Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wlasnie wrocilam do domu-jutro ja odwiedze;) ta historia z dworcem, gdzie byla pozrucona jest strasznie smutna, pomimo, ze typowa (to tak czesto sie zdarza:-(); ona w kontaktach z ludzmi odzywa-wystarczy tylko poswiecic jej chwile uwagi; potrzebuje tak malo, a jednczesnie tak duzo-chwile uwagi; dom musi sie znalezc:mad:

kto ja odwiedzal????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']wlasnie wrocilam do domu-jutro ja odwiedze;) ta historia z dworcem, gdzie byla pozrucona jest strasznie smutna, pomimo, ze typowa (to tak czesto sie zdarza:-(); ona w kontaktach z ludzmi odzywa-wystarczy tylko poswiecic jej chwile uwagi; potrzebuje tak malo, a jednczesnie tak duzo-chwile uwagi; dom musi sie znalezc:mad:

kto ja odwiedzal????[/quote]

chyba nikt :oops: i to jest też przygnębiające :-(

Link to comment
Share on other sites

oj, Olsztyniaki-wstydzcie sie!!:oops: przeciez mozna by bylo grafik ustalic-jedna osoba na chwilke do niej w pierwszy dzien swiat (juz wigilie mozna sobie darowac, bo kazdy ma urwanie glowy), druga w drugi, trzecia w czwartek, czyli dzis bo Aga byla w srode- iak choc jedna osoba na dzien, to juz by cos bylo:mad: a tu chyba nic:mad:

Link to comment
Share on other sites

bylam u niej i dalam jej smakolyki; przemek byl u niej w drugi dzien swiat i wczoraj, tylko nie mogl nikogo o tym poinformowac na watku, bo mu komputer padl; z nia juz lepiej-i tu jest komunikat od weta-prosila aby zabrac juz Lady, bo nie ma potzreby trzymac jej w klinice, ze wzgledu na , jak to powiedziala, niepotrzrebne juz koszty, Aga, jesli mozesz daj im znac co i jak

co teraz bedzie jak Lady wyjdzie z kliniki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']bylam u niej i dalam jej smakolyki; przemek byl u niej w drugi dzien swiat i wczoraj, tylko nie mogl nikogo o tym poinformowac na watku, bo mu komputer padl; z nia juz lepiej-i tu jest komunikat od weta-prosila aby zabrac juz Lady, bo nie ma potzreby trzymac jej w klinice, ze wzgledu na , jak to powiedziala, niepotrzrebne juz koszty, Aga, jesli mozesz daj im znac co i jak

co teraz bedzie jak Lady wyjdzie z kliniki??[/quote]

że co??????...żartujesz...chyba sobie...ja tam jutro zadzwonię...przecież ona miała miec robione badania itd..itd i usuwaną macicę...

no więc i tak trzeba będzie ją "przerzucić" do hoteliku na UMW...

no to teraz mnie zaskoczyłaś..

patch masz tel. stacjonarny?

Link to comment
Share on other sites

Łyska na allegro (licytacja adpcyjna-tekst akuchy :Rose:)

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=153909659[/URL]

wykupiłam, żeby była na pierwszej stronie w kategorii...
Boże domku.....znajdź się......przeciez ona nie może wrócić do schronu

patch dziękuję Ci Kochana...zobaczymy jak wyjdzie z transportem Viris z Gdańska i Dabrowka miała zapytac kuzyna który może będzie jechał samochodem na tej trasie...
...gdyby to nie wypaliło...odezwę się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Łyska na allegro (licytacja adpcyjna-tekst akuchy :Rose:)

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=153909659[/URL]

wykupiłam, żeby była na pierwszej stronie w kategorii...
Boże domku.....znajdź się......przeciez ona nie może wrócić do schronu

patch dziękuję Ci Kochana...zobaczymy jak wyjdzie z transportem Viris z Gdańska i Dabrowka miała zapytac kuzyna który może będzie jechał samochodem na tej trasie...
...gdyby to nie wypaliło...odezwę się :)[/quote]

wiecie co...wariactwo...przeczytałam propozycję patch na wątku foksi a odpisałam na wątku Lady:oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']wiecie co...wariactwo...przeczytałam propozycję patch na wątku foksi a odpisałam na wątku Lady:oops: :oops: :oops:[/quote]

totez sie troche zdziwilam:lol: to pewnie tak, jak z tym telefonem co Ci podawalam:lol:

w kazdym badz razie, jak tzreba bedzie transport, nie ma problemu

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie może chodzi o to, że badania hormonalne i inne są podobno dosyć drogie, pobyt w szpitalu i dotychczasowe badania tez jeszcze nie są zapłacone...ja z kierownikiem polikliniki miałam ustną umoe, że ją przyjmuje w trybie nagłym bo ma ropomacicze....takowego nie ma...więc i ustalenia z kierownikiem jakby nieważne...więc muszę ustalić wszystko od nowa...chyba :oops:

i w związku z tym przypominam, że...zbieramy na leczenie, pobyt w szpitalu.....i hotel....Bóg jedyny wie na jak długo:oops:

Link to comment
Share on other sites

A to dopiero się zdziwiłam.Bo tłumacząc z polskiego na nasze -jesli nie jest chora tzn,że jest zdrowa?????Ciekawe,czy z taką łysinką się urodziła -bo jeśli to sprawa wrodzona to tak już zostanie.Ale to chyba mało prawdopodobne..
Może uważają,że nie dostaną pieniędzy za leczenie Lady Łysuni. Może będzie bardziej wiarygodnie jesli zapłaci się jakąś zaliczkę?????A moze po prostu rozmowa była z lekarzem niezbyt zorientowanym co do planów diagnostycznych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']A to dopiero się zdziwiłam.Bo tłumacząc z polskiego na nasze -jesli nie jest chora tzn,że jest zdrowa?????Ciekawe,czy z taką łysinką się urodziła -bo jeśli to sprawa wrodzona to tak już zostanie.Ale to chyba mało prawdopodobne..
Może uważają,że nie dostaną pieniędzy za leczenie Lady Łysuni. Może będzie bardziej wiarygodnie jesli zapłaci się jakąś zaliczkę?????A moze po prostu rozmowa była z lekarzem niezbyt zorientowanym co do planów diagnostycznych.[/quote]

będę wyjaśniała tą sprawę...i to jak najszybciej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...