Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tekst jest dobry..tylko jedno zastrzeżenie...Auraa ma dorosłe dzieci,a problem był z agresywnym zachowaniem Lady w stosunku do 18-letniej córki ...
Może jednak szukać Jej domu z dorosłymi..wyłącznie...Już nie wiem,bo córka Auraa też dorosła..
Zresztą myslę,że w miare upływu czasu obserwacje Mosii dostarczą więcej informacji...
Jedno jest pewne -przyszły właściciel powinien wiedzieć wszystko o Lady,żeby maksymalnie wyeliminować możliwość pomyłki...Super byłoby,żeby znalazła dom przed nadejściem zimy...
I ja też czekam na fotki...

Link to comment
Share on other sites

Już po oddaniu Lady dowiedziałam się,że zaczęła podobnie zachowywac sie w stosunku do mojej, równiez 18- letniej siostrzenicy. Ona zawsze dla Lady była miła nigdy na nią nie krzyknęła. Głaskała ją ale nigdy nie była natarczywa. Mieszkamy w tym samym podwórku więc tez nie była gościem. Pod koniec ani moja córka ani siostrzenica nie mogły sie zblizyc do psa. Wydaje mi sie,ze Lady musiała mieć jakies przykre przeżycia związane z młodymi ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

Mosii zyje, przynajmniej zyla dwa dni temu, jak z nia gadalam :p Lady tyz zyje i nikogo nie zjadla ;) Z ego co rozmawialam z mosii rozumiem, ze Lady jest super psem... do budy :crazyeye: najprawdopodobniej (ja sie zgadzam) w zyciu nie mieszkala w domu... mimo, ze pudel... ja chyba w zyciu ludzi nie zrozumiem :roll:


pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

teraz rozumiem dlaczego ona u mnie siedziała w kącie pod schodami ( co prawda na fotelu). Niestety zimą trzęsła sie bardziej niz galareta i do domu uciekała szybciej od mojego ratlerkowatego. Wiec latem do budy a zimą przy piecu ;) Kiedy będą zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Melduje uprzejmie, ze gadalam z mosii przez telefon - znow jej wysiadl net.
Lady cytuje "jest zupelnie zdrowym, normalnym psiakiem, lata z innymi, biega, wariuje, doprasza sie o glaski. Lekow na padaczke nie dostaje"
Co wiecej (mosii wariatko :loveu: ) Lady tak podbila serce mosii, ze otrzymala status tymczasu :multi:

I w tym punkcie bede sie powtarzac:
Mosii, jestes wielka :loveu: ... i dodatkowo czarujesz psy :loveu:, bo to nie pierwszy zdechlak, ktory u Ciebie cudem zdrowieje :loveu:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...