Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no własnie dogo tam mi powoli chodzi ze nie jestem wstanie nic napisac!!!
dopiero teraz dałam radę,
Lady ma sie bardzo dobrze, mam juz pewne spostrzezenia ale jeszcze za wczesnie zeby je tu wygłaszac;) w kazdym razie wczoraj sama przyszła na mizianko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']Lady ma sie bardzo dobrze, mam juz pewne spostrzezenia ale jeszcze za wczesnie zeby je tu wygłaszac;) [/quote]

Zamorduje kiedys ta ciotke :diabloti:
[quote name='mosii']
w kazdym razie wczoraj sama przyszła na mizianko:)[/quote]
:multi: ona sie bardzo lubi tez czesac dostalas jej sszczotke? Nadaje sie jeszcze do czegos?? (bo ja ja kupilam jak Lady byla cokolwiek lysawa i taka delkatna jest, zeby jej skory nie draznic)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Czasem wrecz poszukuję na dogo jakiejs dobrej wiadomości...a tu sama się znalazła...
Jak już dogo zacznie działać jak należy (coś za częste te sensacje -to za wolno strony się otwierają,to jakieś prace na forum...:mad: :mad: :mad: ), to będzie łatwiej...
Lady, tak się cieszę..

Link to comment
Share on other sites

nie bede sie powtarzac ze dogo nie chce chodzic...

a Lady ma sie świetnie, ataków nie było, dziewczynka sie rozochociła jest bardzo przyjazna do innych psiaków, do mnie też , zadnego warczenia, tylko machanie ogonkiem podskoki lizanko i bieganie na okragło, dawka luminalu została zmniejszona do 15 mg/ dobe i to przynosło bardzo dobre skutki, jutro postaram sie wkleic fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']nie bede sie powtarzac ze dogo nie chce chodzic...

a Lady ma sie świetnie, ataków nie było, dziewczynka sie rozochociła jest bardzo przyjazna do innych psiaków, do mnie też , zadnego warczenia, tylko machanie ogonkiem podskoki lizanko i bieganie na okragło, dawka luminalu została zmniejszona do 15 mg/ dobe i to przynosło bardzo dobre skutki, jutro postaram sie wkleic fotki[/quote]'


czekamy na zdjęcia naszej księżniczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...