jedną z możliwości :shake: ale chyba nie po to jest dogo i my, żeby takie rzeczy w ogóle brac pod uwagę...

jutro Sylwester, pojutrze Nowy Rok...a potem już ...

pojadę ureguluję rachunek i wezmę ją i......i.....i nie mam pojęcia co...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...